Videó: felrázva - Újpesten nem bánnák, ha Leliévre maradna
A Ferencváros elleni, 2–1-re elveszített derbi óta felrázódott az Újpest labdarúgócsapata. A lila-fehérek győztek Debrecenben és Pápán, hazai pályán pedig a Kaposvár és a Pécs ellen. Az MTK-val döntetlent játszottak, és csupán Kecskeméten, illetve odahaza a bajnokesélyes Győri ETO-tól kaptak ki. Az NSO Tv-nek Balajcza Szabolcs elmondta, fejlődik a csapat, mégis hiányzik a plusz.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







