AEK: a görög klub végleg lemondott Németh Krisztián megszerzéséről

Vágólapra másolva!
2010.07.21. 17:00
Szerdán több görögországi portál arról írt: a görög labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő AEK Athénnál végleg letettek arról, hogy a következő szezonra is sikerül megszerezniük a Liverpooltól Németh Krisztiánt, akit az elmúlt idényben kölcsönjátékosként foglalkoztattak.

Az említett források (gazzetta.gr, sportaction.gr, greekmoney.gr) egyaránt arról számoltak be szerdán, hogy a Liverpool ismét az AEK tudomására hozta: kölcsönbe nem kaphatja meg a magyar játékost, legfeljebb a kétmillió eurós vételár kifizetése esetén. A görög klub ezt az összeget nem tudja kigazdálkodni, így nem szerezheti meg Némethet – ahogyan a greekmoney.gr fogalmaz, „legalábbis a következő idényre nem".

Mint arról korábban beszámoltunk, Németh menedzsere, Pataky Tibor a közelmúltban arról nyilatkozott: ügyfele szívesen maradna Liverpoolban, de vannak ajánlatai más kluboktól is.

Legfrissebb hírek

A Panathinaikosz elleni rangadó vár Varga Barnabásra az AEK-kal

Légiósok
52 perce

AEK Athén: Vargáék tulajdonosa bekeményített, pénzbírságot szabott ki a játékosokra a kupakiesés után

Minden más foci
2026.01.16. 07:17

Varga Barnabás jól játszott, de kiesett az AEK a Görög Kupából

Légiósok
2026.01.14. 18:04

Az osztrák ötödosztálytól Athénig – Thury Gábor publicisztikája

Minden más foci
2026.01.13. 23:57

Varga Barnabás jól érezte magát a pályán az első AEK-meccsén

Légiósok
2026.01.13. 10:35

Döntetlennel záruló meccsen debütált Varga Barnabás az AEK Athénban

Légiósok
2026.01.11. 20:47

Varga Barnabás az AEK tulajdonosáról: Szenvedélyes, mindenképp engem akart

Légiósok
2026.01.10. 10:52

Paunoch Péter: Nemcsak egy csatárt szerettek volna igazolni, Varga Barnabást akarták szerződtetni

Légiósok
2026.01.08. 20:29
Ezek is érdekelhetik