Női kézi: Zácsik Szandra január végén térhet vissza

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.01.05. 13:15
Jól halad Zácsik Szandra, a Ferencváros kézilabdázójának felépülése, s legszívesebben már szombaton pályára lépne, ám tudja, nem szabad elkapkodnia a visszatérést.

„Valóban, ezzel már nincs gondom – értett egyet Zácsik Szandra azzal, hogy a lövő kezével is gond nélkül pakolja ki a kosárból a vásárolni kívánt árut a pénztáros elé. – Sőt, szerencsére ennél nehezebb feladatok elvégzése közben sem érzek fájdalmat.”

„A minap végigcsináltam a lányokkal mindkét edzést, délelőtt a kondiban is ugyanakkora súlyokkal dolgoztam, mint ők, és délután is velük tréningeztem. A program után este azért éreztem, hogy elfáradt, de így sem fájt rosszat sejtetően. Ha lehetne, én már hétvégén játszanék, mert nagyon hiányzik, de nem szabad türelmetlennek lennem, hiszen harmadszor műtötték a jobb karomat” – folytatta a fradi.hu-nak a 26 esztendős átlövő, akinek szeptemberben kellett kés alá feküdnie.

„Illetve azt is be kell ismerni, hogy bár a ziccerekkel nincs nagy probléma, az átlövésekkel akad még gond. Egyelőre kicsit még féltem a kezem, nem merem úgy igazán elengedni, ezért nem elég erősek a lövések, ehhez még idő kell. Ahogy érzem majd, hogy nem fáj nagyobb terheléskor sem, úgy múlik el a félelem. Ez történt az előző két műtét után is. Szóval próbálgatom, edzek, csinálom, de nem sietek, és remélem, hogy január végén már alkalmas leszek a játékra” – tette hozzá Zácsik. Zácsik Szandra azzal, hogy a lövő kezével is gond nélkül pakolja ki a kosárból a vásárolni kívánt árut a pénztáros elé. – Sőt, szerencsére ennél nehezebb feladatok elvégzése közben sem érzek fájdalmat.”

„A minap végigcsináltam a lányokkal mindkét edzést, délelőtt a kondiban is ugyanakkora súlyokkal dolgoztam, mint ők, és délután is velük tréningeztem. A program után este azért éreztem, hogy elfáradt, de így sem fájt rosszat sejtetően. Ha lehetne, én már hétvégén játszanék, mert nagyon hiányzik, de nem szabad türelmetlennek lennem, hiszen harmadszor műtötték a jobb karomat” – folytatta a fradi.hu-nak a 26 esztendős átlövő, akinek szeptemberben kellett kés alá feküdnie.

„Illetve azt is be kell ismerni, hogy bár a ziccerekkel nincs nagy probléma, az átlövésekkel akad még gond. Egyelőre kicsit még féltem a kezem, nem merem úgy igazán elengedni, ezért nem elég erősek a lövések, ehhez még idő kell. Ahogy érzem majd, hogy nem fáj nagyobb terheléskor sem, úgy múlik el a félelem. Ez történt az előző két műtét után is. Szóval próbálgatom, edzek, csinálom, de nem sietek, és remélem, hogy január végén már alkalmas leszek a játékra” – tette hozzá Zácsik.

Legfrissebb hírek

Férfi kézi: Tatabányán folytatja a Ferencváros fiatal beállója

Kézilabda
13 órája

Kézilabda: szerdán kezdődik Kínában az U20-as női világbajnokság

Utánpótlássport
17 órája

Kézilabda: a Tatabánya nem kapott szabadkártyát a BL-be, a Szeged és az FTC igen

Kézilabda
2026.06.22. 10:28

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézilabda: Takács Maja három fronton is segítette a Győri ETO-t

Utánpótlássport
2026.06.17. 13:01

Az FTC-től szerződtetett beállót az ETO férfi kézilabdacsapata

Kézilabda
2026.06.16. 17:23

Kézi: újra a legjobbak között bizonyíthatott a Veszprém az ifi BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.16. 08:58

„Nehéz szívvel hagylak el benneteket” – Laura Glauser elköszönt a Fradi családtól

Kézilabda
2026.06.14. 12:17
Ezek is érdekelhetik