A román vagy az ukrán válogatott lesz a magyar női együttes első ellenfele az október 4. és 13. között sorra kerülő schwechati asztalitenisz Európa-bajnokság csapatversenyében, a negyeddöntőben – derült ki a szerdai sorsoláson.
A magyarokat – miután megnyerték selejtezőcsoportjukat – a legjobb nyolc között emelték ki, azaz az első körben nem állnak asztalhoz, s amennyiben legyőzik a román–ukrán párharc továbbjutóját, már biztosan érmet szereznek.A magyar férfi válogatott utolsó lett a csoportjában, így a kontinensviadalon a második vonalban, az úgynevezett challenge divízióban szerepel majd.
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





