NB I: két középpályást szerződtetett a Mezőkövesd – hivatalos

H. D.H. D.
2020.11.20. 15:27
null
Barczi Dávid a Mezőkövesdnél folytatja a pályafutását (Fotó: Szabó Miklós)
A Mezőkövesd labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy két szabadon igazolható középpályással, Barczi Dáviddal és az osztrák Manuel Marticcsal is szerződést kötött.

 

A klubhonlap beszámolója szerint Barczi Dávid Újpesten kezdte a pályafutását, és a fővárosi gárdában lett első osztályú játékos. A most 31 éves támadó középpályás ezt követően a belga Sint-Truiden, a DVTK, a Mol Fehérvér (Videoton), a Vasas, míg legutóbb a ZTE játékosa volt – július óta azonban szabadon igazolható volt. A Transfermarkt adatai szerint 158 magyar első osztályú mérkőzésen lépett pályára, 14 gólt szerzett és 22 gólpasszt adott.

Az osztrák állampolgár Manuel Marticcsal középhátvédként és védekező középpályásként egyaránt számolhat a Mezőkövesd nemrég kinevezett vezetőedzője, Pintér Attila. A 25 éves labdarúgó a Vorwärts Steyr, a St. Pölten és a Rapid Wien játékosa is volt, s legutóbb a horvát Inter Zapresicben futballozott – nyár óta azonban neki sem volt csapata.

Log into Facebook

Legfrissebb hírek

A KTE a ráadásban lőtt góllal verte meg a Vidit, csak döntetlenre volt képes a DVTK – ez történt szombaton az NB II-ben

Labdarúgó NB II
3 órája

Három pontot ért az idény első kövesdi gólja

Labdarúgó NB II
4 órája

NS-infó: megszületett a megállapodás, Benbuali klubrekordért igazol Egyiptomba

Labdarúgó NB I
12 órája

A DVTK-tól távozott U-válogatott védő Olaszországban folytatja – hivatalos

Légiósok
15 órája

A belga La Louviere szerződtette Gruber Zsombort – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:02

A Groningen bejelentette Csinger Márk szerződtetését – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 8:00

Csinger és Tóth mellett Benbuali is távozhat az ETO-tól

Labdarúgó NB I
Tegnap, 7:56

Fejlemények várhatók Gruber Zsombor átigazolásának ügyében

Labdarúgó NB I
2026.08.12. 19:25