Marokkóba kerülhet az FTC francia védője – sajtóhír

DOMONKOS BÁLINTDOMONKOS BÁLINT
2024.09.18. 13:38
Ismai Aanebát Marokkóba adhatja kölcsön az FTC (Fotó: Török Attila)
Marokkói értesülések szerint még szeptemberben klubot válthat a Ferencvárosi TC francia védője, Ismail Aaneba, aki iránt a marokkói élvonalban címvédő Radzsa Casablanca érdeklődik.

Aaneba tavaly szeptemberben érkezett a Ferencvároshoz a francia másodosztályú Sochaux-tól, de a zöld-fehéreknél nagyon kevés játéklehetőséget kapott, mindössze kilenc mérkőzésen lépett pályára – ezeken két gólig jutott.

A Transfermarkt szerint 2026-ig érvényes szerződéssel rendelkező francia U-válogatott szélső védő már idén szeptemberben távozhat a IX. kerületiektől és Európából, ugyanis a marokkói csapat egyik szurkolói oldala, a Raja Inside arról írt, a casablancai csapat azon dolgozik, hogy kölcsönvegye Aanebát a Ferencvárostól.

A 750 ezer euróra taksált védő ügyében viszonylag hamar meg kell egyezniük a feleknek, ugyanis az átigazolási időszak Marokkóban szeptember 19-én zárul.

Megkerestük a Ferencvárost, de a klub átigazolásokról szóló sajtóhírekre nem reagál.

 

Legfrissebb hírek

Fekete Tivadar: helyén kezeljük az Újpest elleni győzelmet!

Labdarúgó NB I
3 órája

Sander Van Praet: Az ETO nélkülem is győz, de valakinek hosszú távra is kell terveznie

Labdarúgó NB I
3 órája

Kerezsi Zalán kedd délután aludt egyet a hétfő esti dupla után

Labdarúgó NB I
6 órája

Szalai József az 1. forduló legjobb játékosa – mutatjuk a hét csapatát az NB I-ből

Labdarúgó NB I
6 órája

Supka Attila: Nincs magyar vagy külföldi edző, csak jó és rossz

Labdarúgó NB I
7 órája

Az U21-es percek két év alatt 200 százalékkal nőttek az NB I-ben – Szalai Ádám statisztikákat közölt a fiatalok helyzetéről

Labdarúgó NB I
20 órája

Németh András: Érezzük a bizalmat, minden esélyünk megvan a sikeres idényre

Labdarúgó NB I
23 órája

Mesterlövészek nyomdokaiba léphet Szalai József

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:11