Kézilabda: nehezen nyert a Németh-csapat

2005.08.12. 21:36
Címkék
A Pannon GSM-kupa második fordulójában másodszor is öt góllal nyert a Németh András szövetségi kapitány által irányított női kézilabda-válogatott.

Tegnap Brazília, ma Lengyelország volt soron. Bár a sportág második vonalába tartozó lengyel együttes a vártnál is jobban megnehezítette az átalakulóban lévő, jelentősen megfiatalított magyar gárda dolgát.

Az első félidő végén például egy góllal még vezettek is! Ezt követően viszont sokáig csak egy csapat volt a pályán: zsinórban lőttük a gólokat és a magyar lányok, asszonyok megfordították a mérkőzést.

A találkozón csak azért nem született nagyobb különbségű győzelem, mert a kezdeti lendület a hajrára alább hagyott és támadásban sok volt a pontatlanság és a technikai hiba.

Hátul Pálinger Katalin bravúrjaival becsülettel álltuk a rohamokat, de elöl lényegesen többre lesz szükség, ha holnap, a torna zárónapján le akarjuk győzni a lényegesen jobb erőkből álló román csapatot.

Igaz, meglepetésre a nap másik mérkőzésén dél-keleti szomszédaink három góllal kikaptak Brazíliától.

Balatonfüred, Pannon GSM Kupán, második forduló:
Magyarország-Lengyelország 23-18 (9-10)
Brazília-Románia 32-29
Legfrissebb hírek

NHL: ismét hosszabbítás után nyert, előnyben a Hurricanes a keleti döntőben

Amerikai sportok
13 perce

Söprés keleten, a New York Knicks 27 év után jutott be az NBA döntőjébe

Amerikai sportok
32 perce

Semmi meglepetés: az aranyérmes ETO-ból hat játékos is az idény csapatában!

Labdarúgó NB I
51 perce

Keddi sportműsor: a lettek ellen zárjuk a férfi jégkorong-vb-t

Minden más foci
8 órája

Hat győri az NS álomcsapatában; Szondy Zoltán: A Csíkszereda magyar klub

E-újság
8 órája

A nagy varázslat – Ballai Attila publicisztikája

Egyéb csapat
8 órája

Van ok a szerénységre – Malonyai Péter jegyzete

Kosárlabda
8 órája

A Paderborn nyerte meg az osztályozót, a Wolfsburg 29 év után újra 2. Bundesliga-csapat lesz

Német labdarúgás
8 órája
Ezek is érdekelhetik