Szatmári András világbajnok kardozó hosszabbított az MTK-val

Szatmári András (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
Szatmári András olimpiai bronzérmes, világbajnok és Európa-bajnok kardvívó meghosszabbította szerződését az MTK Budapesttel.
A klub YouTube-csatornáján Szatmári András elmondta, hogy jól érzi magát a kék-fehéreknél, ahol megkapja azt a bizalmat, amit pályafutása során más egyesületnél nem.
„Ha van bármi kérésem, kívánságom, azt abszolút teljesítik egyből” – nyilatkozott a párizsi játékokra készülő versenyző, aki 2+2 éves megállapodást írt alá Deutsch Péter ügyvezető elnökkel.
Legfrissebb hírek

Aranyérmes a férfi kardcsapat az Európa-bajnokságon!
Egyéb egyéni
2026.06.20. 21:42

Vívó Eb: döntős a férfi kardcsapat!
Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:15

Vívó Eb: négy között a férfi kardcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.20. 14:02
Ezek is érdekelhetik





