A 4x400-as magyar női váltó is futott a budapesti atlétikai világbajnokság szombat esti programjában: a mieink – a férfiakhoz hasonlóan – országos csúcsot elérve az 5. helyen végeztek a második előfutamban, de nem jutottak be a döntőbe. A futamuk után nyilatkoztak a lányok a kamerák előtt.
Az atlétikai vb-ről a Nemzeti Sportot a helyszínről tudósítja: Csinta Samu, Németh Andrea, Patai Gergely, Vincze Szabolcs, Nagy-Pál Tamás (videó), Pusztai Viola (videó), Szabóky Zsolt, Árvai Károly (fotó), Szabó Miklós (fotó), Török Attila (fotó)
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






