Női kosár MK: a legjobb négy közé jutott a Miskolc

MTI MTIMTI MTI
2013.02.20. 20:10
A DKSK a hazai visszavágón is legyőzte szerdán a Vasast a női kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjében, ezzel bejutott a négy közé. A folytatásban ismét DVTK néven szereplő házigazdák az első meccsen 79–51-re nyertek Budapesten.

NŐI KOSÁRLABDA MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

WORK FORCE DKSK MISKOLC–MKB EUROLEASING VASAS 81–45 (21–15, 22–10, 20–7, 18–13)
Miskolc, 500 néző. V: Gál, Fodor, Rácz
MISKOLC: Bukovszki 10/6, RAVEN 11/3, SKORIC 13/3, Bozóki 7/3, SANFORD 9. Cs: DUBEI 10, Reiner 6, Fürtös 6/6, Szabó P. 8, Sikora, Ocsenás 1, Szabó B. Edző: Peresztegi Nagy Ákos
VASAS: Pusztai 6, Katona 1, Bajnóczi, Mansaré 12, BARNAI 15. Cs: Mányoky 3/3, Fejes 4, Koch 2, Müller 2, Hegedűs. Edző: Diósadi Deák Éva
Az eredmény alakulása. 5. perc: 19–13. 15. p.: 31–21. 26. p.: 52–29. 35. p.: 71–38
Továbbjutott: a Miskolc, kettős győzelemmel
Peresztegi Nagy Ákos: – Teljesítettük célunkat, és már azon dolgozunk, hogy eddigi eredményeinket „megfejeljük”.
Diósadi Deák Éva: – Jobb volt a hazai együttes, és rászolgált a továbbjutásra.