Multisport Eb, gyaloglás: Oláh Barbara a 16. helyen végzett

MTI/B. J.MTI/B. J.
2022.08.20. 13:20
A magyar induló, Oláh Barbara kilenc és fél perces hátránnyal ért célba a győztes mögött, és a 16. lett a nők 20 kilométeres gyaloglásának versenyszámában a multisport Európa-bajnokság keretében zajló atlétikai kontinensviadalon – írja az MTI.

Antigoni Drіszbioti révén a nők 20 kilométeres gyaloglás versenyszámában is görög győzelem született.

Kedden a 35 kilométeres számban is elsőként célba érő Drіszbioti – az esemény eredményközlője alapján – a legjobb egyéni teljesítményét nyújtva 1:29:03 óra alatt ért célba. A második helyen a lengyel Katarzyna Zdzieblo, míg harmadikként – szintén a legjobb egyéni idejével – a német Saskia Feige végzett.

Korábban a férfiaknál a spanyol Álvaro Martín diadalmaskodott ebben a számban.