Férfi kézi BL: veszprémiek a forduló legjobbjai között

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.09.17. 10:27
Jól indult a férfi kézilabda Bajnokok Ligája a magyar csapatok számára, hiszen a Telekom Veszprém és a Mol-Pick Szeged is győzelemmel rajtolt. Előbbi Kielce elleni sikerének több mozzanata is bekerült a hétvége legszebbjeit taglaló összeállításba az EHF-nél.

A gólszépségversenyben a harmadik helyre ért oda Manuel Strlek találata: a veszprémi balszélső volt csapatát, a Kielcét szomorította pazar emeléssel. Manuel Strlek találata: a veszprémi balszélső volt csapatát, a Kielcét szomorította pazar emeléssel.

A forduló válogatottjába bekerült Alex Dujshebaev, a Kielce játékosa, aki tízszer köszönt be a Veszprém ellen, így a mérkőzés legeredményesebbje volt.

A forduló válogatottját ide kattintva tekinthetik meg.

A szezon öt topátigazolása között két veszprémit is találunk: Kentin Mahét és Sterbik Árpádot.

Utóbbi egyik védését a hétvége legszebbjei közé is beválasztották.

Legfrissebb hírek

Bejött a Veszprém receptje: lehengerlő első meccs után taktikus visszavágó

Kézilabda
2026.04.11. 12:09

Formaidőzítés – Vincze Szabolcs jegyzete

Kézilabda
2026.04.10. 23:17

Párizsi döntetlennel, magabiztosan jutott negyeddöntőbe a Veszprém a férfi kézilabda BL-ben

Kézilabda
2026.04.09. 22:19

Férfi kézi BL: ezt csak a Veszprém ronthatja el

Kézilabda
2026.04.09. 10:13

Elképesztő izgalmak után, az utolsó öt percben a Szeged kiharcolta a továbbjutást a férfi kézi BL-ben!

Kézilabda
2026.04.08. 20:30

Veszprém, Szeged: a rájátszásban visszatért a remény

Kézilabda
2026.04.08. 06:34

A végére alakult ki a legnagyobb különbség, előnyt szerzett a Szeged a férfi kézi BL-párharc odavágóján

Kézilabda
2026.04.02. 20:27

Az egyik legjobb formában lévő csapat érkezik Szegedre a férfi kézilabda BL-ben

Kézilabda
2026.04.02. 09:02
Ezek is érdekelhetik