Átigazolás: magyar élcsapathoz tart a belga támadó – sajtóhír

P. K.P. K.
2021.02.06. 11:48
null
Samy Bourard Magyarországon folytathatja a pályafutását – írja a haaglandenvoetbal.nl (Forrás: haaglandenvoetbal.nl)
Több holland és belga oldal is arról számolt be, hogy a holland élvonalbeli ADO Den Haag belga U-válogatott támadója, Samy Bourard Magyarországon folytathatja a pályafutását.

 

Többek között a haaglandenvoetbal.nl, a groengeelhart.nl és a voetbalprimeur.be is arról ír, hogy magyar élcsapathoz szerződhet az ADO Den Haag marokkói származású belga támadó középpályása, a 24 éves Samy Bourard. A játékost a hírek szerint klubja elengedte Magyarországra, hogy tárgyaljon kérőjével. A Nemzeti Sport Online úgy tudja, Bourard hamarosan orvosi vizsgálatokon vesz részt a Mol Fehérvárnál.

Bourardnak 2022-ig szólna a szerződése a hágaiaknál, de miután engedélyt kapott, hogy Magyarországra utazzon, a klubok feltehetően már megállapodtak az átigazolásról, így nem lenne meglepő, ha néhány napon belül be is jelentenék a szerződtetését.

Bourard az Anderlecht utánpótlásában nevelkedett, majd játszott a St. Truidenben, onnan igazolt Hollandiába, az FC Eindhovenbe, aztán tavaly nyáron az ADO Den Haagba.

A holland élvonalban ebben az idényben 17 meccsen három gólt és egy gólpasszt ért el Bourard, aki korábban a belga U18-as válogatottban is szerepelt, a Transfermarkt 400 ezer euróra becsüli az értékét.

A Mol Fehérvár FC átigazolási sajtóhíreket nem kommentál.

TÉLIJÁTÉKOSMOZGÁS A MOL FEHÉRVÁR FC-NÉL
Érkezők: Dárdai Pál(magyar-német, Hertha BSC – Németország)
Kölcsönbe érkezők: Tordai Árpád (magyar-román, FC Viitorul – Románia)
Kölcsönből visszatérők: Halmai Ádám (Budaörs)
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek: Samy Bourard (belga-marokkói, ADO Den Haag)
Távozók: Futács Márkó (ZTE FC, szabadon igazolhatóként), Boban Nikolov (északmacedón, Lecce – Olaszország)
Kölcsönbe távozók: Géresi Krisztián (Puskás Akadémia),Tamás Olivér (Paksi FC), Zeke Márió (Budafoki MTE)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Elek Ákos

 

 

 

Legfrissebb hírek

Külföldre igazol a Nyíregyházáról távozó válogatott játékos – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 15:01

Nyíregyháza: nyolc lejáró szerződésű játékos távozhat; többen visszatérhetnek

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 10:28

NB I: kisvárdai és újpesti távozók nyitották meg a nyári piacot – körkép

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 09:56

MTK: olasz klubok nézik a szélsőt, német ajánlat a védőért

Labdarúgó NB I
2026.05.05. 09:36

A Tijani-ügyben cáfolták a Loki ajánlatát, egy másik magyar klubról írnak

Labdarúgó NB I
2026.05.02. 11:23

Kisvárda: „A további változásokra várni kell – amíg nem tudjuk, mennyi pénzt kapunk az MLSZ-től”

Labdarúgó NB I
2026.04.29. 16:02

MTK: játékoscsere is jöhet a DVTK-val; ezek a klubok figyelik Molnár Ádint – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.04.29. 12:55

MTK: a Benfica is felfigyelt a 16 éves tehetségre

Labdarúgó NB I
2026.04.29. 09:50
Ezek is érdekelhetik