NB II: az Újpest B nemcsak legyőzte, hanem meg is előzte a REAC-ot

2011.06.03. 18:10
Az Újpest B 2–1-re legyőzte a REAC-ot a labdarúgó NB II 29. fordulójának pénteki nyitó mérkőzésén, és ezzel meg is előzte a Keleti csoport tabelláján.
NB II
KELETI CSOPORT, 29. FORDULÓ
ÚJPEST FC B–REAC 2–1 (2–1)
Promontor utca, 100 néző. Vezette: Nagy R. (Márkus T., Pápai)
ÚJPEST B: Bozsó – Nagy J., Privigyei, Szalai V., Tóvizi – Hullám, Tóth B. – Széki (Horváth R., 89.), Popovics, Dencz (Horváth D., 61.) – Szabó B. Edző: Szlezák Zoltán
REAC: Somogyi Cs. – Dinka, Menyhért, Cseri, Hibó – Bogdán M. (Tóth M., a szünetben) – Menyhárt (Borsi M., 63.), Kiss T., Gáspár B. (Birtalan, a szünetben) – Jovánczai – Nyerges. Vezetőedző: Mátyus János
Gólszerző: Szabó B. (1–0) a 11., Popovics (11–esből, 2–0) a 35., Gáspár B. (2–1) a 43. percben
Szlezák Zoltán: – Az első félidőben kifejezetten jól játszottunk, megérdemeltük a győzelmet még ezzel a fiatal csapattal is.
Mátyus János: – Olyan védekezési hibákat követtünk el, amilyenek korábban nem voltak jellemzőek ránk, ez okozta a vesztünket.