A mai napon vált hivatalossá, hogy a Ferencváros férfi kézilabdacsapatának fiatal irányítója, Lukács Péter a következő idényben kölcsönben szerepel a Telekom Veszprém és a Balaton-felvidéki Kézilabda Akadémia kötelékében – olvasható a telekomveszprem.hu-n.
A 2002-es születésű, ifjúsági válogatott játékos tavaly mutatkozott be az NB I-ben. Az előző idényben az FTC másodosztályú csapatában kapott lehetőséget, amelynél 15 meccsen 62 gólt szerzett.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






