Éles József továbbra is hű önmagához

2003.11.22. 21:56
Címkék
Hamarosan a boltokba kerül lapunk Veszprém megyei vezető tudósítójának, Donát Tamásnak a hatodik könyve, amely az elmúlt évtized legjobb honi férfi kézilabdázójának, Éles Józsefnek a karriertörténetét mutatja be.
Az Éles-kanyar című kötetet hatvan – zömében még sosem látott – színes fotó illusztrálja. A könyvben – amely bepillantást enged az augusztus óta Görögországban játszó kézilabdázó magánéletébe is – a klasszis volt klubvezetői, edzői, játékostársai, a média képviselői és legközelebbi barátai mondják el a véleményüket Élesről. A főhős a róla szóló könyvben sem tagadja meg önmagát, kendőzetlen őszinteséggel beszél pályájáról, edzőiről és a szövetségi kapitányokról. Választ kapunk arra is, miért szenvedett csaknem végzetes autóbalesetet, s mit tett azért, hogy ismét viszszaküzdje magát a világelitbe. Megtudhatjuk tőle, miért nem szegődött pályafutása csúcsán Lemgóba vagy Barcelonába, s miért vett könnyes búcsút Veszprémtől, ahová majdan edzőként szeretne visszatérni. A sportág sok külföldi világklasszisa és szövetségi kapitánya (Bengt Johanssontól Jackson Richardsonon át Magnus Wislanderig) szintén elemzi Éles játékát, értékeli eddigi pályafutását.
A nyomdának köszönhetően a megjelenésében is parádés Éles-kanyar november utolsó hétvégéjén kerül az ország több könyves- és sportboltjába.
Legfrissebb hírek

Márton Richárd: Ne vakargassa a fejét az edzőm!

Úszás
8 perce

„Hatalmas hibát követtem el” – kokainozás miatt eltiltották Nick Kyrgiost

Tenisz
8 perce

Portugál szupertehetséggel erősített a Roma – hivatalos

Olasz labdarúgás
11 perce

Top 10: Halász Bence csúcstámadása, új dimenziókban a magyar váltók, mesternégyes

Atlétika
55 perce

Már a héten aláírhat Tóth Balázs a BL-főtábláért hajtó Celtichez

Légiósok
58 perce

A Monaco bejelentette Paul Pogba távozását – hivatalos

Francia labdarúgás
1 órája

Szuzuki mellett Madridból igazolt az Aston Villa – hivatalos

Angol labdarúgás
1 órája

KOSÁRLABDA VB-SELEJTEZŐ NYEREMÉNYJÁTÉK JÁTÉKSZABÁLYZATA 

Kosárlabda
1 órája