Asztalitenisz Eb: visszalépett a férfi címvédő Timo Boll
Betegségre hivatkozva lemondta a szereplést a jövő pénteken rajtoló schwechati asztalitenisz Európa-bajnokágon Timo Boll, a férfi egyes német címvédője.
A 32 éves, összesen 16-szoros Eb-győztes játékos a közelmúltban a vállával bajlódott, a visszalépés hivatalos indoka azonban influenza.
„Nagyon gyengének érzem magam, az európai mezőny pedig túl erős ahhoz, hogy félgőzzel versenyképes legyek” – mondta szerdán Boll, aki nemcsak egyesben, hanem a német válogatott tagjaként is címvédőként állt volna asztalhoz a Bécs melletti Werner Schlager Akadémián.
A játékos 1996 óta először hiányzik a kontinensviadalról.
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





