nemzetisport.hu 2021.01.30 16:37 Frissítve: 2021.01.30 17:19

NB I: sokgólos meccsen verte meg a Mezőkövesd az Újpestet

Az első félidő végén megszerezte a vezetést a Mezőkövesd az Újpest ellen az NB I 18. fordulójában, majd a folytatásban még egy góllal megerősítette az előnyt, ám a lila-fehérek 3 perc alatt kiegyenlítettek. Végül Cseri tizenegyesgólja döntötte el a meccset (3–2).

ÖSSZEFOGLALÓ ITT!

LABDARÚGÓ NB I
18. FORDULÓ

Mezőkövesd–Újpest 3–2 (1–0)
Mezőkövesd, Városi Stadion, zárt kapuk mögött. Vezette: Andó-Szabó
Gólszerző: Katanec (44.), Besirovic (58.), Cseri (81. – 11-esből), ill. Szakály P. (75.), Beridze (78.)

Labdarúgó NB I BACSKAI JÁNOS

A BL-re készülő, edzőtáborban lévő magyar bajnok második neves ellenfelét is megverte.

2021.06.22 11:52:26

Labdarúgó NB I HEGYI TAMÁS

„Itthon maradni? Megvallom, nagy kedvem volna. De az életem úgy alakult, hogy csak a sport köt Budapesthez.”

2021.06.20 16:43:48

A nagyon jó erőkből álló Legiát 2–0-ra verte meg a tartalékos Stöger-csapat a németországi edzőtáborozás közben.

2021.06.13 23:16:43

Labdarúgó NB I BOBORY BALÁZS

ALAPVONAL. Olyan országban élünk, amelyben a klubtörténeti sikerek sem jelentik automatikusan azt, hogy a futballedző megtarthatja az állását és építheti tovább eredményesen, amit elkezdett.