B. Á. 2021.04.26 12:37

Honvéd: a válogatott csatár Törökországba szerződhet – sajtóhír

Az olasz Mediagol információi szerint a török Gaziantep szerződtetné a Budapest Honvédban futballozó Balogh Norbertet.

Balogh Norbert ismét légiósnak állhat (Fotó: Török Attila)

A Mediagol úgy tudja, hogy több klub is érdeklődik az idényben 24 bajnokin 10 gólt és négy gólpasszt jegyző, kétszeres válogatott támadó iránt, ám egyedül a török élvonal nyolcadik helyén álló csapata van megnevezve.

Balogh Norbert számára nem lenne ismeretlen a légiósélet, a 25 éves játékos korábban futballozott a Palermóban, az APOEL-ben és a Hull Cityben, utóbbit tavaly május végén hagyta el, s ezt követően írt alá a Honvédhoz.

2021.08.01 23:10:41

Labdarúgó NB I VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. Most kezdem megérteni, miért lett volna fontos az igazán befolyásos európai élkluboknak, hogy a Szuperliga-sorozat már az idén útjára induljon. Mára ugyanis mulatós szintre süllyedtek az egykoron tekintélyt jelentő nemzetközi kupaviadalok...

2021.08.01 19:24:41

Labdarúgó NB I BABJÁK BENCE (összefoglaló), MURÁNYI DOMONKOS (percről percre)

Paprikás hangulatban ért véget a mérkőzés, a lila-fehérek csak szépíteni tudtak 0–2 után.

2021.08.01 17:25:29

Labdarúgó NB I VAJDA GYÖRGY (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

Többet támadott a Fehérvár, a vezetést is megszerezte, de a jól védekező ZTE nem hagyta magát, és kiegyenlített.

2021.08.01 07:49:02

Labdarúgó NB I BORSOS LÁSZLÓ

„Remélem, hogy lesznek köztük, akik nemzetközi szinten is megállják a helyüket, mint Sallai, Kleinheisler vagy Gyurcsó.”

2021.07.31 06:41:34

Labdarúgó NB I A MÉRKŐZÉSRŐL TUDÓSÍT: PIETSCH TIBOR (összefoglaló), PÓSFAI GYULA (percről percre)

A meccs fordulópontja Klemenz VAR-ral felülbírált kezezése volt, amely után kiállították a kispesti védőt.