Újpest: a lekönyökölt Dvorschák idénye véget ért, de nem kell műteni

2011.05.10. 08:53
Dvorschák Gábor, az Újpest labdarúgója súlyos arcsérülést szenvedett a Paks ellen 2–1-re elveszített bajnokin, és az orvosi vizsgálatokon kiderült, hogy ebben a szezonban már nem játszhat, de szerencsére nem kell megműteni.

„Hétfőn délelőtt vissza kellett mennem a Mária utcai klinikára, ahol megállapították, hogy a szemem alatti csont eltört, az arccsontom pedig megrepedt. Jó hír viszont, hogy műteni nem kell, így a következő szezon előtt már együtt kezdhetem a csapattal a felkészülést. Most három hétig egyáltalán nem mozoghatok, ezután pedig kerékpározással vagy könnyebb mozgással kell kezdenem a visszatérést" – mondta Dvorschák Gábor az Újpest hivatalos honlapjának, aki hozzátette, úgy véli, Vayer Gábor nem szándékosan ütötte meg, és a Paks játékosa bocsánatot kért a meccs másnapján.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25

Schäfer András: Rosszul játszottunk, nem volt meg a kellő intenzitás

Magyar válogatott
2026.06.10. 07:56

Labdarúgás: fővárosi uralom minden korosztályban

Utánpótlássport
2026.06.07. 09:00

Felkészülés: simán nyertek az oroszok; Szlovákia ikszelt Montenegróval

Minden más foci
2026.06.05. 21:25

Nagy tervekkel éled újjá a királyhelmeci futball

Minden más foci
2026.06.02. 10:23
Ezek is érdekelhetik