Légiósok: „Az egyik legjobb játékosunk; Szalai Attilának maradnia kell”

B. A.B. A.
Vágólapra másolva!
2021.07.12. 12:03
null
Szalai Attila kulcsszerepet játszhat a bajnoki cím megszerzésében (Fotó: AFP)
A Fenerbahce új vezetőedzője, Vítor Pereira szerint az isztambuli klubnak mindenképpen meg kell tartania Szalai Attilát, ha bajnoki címet szeretni nyerni.

 

A 23 éves magyar válogatott védő januárban írt alá a Fenerhez, amelynél gyorsan alapemberré vált: 21 bajnokin három góllal és remek teljesítménnyel segítette csapatát. Az Európa-bajnokságon is nagyszerűen futballozó védőre több klub is felfigyelt, többek között szóba hozták az Aston Villával, a Leicester Cityvel, a West Ham Uniteddel, az Atalantával, az Atlético Madriddal és a Sevillával is.

Korábbi hírek szerint a Fenerbahce 25 millió euró alatt nem szeretné eladni Szalait, ám könnyen lehet, hogy még ekkora összegért sem válna meg tőle.

„Szeretnénk megnyerni a bajnokságot. Szalai Attila az egyik legjobb játékosunk, fontos szerep vár rá az aranyéremig vezető úton, s ezért szükségem van rá. Persze sokan érdeklődnek iránta, de maradnia kell, mindegy, hogy milyen jó ajánlatot tesznek érte” – mondta Vítor Pereira, a Fenerbahce július elején kinevezett edzője a török Fanatiknak.

Legfrissebb hírek

Szalai Attila a Kasimpasában folytatja – hivatalos

Légiósok
18 órája

Szalai Attila futballcsodái: a Mágus, a Mester és Döme gólja

Labdarúgó NB I
2025.07.09. 06:37

Szalai Attila a héten Isztambulba utazik, közel a megegyezés – sajtóhír

Légiósok
2025.07.07. 09:32

Szalai Attiláért hivatalos ajánlatot tett a Kasimpasa a Hoffenheimnek

Légiósok
2025.06.29. 14:54

Formán kívüli légiósok segíthetik ki Marco Rossi válogatottját

Magyar válogatott
2025.06.25. 07:51

Németh Hunor szerződést hosszabbított Koppenhágában – hivatalos

Légiósok
2025.06.20. 14:25

Elengedi a Hoffenheim Szalai Attilát – sajtóhír

Légiósok
2025.06.02. 16:33

Sallai Roland még sokáig maradna a Galatasarayban

Légiósok
2025.06.02. 11:10
Ezek is érdekelhetik