Továbbra is stabil háttérrel működik a Nemzeti Sport

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
Vágólapra másolva!
2022.09.30. 22:09
Október elsejétől a Nemzeti Sport az állami tulajdonú gazdasági társaság, a Nemzeti Sportügynökség tulajdonába kerül – áll az NSÜ ma esti közleményében.

Október elsejétől a Nemzeti Sport az állami tulajdonú gazdasági társaság, a Nemzeti Sportügynökség tulajdonába kerül. Az adásvétellel az Ügynökség legfőbb célja az értékmegőrzés mellett a napilap közszolgálati feladatainak ellátása, melyre a jövőben kiemelt hangsúlyt fektet a Társaság.

A jövőre 120 éves Nemzeti Sport Magyarország legrégebben megjelenő nyomtatott sportnapilapja, amely a jövőben továbbra is nyomtatott és online formában jelenik meg. A tulajdonosváltással a napi munka nem változik, továbbra is a jelenlegi szerkesztőség viszi a lapot.

Legfrissebb hírek

Exkluzív interjú Dirk Bauermann-nal; Helyszíni beszámoló Liverpoolból a szombati 0–3 utózöngéiről

E-újság
18 órája

Váratlan botlások – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
18 órája

Orbán Viktor: Sok szomorú pillanatot láttam már, de olyat, hogy egyszerre meghaljon egy egész stadion...

Magyar válogatott
2025.11.20. 19:55

Dupla Tízes: egy álommal kevesebb, de hogyan tovább? Folytatódik a Marco Rossi-éra?

Magyar válogatott
2025.11.19. 20:48

Hogyan tovább?; Babos Tímea még nem végleg búcsúzik

E-újság
2025.11.17. 23:30

Marco Rossi: A rájátszásba jutás a célunk, de nem szabad ráfeszülni a meccsre; Heimir Hallgrímsson: Tetszik, hogy a saját kezünkben a sorsunk

E-újság
2025.11.16. 00:17

NS-elismerés: szerkesztőségünket díjazta a Magyar Kerékpáros-szövetség

Kerékpár
2025.11.15. 22:18

Védetté nyilvánították a Nemzeti Sport legendás főszerkesztőjének sírját

Egyéb egyéni
2025.11.13. 13:39
Ezek is érdekelhetik