Kézilabda: kikapott válogatottunk Brazíliában

2006.06.08. 08:33
Címkék
Magyar idő szerint ma hajnalban Cascavelben újra megmérkőzött egymással a világ- és Európa-bajnoki bronzérmes magyar, valamint az olimpiai résztvevő és vb-hetedik brazil női kézilabda válogatott.
Németh András (képünkön) szövetségi kapitány ezúttal a fiataloknak adott több lehetőséget, s ráadásul – mivel Sugár Tímea keresztszalag szakadást szenvedett – egy kapussal volt kénytelen felállni a csapat.

Ez aztán meg is látszott az eredményen, mivel a dél-amerikai gárda története során először tudta legyőzni a mieinket. A házigazdák a szünetben már öt góllal vezettek, s innen sikerült feljönnie a mieinknek – elsősorban a nyolc gólos Tóth Tímeának és a hetet dobó Mehlmann Ibolyának köszönhetően – egy találatra.

Válogatottunk mindezek ellenére eredményes túrát zárt, hiszen tornagyőzelmet szerzett, és öt mérkőzéséből hármat megnyert, egyszer döntetlenre végzett, s csak a legutóbbit veszítette el.
Női kézilabda válogatott mérkőzés, Cascavel
Brazília Magyarország 31-30 (15-10)
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz WTT: Szántosi Dávid főtáblára jutott a selejtezőből Törökországban

Egyéb egyéni
3 perce

Vitinha: Nem mi vagyunk az egyértelmű esélyesek

Bajnokok Ligája
5 perce

Egyedülálló kajak-kenu mesterképzés indul szeptemberben Budapesten és Sukorón

Kajak-kenu
30 perce

Neuer százharminchatodszor volt kezdő ugyanazon csapat színeiben a BL-ben, utolérte Messit

Bajnokok Ligája
51 perce

A tél királya – sztárportré Johannes Hösflot Klaebóról

Képes Sport
53 perce

Billie Jean King-kupa: vereséggel kezdtek a mieink Oeirasban

Tenisz
1 órája

Erdély Csanád: A rájátszás sebtapasz volt az idényünkre

Jégkorong
1 órája

Bebiztosíthatja a négyes döntőt a magyar női kézilabda-válogatott az Európa-kupában

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik