D. Á.
2022.10.02 00:24 Frissítve: 2022.10.02 23:57

Vasárnapi sportműsor: Man. City–MU, pályán a Real Madrid

A hét utolsó napján a Ferencváros a Kecskeméthez látogat, a Mol Fehérvár a Puskás Akadémiával játszik a labdarúgó NB I-ben. Az angol Premier League-ben a Manchester City a Manchester Uniteddel játszik városi derbit. Pályára lép még a Juventus és a Real Madrid is. Délután jön a Formula–1 Szingapúri Nagydíja. Este és éjszaka ismét NFL-mérkőzéseket rendeznek.

 

OKTÓBER 2., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
16.30:
Kecskeméti TE–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.45: Puskás Akadémia FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
9. FORDULÓ – élő eredménykövető

15.00: Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
15.00: Békéscsaba 1912 Előre–Credobus Mosonmagyaróvár – élőben az NSO-n!
15.00: Dorogi FC–HR-Rent Kozármisleny – élőben az NSO-n!
15.00: Szentlőrinc–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
17.00: MTK Budapest–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.00: Tiszakécskei LC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!

NB III
KELETI CSOPORT
11.00:
Vasas FC II–Békéscsaba 1912 Előre II
11.00: DVSC II–Füzesgyarmati SK
15.00: Sényő-Carnifex FC–FC Tiszaújváros
15.00: Tiszafüredi VSE–Kisvárda Master Good II
15.00: DVTK II–FC Hatvan
15.00: Körösladányi MSK–BVSC-Zugló
15.00: Jászberényi FC–Hajdúszoboszló
15.00: BKV Előre–Eger SE
15.00: Karcagi SE–Pénzügyőr SE
15.00: Putnok FC–DEAC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Újpest FC II–PTE PEAC
12.30: Hódmezővásárhelyi FC–Kecskeméti TE II
15.00: ESMTK–Dunaújváros
15.00: Szekszárdi UFC–Budapesti Honvéd-MFA II
15.00: Dabas SE–Majosi SE
15.00: Iváncsa KSE–Paksi FC II
15.00: Szolnoki MÁV FC–Ceglédi VSE
NYUGATI CSOPORT
11.00:
ZTE FC II–Tatabányai SC
11.00: Puskás Akadémia II–Móri SE
11.00: ETO Akadémia–VLS Veszprém
14.00: Kelen SC–Gyirmót FC Győr II
15.00: III. Ker. TVE–Bicskei TC
15.00: Csornai SE–Mol Fehérvár FC II
15.00: Budaörs–Komáromi VSE
15.00: Kaposvári Rákóczi FC–Balatonfüredi FC
15.00: FC Nagykanizsa–Teskánd KSE
15.00: Zsámbéki SK–Érdi VSE

NŐI NB I
7. FORDULÓ
14.45:
Ferencváros–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport+)
15.00: Astra–Mol Fehérvár FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
15.00:
Manchester City–Manchester United (Tv: Match4) – élőben az NSO-n!
17.30: Leeds United–Aston Villa (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
13.00:
Lorient–Lille
15.00: AC Ajaccio–Clermont
15.00: Auxerre–Brest
15.00: Toulouse–Montpellier
15.00: Troyes–Reims
17.05: Monaco–Nantes (Tv: Match4)
20.45: Lens–Lyon (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
Hertha–Hoffenheim (Tv: Arena4)
17.30: Schalke–Augsburg

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
12.30:
Lazio–Spezia (Tv: Sport1)
15.00: Lecce–Cremonese
15.00: Sampdoria–Monza (Tv: Sport1)
15.00: Sassuolo–Salernitana
18.00: Atalanta–Fiorentina (Tv: Sport1)
20.45: Juventus–Bologna (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
12. FORDULÓ
12.00:
FC Hermannstadt–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
14.00:
Espanyol–Valencia (Tv: Spíler2)
16.15: Celta Vigo–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Girona–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Osasuna (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
15.30:
New Orleans Saints–Minnesota Vikings (Tv: Arena4)
19.00: Atlanta Falcons–Cleveland Browns
19.00: Baltimore Ravens–Buffalo Bills (Tv: Arena4)
19.00: Dallas Cowboys–Washington Commanders
19.00: Detroit Lions–Seattle Seahawks
19.00: Houston Texans–Los Angeles Chargers
19.00: Indianapolis Colts–Tennessee Titans
19.00: New York Giants–Chicago Bears
19.00: Philadelphia Eagles–Jacksonville Jaguars
19.00: Pittsburgh Steelers–New York Jets
22.05: Carolina Panthers–Arizona Cardinals
22.25: Green Bay Packers–New England Patriots (Tv: Arena4)
22.25: Las Vegas Raiders–Denver Broncos
Hétfő, 2.20: Tampa Bay Buccaneers–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Csengtu, csoportmérkőzések
Férfiak
10.00:
Magyarország–Irán

ATLÉTIKA
9.45:
maratoni futás, London (Tv: Eurosport1)

 

AUTÓSPORT
FORMULA–1, SZINGAPÚRI NAGYDÍJ
14.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
NASCAR
20.00:
33. futam, a playoff 2. versenye, Talladega (Tv: Match4)
Gyorsasági kamion Európa-bajnokság
9.00:
8. forduló, 3–4. verseny, Jarama (Spanyolország)

GOLF
22.00:
Golf, PGA Tour, 4. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.30:
Corona Brasov (romániai)–SC Csíkszereda (romániai)
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–FTC-Telekom
17.30: FEHA19-UTE
17.40: Budapest JAHC–DEAC
OSZTRÁK LIGA
17.30:
Olimpija Ljubljana (szlovén)–Hydro Fehérvár AV19

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Ponte de Lima

KERÉKPÁR
13.00:
horvát körverseny, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.00: Famenne Ardenne Classic (Tv: Eurosport1)

KETRECHARC
4.00:
MMA, Bellator 286: Pitbull–Borics Ádám (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
BKG-Prima Natura Szigetszentmiklós–Serco Uni Győr

MOTOGP
THAIFÖLDI NAGYDÍJ, BURIRAM
7.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
8.20: Moto2 (Tv: Arena4)
10.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RALI
Új-Zéland-rali, Auckland–a vb 11. futama

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 1. forduló
17.00:
Kecskeméti RC–Pénzügyőr SE (Tv: M4 Sport+)
Férfi NB I
16.00:
Dág KSE–Dunaújvárosi KSE

SZNÚKER
20.00:
British Open, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  8.30: ATP-torna, Szöul (Tv: Eurosport2)
15.30: ATP-torna, Szófia (Tv: Eurosport2)
17.30: ATP-torna, Tel-Aviv (Tv: Eurosport2)
WTA-torna, Parma

TEQBALL
13.45:
European Tour, 2. rész, Budapest (Tv: Sport2)

TORNA
Challenge világkupaverseny, Szombathely, Aréna Savaria
15.00:
szerenkénti döntők

TRIATLON
13.00 és 18.00:
Szuperliga, Toulouse (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 1. kör (Nijverdal)
11.00:
Het Ravijn (holland)–A-Híd VasasPlaket

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Jekkel Dániellel
12.00: Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Németh Kornél
16.00: Hogyan várja az újonc Kecskemét a Ferencvárost? – Borsos László (Nemzeti Sport); Verstappen megvédte világbajnoki címét? – Zsoldos Barna (Nemzeti Sport) és Simon István
17.00: Oláh Zsolt és strandröplabdás tanítványai; a manchesteri derbi után – Szeli Mátyás (Nemzeti Sport)
18.00: Beszámoló a Kecskemét–Ferencváros NB I-es labdarúgó-mérkőzésről – Borsos László (Nemzeti Sport); torna GP Szombathelyen
19.00: A parasportolók 25 éves jubileuma – Szekeres Pál, Vereczkei Zsolt és Engelhardt Katalin parasportolók
20.00: Beszámoló a Puskás Akadémia–Fehérvár NB I-es labdarúgó-mérkőzésról – Zombori András (Nemzeti Sport); rajt a férfi röplabda Extraligában a címvédő Pénzügyőrrel
21.00: Eurofoci: Virányi Zsolt
22.05: Sportösszefoglaló

2022.12.07 12:40:54

Minden más foci nemzetisport.hu

A kameruni csatár 42 évesen és 32 naposan lőtte utolsó vb-találatát – egy 6–1-re elveszített meccsen.

2022.12.02 13:26:02

Minden más foci nemzetisport.hu

1930. július 13-án egyszerre két összecsapásra került sor az első nagy futballseregszemlén.

2022.11.29 13:13:35

Minden más foci nemzetisport.hu

A korábban kilenc tornán szereplő játékosaink többször rukkoltak ki páratlan teljesítménnyel. Íme!

2022.11.29 08:52:22

Minden más foci nemzetisport.hu

A lapok kíméletlen őszinteséggel számoltak be a második világháború előtti az esetekről.

2022.11.28 13:31:06

Minden más foci nemzetisport.hu

A tagsági igazolvány világbajnoki címmel, BEK-/BL-győzelemmel és Aranylabdával váltható ki.