NS Hosszabbítás: Iváncsik és Gulyás búcsúzik, de marad

Vágólapra másolva!
2017.06.09. 22:21
null
Iváncsik Gergő és Gulyás Péter (Fotó: Szabó Miklós)
A Nemzeti Sport szombati számában megjelenő Hosszabbítás-mellékletből ajánljuk.

 

 

Közös a pályájuk, közös az utóbbi 17 évük a Veszprémben és a válogatottban, és közösen is vonultak vissza az idény végén szeretett csapatukból. Adta magát, hogy ebből az alkalomból úgy kérjük fel Gulyás Pétert és Iváncsik Gergőt karrierjük értékelésére, egy kis vissza- és előre pillantásra, hogy azonos kérdésekre válaszoljanak.

Hogy a két kiváló kézilabdázót mi kötötte Veszprémhez, miért nem fogadták el számos nagy klub ajánlatát, mi is az a Veszprém-varázs, melyik meccsre, sorozatra emlékeznek vissza a legjobb szívvel, melyek a közelebbi és távolabbi céljaik? Kiderül Simon József interjújából a Nemzeti Sport szombati, Hosszabbítás című mellékletében.

És a Hosszabbításban még olvashatnak arról is, hogy…
…miért nyilatkozta azt Kubala Lászlóról Aranylabdával elismert spanyol csapattársa, Luis Suárez, hogy „Mindenki rajongott érte, nők, férfiak, gyerekek, idősek. A világ a lába előtt hevert. Imádták.” Bodnár Zalán sorozatának utolsó fejezete;
…mivel tűntek ki az 1956-os forradalom napjai alatt a Testnevelési Főiskola hallgatói és oktatói? Hogyan alakult a sorsa az 1956-os melbourne-i olimpia megnyerése után a magyar kardvívócsapat három Amerikába emigráló tagjának, Keresztes Attilának, Hámori Jenőnek és Magay Dánielnek? Szabó Gábor és Berta Mihály tárja fel a múltat;
…hogyan lelt otthonra Budapesten az egyik legdinamikusabban fejlődő sportágat, a dzsúdót a magyar fővárosból irányító Vizer László Máriusz? Bálint Mátyás interjúja.

Legfrissebb hírek

A Puskást legyőző ETO telel az élen; Két magyarral győzött a Liverpool, de Szoboszlai kihagyja a következő meccset

E-újság
9 órája

Karácsonykor is a legizgalmasabb sportpillanatokkal készül a közmédia

Egyéb egyéni
19 órája

MLSZ-elemzés: hét éve javuló tendenciát mutat az NB I; Kós Hubert: Van esélyem akár még nagyobb eredmények elérésére

E-újság
2025.12.19. 23:45

NS-karácsony: tudósítói ebéd és ünnepi vacsora

Egyéb egyéni
2025.12.18. 09:09

Buszsofőrök az NB I-es csapatoknál; Bárány Donátra az FTC után államvizsga vár

E-újság
2025.12.15. 23:31

Harmincéves a Bosman-szabály; Gálaesttel ünnepel a MOB

E-újság
2025.12.15. 00:49

Elnyűhetetlen harcos – Smahulya Ádám jegyzete

Angol labdarúgás
2025.12.13. 23:07

A Rangers legyőzésével biztosította továbbjutását a Ferencváros; Dárdai Márton: Már a nyáron megcéloztuk a Bundesligát

E-újság
2025.12.11. 23:25
Ezek is érdekelhetik