Férfi kézi NB I: a Vác nem adott esélyt az Egernek

2016.03.03. 19:52
Szoros első félidő után a Vác 29–21-re győzött hazai pályán az Eger ellen a férfi kézilabda NB I csütörtöki mérkőzésén.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
ALAPSZAKASZ, 24. FORDULÓ

VÁCI KSE–EGER SBS ESZTERHÁZY 29–21 (13–12)
Vác, 350
néző. V: Dobrovits, Tájok
VÁC: TÓTH M. – VASIC 5, BARTÓK 7 (2), Pavlovics 2 (1), Vucsicsevics, LENDVAY 7, Császár F. 3. Csere: VITÁRIS (kapus), Pál 1, Fekete D., Asztrasapkin 2, Csisztabajev, Tyiskov 1, Terenyi, Kökény 1. Edző: Zsiga Gyula
EGER: Kovács J. – Vancsics, Padla 3, Radcsenko 1, PETRO 3, Dobó 2, ANTL 8 (5). Csere: Radulescu (kapus), Bajorhegyi, Kiss G., Szűcs B. 1, Takács 1(1), Szilágyi 1, Kocsis, Lezák 1, Iváncsik Á. Edző: Tóth Edmond
Az eredmény alakulása. 8. perc: 3–3. 14. p.: 7–6. 23. p.: 11–8. 40. p.: 18–13. 48. p.: 23–16. 56. p.: 26–18
Kiállítások: 10 perc + piros lap (Fekete D.), ill. 10 perc + piros lap (Bajorhegyi)
Hétméteresek: 4/3, ill. 5/5
Zsiga Gyula:
– Fegyelmezett, taktikus játékunk mellett hallatlanul lelkes, igazi csapatmunkával szereztük meg a nagyon értékes két pontot.
Tóth Edmond: – Egy nagyon szervezett és erős Vác ellen nem bírtuk végig a hatvan percet. Megyünk tovább a megkezdett úton, elsősorban támadójátékunkon van sok javítanivaló.FÉRFI KÉZILABDA NB I