Futsal-vb: Nem tudtam visszatartani a könnyeimet - Falcao

2012.11.15. 17:16
Érzelemdús meccsen van túl Falcao, a brazil futsalválogatott sztárja, aki miután belőtte a mindent eldöntő gólt az ősi rivális Argentína elleni negyeddöntőben, nem bírta visszatartani könnyeit.

„Ez volt az egyik a karrierem két-három legszebb momentuma közül. Azok után, amin keresztülmentem, nem tudtam visszatartani a könnyeimet" – mondta Falcao a fifa.com-nak.

Mint ismert, a brazilok rutinos játékosa negyedik és egyben utolsó vb-jén szerepel, de már rögtön a Japán elleni nyitányon megsérült, és először még az is felmerült, hogy véget ért számára a torna. A brazilok pihentették is az argentinok elleni meccsig, ahol azonban a második félidőben kétgólos hátrányban pályára küldték, és két góljával főszerepet játszott a hosszabbításos sikerben.

„Nem lepődtem meg, hogy ilyen meccset játszottunk Argentínával. Amikor velük találkozunk, nincs favoritja a meccsnek. Egy ilyen találkozón legyőzni őket a vb-n, egészen különlegessé teszi a sikert" – tette hozzá Falcao.

A brazilokra Kolumbia vár az elődöntőben.

Legfrissebb hírek

Garnacho és Mastantuono bekerült, Dybala nem – megvan a címvédő argentinok bővített kerete

Foci vb 2026
2026.05.12. 11:29

Futsal NB I: még mindig hibátlan a Kecskemét; biztossá vált a Berettyóújfalu második helye az alsóházban

Labdarúgó NB I
2026.05.11. 21:06

Nyolc gólt szerzett, fontos lépést tett a döntő felé a Nyíregyháza a futsal NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.08. 21:46

Az Újpest idegenben nyert a Veszprém ellen a férfi futsal NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 21:01

Az Újpest és a házigazda a két döntős a férfi futsal Magyar Kupában

Labdarúgó NB I
2026.05.02. 21:39

A TFSE és a Tolna jutott be a női futsal Magyar Kupa döntőjébe

Labdarúgó NB I
2026.05.02. 16:50

Gálázva nyert, vezeti a tabellát az Újpest a futsal NB I rájátszásában

Labdarúgó NB I
2026.04.27. 21:37

A Nyíregyháza simán nyert Veszprémben a futsal NB I felsőházában

Labdarúgó NB I
2026.04.24. 22:25
Ezek is érdekelhetik