Újpest: Kabát már nagyon várja a szezonkezdetet régi-új csapatával

2011.07.08. 21:47
Kabát Péter egyéves debreceni kitérő után tért vissza Újpestre, és a klub hivatalos honlapjának nyilatkozva elárulta, alig várja már, hogy újra megmutassa magát a Megyeri úton.

„Eddig minden a tervek szerint alakul. Szerettem volna sérülések nélkül végigdolgozni a felkészülést, ami eddig sikerült. Remélem, nem jön közbe semmi, és százszázalékos állapotban kezdem a bajnokságot. A csapat is egyre jobb formában van, úgyhogy a többiek nevében is mondhatom, nagyon várjuk már az első tétmeccset" – adott helyzetjelentést a lila-fehérek 22-ese.

„Nagyon örülök annak, hogy itthon kezdünk jó hangulatban, és bízom benne, hogy sokan kijönnek majd a meccsre. Mindenképpen le kell győznünk a Pápát, mert a siker nagy lökést adhatna a csapatnak" – mondta a hatszoros válogatott csatár.

A 33 éves játékos szerint nagyon jók az Újpest fiatal játékosai, ugyanakkor szüksége van a csapatnak a tapasztalt futballistákra: „Fiatal a keretünk, de nagyon jó játékosok vannak Újpesten. A tavalyi szezonban sokan rutint szereztek, viszont kellenek a tapasztalt futballisták is. Ezért örülök, hogy Fehér Csaba érkezett, Rajczi Péter pedig itt maradt. Remélem, a fiatalok ott folytatják, ahol a tavalyi szezonban abbahagyták."

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25
Ezek is érdekelhetik