F1: „Sohasem voltam ennyire dühös, életem versenye volt”

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.10.09. 11:12
Romain Grosjean nem tudta pontokra váltani a Haas-istálló eddigi legjobb rajtpozícióját, a 8. helyről indulva a 11. lett az egyszer kereket cserélő Williams-Mercedesek mögött, ami miatt nagyon mérges volt.

„Szerintem még sohasem voltam ennyire dühös és csalódott egy verseny leintése után, mint ma –mondta a francia. – Sokkal gyorsabb voltam a Williamseknél, de a második kerékcsere előtt elég jó volt a gumi, emiatt túl sokáig kint is maradtam.”

„Nagyon ígéretes hétvége volt, életem versenyét futottam, és egy pont sem járt érte. Ez bosszant, de biztatóak a kilátásaink” – fogalmazott Grosjean.

A Williams stratégiájának köszönhetően győzte le a Haast, amelynek a jelek szerint hiányzik Ruth Buscombe stratéga, aki ősszel már a Sauber alkalmazásában áll.

Legfrissebb hírek

Leclerc az elpuskázott pole pozíció miatt bosszankodott; Hamilton szerint az első sor is elérhetetlen volt

F1
40 perce

„Teljes időpazarlás, nagyon gyerekes!” – Verstappent felbosszantották az időmérő után

F1
3 órája

Hadjar rajtbüntetést kapott Sainz feltartásáért – hivatalos

F1
14 órája

Russell szárnyalt a Mercedesszel, és megismételte a tavalyi pole pozícióját Kanadában

F1
16 órája

Norris vette át a vezetést; Leclerc a második helyről várja az izgalmasnak ígérkező kanadai időmérőt

F1
19 órája

„Így nem lehet bajnokságot nyerni” – Vasseur kifakadt az olasz sajtóra

F1
Tegnap, 15:05

„Mindenképpen ott kell lennem a Q3-ban” – Cunoda is megkapja a fejlesztéseket Kanadában

F1
Tegnap, 13:13

A McLaren a legrosszabb péntekjén van túl – a Mercedes meglepetést okoz Kanadában?

F1
Tegnap, 11:08
Ezek is érdekelhetik