BL: Szalaiék örülnek, hogy a Real Madridot kapták
A Schalke vezetőedzője, Jens Keller és a csapat kulcsjátékosa, Kevin-Prince Boateng sincs elkeseredve attól, hogy a Real Madriddal kell játszaniuk a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.
„Óriási öröm a számunkra, hogy Cristiano Ronaldo és Garreth Bale ellen játszhatunk, hogy a Real Madriddal találkozhatunk" – mondta a Schalke vezetőedzője, Jens Keller.Jens Keller.
Úgy tűnik, hogy Kevin-Prince Boateng sem szomorkodott, hogy a királyiakkal kell megküzdeniük.
„Két érzelmekben gazdag meccs lesz, a Real Madrid a világ egyik legjobb csapata” – tweetelte a játékos.
Legfrissebb hírek

BL-döntő: olvasóink többsége a PSG győzelmére tippel
Bajnokok Ligája
2026.05.30. 11:02
Ezek is érdekelhetik







