NB II: ötöt rúgott a kis Loki az Orosházának

2012.08.26. 15:56
Gólzáporos győzelmet aratott a labdarúgó NB II második fordulójában a DVSC-DEAC a vendég Orosháza ellen. Az 5–2-re végződő találkozón többen is dupláztak, illetve gólt szerzett Selim Bouadla öccse, Slimane Bouadla is.
NB II, KELETI CSOPORT, 2. FORDULÓ
DVSC-DEAC–OROSHÁZA FC 5–2 (1–1)
Debrecen, 200 néző. Vezette: Gaál Gy. (Márkus T. Pápai)
DVSC: Szécsi G. – Kuti Z., Böszörményi, Albert I. (Szatmári Cs., 63.), Engel – Vinicius, Gál M., Sl. Bouadla (Kovács M., 81.), Ferenczi J. – Tóth L. (Angyal, 74.), Szécsi. Edző: Szalánczi Tamás
OROSHÁZA: Molnár T. – Kerekes I. (Szűcs D., 55.), Futaki, Milenkovics, Szabó N. – Ács, Varga R., Kerepeczki (Ondrejó, 61.), Végh – Tóth D. (Petrovics, 68.), Bernáth P. Vezetőedző: Major László
Gólszerző: Bernáth P. (11-esből, 0–1) a 8., Sl. Bouadla (1–1) a 14., Ferenczi J. (2–1), a 66., Ferenczi J. (3–1) a 70., Vinicius (11-esből, 4–1) a 77., Vinicius (5–1) a 82., Bernáth P. (5–2) a 90. percben
Kiállítva: Szabó N. (Tóth Lajos buktatásáért) a 76. percben
Szalánczi Tamás: – A rekkenő hőségben a fiatalos lendületünket főleg a második félidőben tudtuk érvényre juttatni.
Major László: – A jobban játszó hazai csapat megérdemelten szerezte meg a három pontot.