Gyepes Gábor találata is kellett a Cardiff City egygólos győzelméhez

2008.12.13. 18:43
Gyepes Gábor gólja is kellett ahhoz, hogy a védő csapata, a Cardiff City idegenben verje meg az Ipswich Town együttesét. Tímár Krisztián is végigjátszotta a Plymouth Queens Park Rangers elleni bajnokiját.
Teljes joggal ünnepelték a csapattársak Gyepest
Fotó: Action Images

A Cardiff idegenben, az Ipswich Town otthonában lépett pályára. A vendégeknél Gyepes Gábor a kezdőben kapott lehetőséget az angol másodosztály 22. fordulójában, a 25. percben pedig góllal hálálta meg edzője bizalmát.

Gyepes találatával már 2–0-ra vezettek a vendégek, Jay Bothroyd ugyanis már a 9. minutumban megszerezte a vezetést a Cardiffnak.

Az első félidőben Jonathan Stead ugyan még szépített, de az Ipswich nem tudott pontot menteni hazai pályán.

A Plymouthban Timár Krisztián kezdett. A magyar védő végig a pályán volt a Queens Park Rangers elleni otthoni bajnokin. A hazai csapat hátrányba került ugyan az első félidőben, de a 83. percben Steven MacLean egyenlített. A végeredmény 1–1 lett. A magyar védő végig a pályán volt.

A vendégeknél természetesen nem kapott lehetőséget az egész szezonra harcképtelenné vált Buzsáky Ákos.

A Burnleyben Király Gábor ezúttal sem védhette csapata kapuját, az egykori szombathelyi kapussal már régóta nem számolnak az együttesnél. Rósa Dénes szintén kívülről nézhette a Wolverhampton bajnokiját, a keretbe sem volt nevezve.