T. D. 2020.10.14 10:01 Frissítve: 2020.10.14 10:10

Videó: aranyos felvétel, így várták haza Räikkönent a gyerekei

Akik csupán a versenyhétvégéken vagy a sajtóeseményeken látják Kimi Räikkönent, joggal gondolhatják, hogy 2007 világbajnoka nem véletlenül szolgált rá a „Jégember” becenévre. Az Alfa Romeo finn versenyzője általában meglehetősen szűkszavú válaszokkal intézi el az interjúkat, ezzel együtt többször is láthattunk már tőle kedves gesztusokat. Apaként pedig érthető módon távol állnak tőle a rideg reakciók: felesége, Minttu megörökítette, amint a 40 éves versenyző hazaérkezik az Eifel Nagydíjról – a gyerekek fogadtatását látni kell!

A pár nagyobbik gyermeke, Robin már a bejáratnál várta édesapját, de kisvártatva megérkezett Rianna is, aki egy saját készítésű műalkotással is kedveskedett Räikkönennek.

A Nürburgringen a 12. helyen befutó finn pilóta az elmúlt a hétvégén 323. alkalommal indult el F1-es futamon, ezzel rekordot döntött.

Card

2020.10.25 10:49:13

F1 H. L.

Az izgalmasan induló, ám ellaposodó futamon kettős Mercedes-siker született, Verstappen lett a harmadik.

2020.10.24 13:34:27

F1 BÖRZÖLI BERNADETT

A pálya eleinte nem volt alkalmas a körözésre, de a várakozás sem zökkentette ki a címvédőt.

2020.10.24 10:12:17

Három edzésből hármat húzott be Bottas Portugáliában • Az edzés végén lengett a piros zászló.

2020.10.23 18:15:03

F1 ZSOLDOS BARNA

Infografikában mutatjuk be a Formula–1 két rekordhalmozó klasszisának pályafutását.

2020.10.23 13:56:35

F1 I. SZ.

Kétszer lengett a piros zászló, nem volt idejük a csapatoknak versenyszimulációra.