„Egyedül voltam, körbenéztem a stadionban, a szurkolók ünnepeltek, még a dortmundiak is. Megindító volt, megkönnyeztem – árulta el a La Gazzetta dello Sportnak Nicola Rizzoli. – Arra gondoltam, hogy jól vezettem a meccset, de meg akartam várni Collina értékelését. Ha valamit rosszul csináltam volna, csalódott lettem volna, és mivel Collinával nőttem fel, így még nehezebb lett volna. Amikor belépett az öltözőbe, csak nézett rám, pár másodpercig csend volt, majd azt mondta, jól teljesítettem."Nicola Rizzoli. – Arra gondoltam, hogy jól vezettem a meccset, de meg akartam várni Collina értékelését. Ha valamit rosszul csináltam volna, csalódott lettem volna, és mivel Collinával nőttem fel, így még nehezebb lett volna. Amikor belépett az öltözőbe, csak nézett rám, pár másodpercig csend volt, majd azt mondta, jól teljesítettem."

Az álomsziget – Csillag Péter publicisztikája

Nélkülük – Szöllősi György jegyzete

Korszakos csapat-e már Luis Enrique PSG-je?

Marco Rossi az NS-nek: Budapest jelesre vizsgázott!



