Női kézi-vb: újabb eltűnt játékost keresnek a spanyol rendőrök

N. T.N. T.
Vágólapra másolva!
2021.12.15. 19:51
A korábban eltűntként jelentett kameruni játékosok után ezúttal egy iráninak veszett nyoma a spanyolországi női kézilabda-világbajnokságon.

Mint korábban beszámoltunk róla, négy kameruni játékos az útleveiket hátrahagyva távozott a válogatott szállásáról, őket azóta is keresi a spanyol rendőrség.Mint korábban beszámoltunk róla, négy kameruni játékos az útleveiket hátrahagyva távozott a válogatott szállásáról, őket azóta is keresi a spanyol rendőrség.

Most újabb eltűnt játékosról érkezett hír: a rendezők és a nemzetközi szövetség (IHF) is megerősítette a dán Tv2-nek, hogy az iráni válogatott 30 éves jobbátlövője, Sagajeg Bapiri ismeretlen helyre távozott.

Kedden fedezték fel az eltűnését. Értesítettük a rendőrséget, ahogy korábban a kameruni játékosok esetében is cselekedtünk, mást nemigen tehetünk” – mondta Jaume Fort, a szervezőbizottság vezetője.

A rendőrségnek először most is arról kell megbizonyosodnia, hogy nem történt-e bűncselekmény.

Irán mind a hat mérkőzését elveszítette a vb-n, de a válogatotthoz kapcsolódik a torna egyik emlékezetes momentuma is. A Kína elleni helyosztót az ellenfél visszalépése miatt nem kellett lejátszania a csapatnak, összesítésben a 31. helyen végzett.

Az eltűnt iráni játékos


Legfrissebb hírek

Női kézi vb: nem szomorkodik a Fradi klasszisa, a németek szinte aranyként kezelik az ezüstérmet

Kézilabda
1 órája

A Győr korábbi klasszisa Lundéról: Nem gondoltam, hogy egy ilyen pályafutást még lehet fokozni

Kézilabda
1 órája

A 2027-es világbajnokság rendezőjeként a magyar küldöttség átvette a női kézilabda-vb zászlaját

Kézilabda
13 órája

Női kézi-vb: Reistad az MVP, négy NB I-es játékos az álomcsapatban

Kézilabda
15 órája

A második félidő döntött, ötödször lett világbajnok a norvég női kézilabda-válogatott

Kézilabda
15 órája

Hosszabbításban nyerték meg a női kézi-vb bronzmeccsét a franciák

Kézilabda
18 órája

A németek másodszor vagy a norvégok ötödször? – jön a női kézi-vb döntője

Kézilabda
Tegnap, 7:41

A magyar női kézilabda-válogatott mostani vb-szereplését a 2026-os Eb fogja beárazni

Kézilabda
2025.12.13. 08:34
Ezek is érdekelhetik