Videó: így vágott vissza a Fradi a múlt heti legyőzőjének
Mint arról korábban beszámoltunk, a női kézilabda NB I elődöntőjének első felvonásán a Ferencváros az Érdet fogadta, s nem jött össze az újabb érdi bravúr, hiszen Elek Gábor együttese 31–23-ra megnyerte az első mérkőzést. Összefoglaló.
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48
Ezek is érdekelhetik







