Első alkalommal rendezték meg a néhai csepeli mesteredzőről, Baracsi Imréről elnevezett csapat emlékversenyt. A Csepeli Önkormányzat, a Csepeli BC, a Csepeli Amatőr Birkózó Iskola és a Magyar Birkózószövetség közös rendezésében megvalósult program egyben a sportág olimpián való megtartása érdekében való demonstrálás is volt.
Hegedűs Csaba, az MBSZ elnöke is ezt hangsúlyozta köszöntő beszédében, és meggyőződésének adott hangot azzal kapcsolatban, hogy nem ez a sportág az, amelynek nincs helye az ötkarikás játékokon.
Az elnök és Gáspár Tamás igazgató kitüntetéseket is adományozott Németh Szilárdnak, Csepel polgármesterének és munkatársainak, akik megfeszített munkával tető alá hozták a rendezvényt.
A hosszú idő után egységes zászló alatt induló Csepeli BC és Csepeli ABI érvényesítette az „egységben az erő” fogalmát, és közös csapattal megnyerte a tornát. A második a Kiskunság közös csapata, míg a harmadik a Ceglédi VSE lett.
Legfrissebb hírek

Így telik a karácsony a Losonczi családban
Birkózás
2025.12.24. 14:28

Bacsa Péter: Jól indítottuk az olimpiai ciklust
Birkózás
2025.12.24. 06:45

Kötöttfogásban a legjobbak között vagyunk
Birkózás
2025.12.19. 12:02
Ezek is érdekelhetik




