Férfi kézi NB I: a Szeged 27 gólt kapott, kilenccel nyert

2016.10.04. 20:19
Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság 5. fordulójában a Mol-Pick Szeged kilenc góllal nyert a Vác vendégeként.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
5. FORDULÓ

VÁCI KSE–MOL-PICK SZEGED 27–36 (16–20)
Vác,
400 néző. V: Horváth, Marton
VÁC: Drisszi – Vasics 1, Bartók 4, Lendvay 2, TOPIC 8, Koller 3, Popovics 3. Csere: Vitáris, Ulicsinyi(kapusok), CSICSIKALO 5, Munkácsi, Ménfői, Törteli, D. Pavlovics, Tyiskov 1, Császár. Edző: Zsiga Gyula
SZEGED: Sierra – Skube 2, GABER 5, Blazevic, P. RODRIGUEZ 8 (1), BODÓ 4, Bóka 1. Csere: BALOGH 4, Sostaric 4 (3), Kallman, Obranovic 2, Petrus 2, Buntic 2, Bánhidi 2, Zubai. Edző: Juan Carlos Pastor
Az eredmény alakulása. 3. perc: 4–1. 9. p.: 6–7. 13. p.: 9–8. 19. p.: 9–14. 25. p.: 15–19. 32. p.: 17–22. 41. p.: 23–25. 52. p.: 26–33
Kiállítások: 6, ill. 6 perc
Hétméteresek: 2/0, ill. 4/4
MESTERMÉRLEG:
Zsiga Gyula:
– A 40. percig jó teljesítményt nyújtottunk. Sajnos akkor egy tízperces hibasorozatunkat jól kihasználva, állva hagyott bennünket kiváló ellenfelünk.
Carlos Pastor: – Több játékosunk pihentetése volt a célunk. Az eddig kevesebbet játszók közül azonban többen lassan vették fel a ritmust, így nehezen kezdtünk. A folytatásban mindkét védekezési felállásunkat igyekeztük gyakorolni.