FA-kupa: a Leicester City sikerrel átment a pótvizsgán

2018.01.16. 22:42
Iheanacho nagy formában játszott (Fotó: AFP)
Az angol labdarúgó FA-kupában a 32 közé jutásért vívott megismételt találkozón a Leicester City 2–0-ra legyőzte a harmadosztályú Fleetwood Townt.

Az első meccsnek a Fleetwood otthonában 0–0 lett a vége. A keddi találkozón a Leicester játszhatott hazai környezetben, és Kelechi Iheanacho két góljával magabiztosan nyerte meg a mérkőzést.

A következő körben a Leicester ellenfele egy újabb harmadik ligás gárda, a Peterborough United lesz.

A Reading Jón Dadi Bödvarsson három góljával győzte le a Stevenage-et. Az izlandi játékosnak ez volt az első triplája angliai karrierje során.

A West Ham United csak nagy nehézségek árán, hosszabbításban gyűrte le a harmadosztályú Shrewsbury Townt. A gólt Reece Burke szerezte, aki mindössze a 14. találkozóját játszotta a londoni klubban, és ez volt az első találata.