F1: a Renault Monacóban és a Hungaroringen lát esélyt a győzelemre

2011.04.14. 14:37
Címkék
A Renault-istálló vezetősége a kiváló idénykezdés után úgy véli, pilótái az idén versenybe szállhatnak a futamgyőzelemért. Miután elismerte, hogy nem mindegyik pálya kedvez az arany-fekete autóknak, kiemelte, Monte-Carlóban és a Hungaroringen lehet a legjobb esélye a diadalra.
„Két tervünk van erre az idényre: az első a dobogós helyezések megszerzése, amit már el is értünk, a másik viszont azon múlik, le tudjuk-e győzni a Red Bullt – mondta Gerard Lopez, a csapat tulajdonosa. – Néhány pályán, mint Monacóban vagy a Hungaroringen erre kifejezetten jó esélyünk van. A tavalyi monte-carlói viadal után azt mondtuk, mindenképpen ki kell találnunk valami újat, mert csakis így lehet esélyünk az erősorrend felborítására. Mások másolásával nem jutunk előrébb."
Legfrissebb hírek

Női jégkorong: a csapatkapitány szerint a feljutás a magyar válogatott célja

Jégkorong
44 perce

Francia állami elismerés magyar sportdiplomatáknak – Kamuti Jenő és Szabó László aranyérmet vehetett át a francia nagykövettől

Egyéb egyéni
1 órája

Már nem Gennaro Gattuso az olasz szövetségi kapitány – hivatalos

Olasz labdarúgás
1 órája

Mbappé: a kettős állampolgároknak hamarabb kellene dönteniük

Francia labdarúgás
1 órája

A Debrecen hat góllal legyőzte az UVSE-t a férfi vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2 órája

Arne Slot: Az előző idényekben látott Szalah nagy segítség lenne a hajrában

Angol labdarúgás
2 órája

Marozsán Fábián bejutott a negyeddöntőbe a bukaresti tenisztornán

Tenisz
2 órája

„Átlépett egy határvonalat” – a Chelsea megbüntette Enzo Fernándezt

Angol labdarúgás
3 órája
Ezek is érdekelhetik