Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában a Manchester City 3–0 nyert a Stoke City ellen. A találkozó 56. percében Edin Dzeko vette be a vendégek kapuját, majd a szurkolók elé rohant, és boldog új évet feliratú pólóval köszöntötte a drukkereket. A játékvezető a mezlevétel miatt sárga lapot adott a City csatárának. Tekintse meg a jelenetet!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Edin Dzeko 150. válogatott mérkőzésén lépett pályára
Foci vb 2026
2026.06.24. 23:32
Ezek is érdekelhetik





