FTC: Zubkov és Uzuni nélkül a bravúrpontért; Beridze: négy meccsen tíz pont kell!

L. P. I.L. P. I.
Vágólapra másolva!
2021.11.24. 23:26
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk.

Már Sevillában edzett az Európa-ligában fellépő Ferencváros. A Real Betis elleni ötödik csoportmeccs előtt Borsos László és Árvai Károly idézte meg Szusza Ferenc és Ladinszky Attila emlékét, Peter Stöger pedig az eddigi hibás döntősekről, továbbá Uzuni és Zubkkov kényszerű távollétéről is beszélt. Beharangozó két oldalon.
Már Sevillában edzett az Európa-ligában fellépő Ferencváros.
A Real Betis elleni ötödik csoportmeccs előtt Borsos László és Árvai Károly idézte meg Szusza Ferenc és Ladinszky Attila emlékét, Peter Stöger pedig az eddigi hibás döntősekről, továbbá Uzuni és Zubkkov kényszerű távollétéről is beszélt. Beharangozó két oldalon.

Már csak hat hely kiadó a BL egyenes kieséses szakaszában. Az európai csúcsfutball keddjéről és szerdájáról vélemények, elemzések és statisztikák két oldalon.

Giorgi Beridze hisz az Újpest FC feltámadásában. A lilák grúz támadója úgy számol, hogy az őszből hátralévő négy fordulóban 10 pontot szerez majd a tabella utolsó helyén álló csapata. Borbola Bence interjúja.

Bánhidi Ákos tudja, hogy a férfiváltó kvótája megvan, a vegyes váltóé szinte a miénk, de a nőkre kemény feladat vár Dordrechtben. Rövid pályás gyorskorcsolyázóink edző-menedzsere immár részletes, pontos helyzetképet adott az utolsó vk-verseny előtt a téli olimpiai kvalifikációt illetően Kovács Erikának.

Legfrissebb hírek

A futballvilág az Anfielden – jön a Liverpool–Real Madrid rangadó a BL-ben; Tóth Balázs élete egyik legnagyobb védéséről

E-újság
3 órája

Márton Luana: Jó lábbal keltem fel, tökéletes állapotban voltam; Negyedszer is: Szoboszlai a meccs legjobbja!

E-újság
2025.11.02. 23:55

Yaakobishvili Áron számára felpörgött a felnőttfutball, Bárány Donát a tizedik meccsére készül a ZTE ellen

E-újság
2025.11.01. 23:45

Lukács Dániel: Tessék, itt vagyok, ezért dolgoztam!; Babos Tímea: Érzem, tudom, hogy párosban még mindig nagyon jó játékos vagyok

E-újság
2025.10.30. 23:30

Mol Magyar Kupa: kiütések, szoros meccsek; Fazekas Gergő már nem újonc, de még nem elég tapasztalt

E-újság
2025.10.30. 00:01

A Liverpoolnak Arne Slot miatt is győznie kellene; Jászapáti Petra: Egyelőre szépen sétálni, majd futni szeretnék

E-újság
2025.10.28. 23:35

Kós a hazai vb-n akar nagymedencés világcsúccsal nyerni; 60 éves Tamási Zsolt, Varga Barnabás felfedezője

E-újság
2025.10.27. 23:35

Bernhard Seonbuchner: Szoboszlai Dominik példakép a fiatalok számára; Gianluca Zambrotta: Szívesen újrajátszanám a 2003-as BL-döntőt

E-újság
2025.10.26. 23:50
Ezek is érdekelhetik