D. Á. 2019.11.18 14:24 Frissítve: 2019.11.24 14:05

Heti program: Európa-bajnoki selejtezők, hétvégén újra topligák és NB I

A héten sorsdöntő mérkőzés vár a magyar labdarúgó-válogatottra: ha Marco Rossi csapata győz Walesben, biztosan kijut a 2020-as Európa-bajnokságra. Az Eb-selejtezők keddig tartanak, a mieink mellett láthatjuk például a holland, a német, az olasz és a spanyol válogatottat is. Hétvégén ismét a klubfutballé a főszerep: NB I-es és topligás meccseket is élőben láthatnak! A két magyar férfi kézilabdacsapat, azaz a Telekom Veszprém és a Mol-Pick Szeged is tovább küzdhet a Bajnokok Ligájában. Az amerikai sportok szerelmesei is várhatják a hetet, hiszen több NBA- és NFL-találkozót nézhetnek élőben!

NOVEMBER 18., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00: MAGYARORSZÁG U21
–Ausztria U21 (Tv: M4 Sport)

EB-SELEJTEZŐK
10. FORDULÓ
D-CSOPORT

20:45: Gibraltár–Svájc
20:45: Írország–Dánia
F-CSOPORT
20:45: Málta–Norvégia
20:45: Spanyolország–Románia (Tv: Sport1)
20:45: Svédország–Feröer
J-CSOPORT
20:45: Görögország–Finnország
20:45: Liechtenstein–Bosznia-Hercegovina
20:45: Olaszország–Örményország (Tv: Sport2)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.15:
Argentína–Uruguay

FUTSAL NB I
10. FORDULÓ
18.00:
Nyírgyulaj–Kecskemét
19.00: Rubeola FC–FTC
19.20: Aramis SE–Dunaferr

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ

Kedd, 2.15: Los Angeles Chargers–Kansas City Chiefs (Tv: Sport2)

CURLING
EURÓPA-BAJNOKSÁG, HELSINGBORG
FÉRFIAK
A-DIVÍZIÓ
8.00:
Oroszország–Svájc (Tv: Eurosport1)
B-DIVÍZIÓ
14.00:
Wales–MAGYARORSZÁG
NŐK
A-DIVÍZIÓ
12.00:
Skócia–Svájc (Tv: Eurosport1)
20.00: Skócia–Svédország (Tv: Eurosport1)
B-DIVÍZIÓ
  9.00: MAGYARORSZÁG–Litvánia
19.00: Anglia–MAGYARORSZÁG 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

17.40: Vasas–Csíkszereda
TIPSPORT LIGA
19.00:
MAC Újbuda–Michalovce

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1137 (Tv: Sport2)

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Madrid

NOVEMBER 19., KEDD

FUTBALLPROGRAM

EB-SELEJTEZŐK
10. FORDULÓ
E-CSOPORT

20:45: Wales–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
20:45: Szlovákia–Azerbajdzsán

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK
C-CSOPORT
20:45:
Hollandia–Észtország (Tv: Sport2)
20:45: Németország–Észak-Írország (Tv: Sport1)
G-CSOPORT
20:45:
Észak-Macedónia–Izrael
20:45: Lengyelország–Szlovénia
20:45: Lettország–Ausztria
I-CSOPORT
20:45:
Belgium–Ciprus
20:45: San Marino–Oroszország
20:45: Skócia–Kazahsztán

ÁZSIAI VB-SELEJTEZŐ
6. KÖR
A-CSOPORT

12.00: Maldív-szigetek–Guam
15.00: Szíria–Fülöp-szigetek
B-CSOPORT
12.45: Nepál–Kuvait
17.00: Jordánia–Tajvan
C-CSOPORT
13.00: Hongkong–Kambodzsa
15.00: Irak–Bahrein
D-CSOPORT
13.00: Üzbegisztán–Palesztina
16.00: Jemen–Szingapúr
E-CSOPORT
15.00: Afganisztán–Katar
16.00: Omán–India
F-CSOPORT
11.30: Mianmar–Mongólia
15.00: Kirgizisztán–Tádzsikisztán
G-CSOPORT
13.45: Malajzia–Indonézia
14.00: Vietnám–Thaiföld
H-CSOPORT
12.00: Türkmenisztán–Srí Lanka
18.00: Libanon–Észak-Korea

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
14.15:
Brazília–Dél-Korea (Tv: Sport2)
18.00: Horvátország–Grúzia

FUTSAL NB I
10. FORDULÓ
18.00:
Haladás–Berettyóújfalu (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
EURÓPA-BAJNOKSÁG, HELSINGBORG
FÉRFIAK
A-DIVÍZIÓ
19.00:
Svédország–Norvégia (Tv: Eurosport1)
B-DIVÍZIÓ
  9.00: MAGYARORSZÁG
–Spanyolország
19.00: MAGYARORSZÁG–Finnország
NŐK
A-DIVÍZIÓ
14.00:
Svédország–Észtország (Tv: Eurosport2)
B-DIVÍZIÓ
14.00: MAGYARORSZÁG
–Törökország

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
18.00:
Frölunda–Färjestad (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI SEHA-LIGA, ALAPSZAKASZ
B-CSOPORT
19.00:
Telekom Veszprém–Metaloplasztika Sabac (szerb) (Tv: Spíler1)
FÉRFI NB I
18.00:
Dabasi KC VSE–Mol-Pick Szeged

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA, 5. FORDULÓ
A-CSOPORT
22.00:
Benfica (portugál)–PVSK-Veolia

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1138 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, 1. FORDULÓ
D-CSOPORT
19.30:
Nantes VB (francia)–C.S.M. Volei Alba Blaj (román)
20.30: A. Carro Imoco Conegliano (olasz)–Vasas Óbuda (Tv: Digi Sport1)
NŐI CHALLENGE-KUPA, SELEJTEZŐ
VISSZAVÁGÓ
18.30:
Türk Hava Yollari SK (török)–1. MCM-Diamant Kaposvár

SPORTLÖVÉSZET
PUSKA, PISZTOLY VILÁGKUPADÖNTŐ, PUTIAN
7.15:
férfi kisöbű szabadpuska 3x40 (Péni István) (Tv: Digi Sport2)

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Madrid

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Szolnoki Dózsa–Jadran Split (horvát) (Tv: Sport2)
NŐI VILÁGLIGA, SELEJTEZŐ
18.00:
Spanyolország–MAGYARORSZÁG

NOVEMBER 20.,SZERDA

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
EURÓPA-BAJNOKSÁG, HELSINGBORG
FÉRFIAK
B-DIVÍZIÓ
12.00:
Bulgária–MAGYARORSZÁG
14.00:
Svájc–Skócia (Tv: Eurosport1)
20.00: MAGYARORSZÁG–Csehország
NŐK
A-DIVÍZIÓ
9.00:
Csehország–Svédország (Tv: Eurosport1)
B-DIVÍZIÓ
8.00: MAGYARORSZÁG
–Olaszország

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
20.00:
Red Bull München–Junoszty Minszk (Tv: Sport2)
MAGYAR KUPA
2. FORDULÓ
VISSZAVÁGÓ

18.30: Fehérvári Titánok–DVTK Jegesmedvék
1. MÉRKŐZÉSEK
18.00: UTE–FTC-Telekom
18.30: DEAC–MAC Újbuda

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
B-CSOPORT
19.00:
THW Kiel–Motor Zaporizzsja (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
6. FORDULÓ
D-CSOPORT
20.30:
Brindisi (olasz)–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
FÉRFI EURÓPA-KUPA
5. FORDULÓ
H-CSOPORT
20.00:
Legia Warszawa (lengyel)–Egis Körmend

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1139 (Tv: Sport2) 

SPORTLÖVÉSZET
PUSKA, PISZTOLY VILÁGKUPADÖNTŐ, PUTIAN
4.55:
női sportpisztoly (Major Veronika) (Tv: Digi Sport1)

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Madrid

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
B-CSOPORT
20.30:
Pro Recco (olasz)–FTC-Telekom Waterpolo
20.30: CN Terrassa (spanyol)–A-Híd OSC-Újbuda

NOVEMBER 21., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

STRANDLABDARÚGÓ-VB, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.50:
Svájc–Egyesült Államok (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
20.15:
Olaszország–Tahiti (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Houston Texans–Indianapolis Colts (Tv: Sport2)

CURLING
EURÓPA-BAJNOKSÁG, HELSINGBORG
FÉRFIAK
A-DIVÍZIÓ
  9.00:
Skócia–Svédország (Tv: Eurosport1)
19.00: elődöntő (Tv: Eurosport1)
B-DIVÍZIÓ
NŐK
  9.00:
Lengyelország–MAGYARORSZÁG
14.00:
Svédország–Oroszország (Tv: Eurosport1)
19.00: MAGYARORSZÁG–Szlovákia

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
17.30:
Avangard–Avtomobiliszt (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
NÉMET BAJNOKSÁG
14. FORDULÓ
19.00:
Magdeburg–Füsche Berlin (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 2.00:
Milwaukee Bucks–Portland Trail Blazers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1140 (Tv: Sport2)  

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Békéscsabai RSE–Fatum Nyíregyháza (Tv: M4 Sport)

SPORTLÖVÉSZET
PUSKA, PISZTOLY VILÁGKUPADÖNTŐ, PUTIAN
4.00 és 7.55:
férfi légpuska (Péni István), női légpisztoly (Major Veronika) (Tv: Digi Sport1)

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Madrid

NOVEMBER 22.,PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGA-PLAYOFF
12.00: sorsolás (Tv: M4 Sport, Sport1) 

FUTSAL NB I
11. FORDULÓ
18.30:
Berettyóújfalu–DEAC
19.00: Dunaferr–Haladás
19.45: FTC–Aramis SE

FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
20.45:
PSG–Lille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
20.30:
Dortmund–Paderborn (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
21.00:
Levante–Mallorca (Tv: Spíler2)

STRANDLABDARÚGÓ-VB, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
C-CSOPORT
20.15:
Szenegál–Oroszország (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT
21.50:
Portugália–Nigéria (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
EURÓPA-BAJNOKSÁG, HELSINGBORG
NŐK
14.00:
elődöntő (Tv: Eurosport2)

CSELGÁNCS
GRAND SLAM-VERSENY, OSZAKA
9.30:
1. nap (Tv: Sport2)

DARTS
PLAYERS CHAMPIONSHIP FINALS, MINEHEAD
13.45 és 20.00:
1. forduló (Tv: Sport2)

FORMULA–E
FIA BAJNOKSÁG,
SZAÚD-ARÁBIA
  8.55:
selejtező (Tv: Eurosport1)
13.00: 1. forduló (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–UTE
17.30: Corona Brasov (román)–FTC-Telekom
18.00: Hokiklub Budapest–Schiller-Vasas HC
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok
18.30: DEAC–Gyergyói HK (romániai)
EBEL
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–EC Red Bull Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
TIPSPORT LIGA
17.30:
HC Banská Bystrica (szlovák)–MAC Újbuda
18.30: DVTK Jegesmedvék–Slovan Bratislava (szlovák)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
SBS-Eger–FTC-HungaroControl
19.00: Orosházi FKSE–Linamar-Mezőkövesdi KC
NŐK
SZÖUL-KUPA
  8.10: Oroszország–Magyarország
10.00: Dél-Korea–Szerbia

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
KTE-Duna Aszfalt–Zalakerámia ZTE KK (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
18.00:
PEAC-Pécs–VBW CEKK Cegléd

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
UTE–Hungast Haladás

SÍUGRÁS
17.55:
Világkupa, Wisla (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
HUNGARIAN OPEN NEMZETKÖZI LÉGFEGYVERES VERSENY
8.00: férfi, női puska és pisztoly

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Madrid

VÍZILABDA
NŐI OB I
9. FORDULÓ
18.30:
III. Kerületi TVE–UVSE

 

NOVEMBER 23., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
13. FORDULÓ
17.00:
Bp. Honvéd–Paksi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mezőkövesd–Kaposvár – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
19.30: Újpest FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
11. FORDULÓ
13.00:
Kelen SC–Astra HFC

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
13:30:
West Ham United–Tottenham (Tv: Digi Sport1)
16:00: Arsenal–Southampton
16:00: AFC Bournemouth–Wolves
16:00: Brighton–Leicester
16:00: Crystal Palace–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
16:00: Everton–Norwich
16:00: Watford–Burnley
18:30: Manchester City–Chelsea (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
17:30:
Lyon–Nice (Tv: Digi Sport2)
20:00:
Amiens–Strasbourg
20:00: Angers–Nimes
20:00: Brest–Nantes (Tv: Digi Sport2)
20:00: Dijon–Rennes (Tv: Digi Sport3)
20:00: Metz–Reims

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15:30:
Düsseldorf–Bayern München (Tv: Sport2)
15:30: Frankfurt–Wolfsburg
15:30: Leverkusen–Freiburg
15:30: Union Berlin–Mönchengladbach
15:30: Werder Bremen–Schalke 04
18:30: RB Leipzig–Köln (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
15:00:
Atalanta–Juventus (Tv: Digi Sport2)
18:00: AC Milan–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20:45: Torino–Inter (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
13:00:
Leganés–Barcelona (Tv: Spíler2)
16:00: Betis–Valencia (Tv: Spíler2)
18:30: Granada–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21:00: Real Madrid–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

LIBERTADORES-KUPA
DÖNTŐ
20.30:
Flamengo–River Plate (Tv: Sport2)

STRANDLABDARÚGÓ-VB, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.50:
Egyesült Államok–Japán (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
23.25:
Uruguay–Olaszország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA, LEVI
10.15 és 13.15:
női műlesiklás (Tv: Eurosport1)

CURLING
EURÓPA-BAJNOKSÁG, HELSINGBORG
A-DIVÍZIÓ
FÉRFIAK
10.00:
döntő (Tv: Eurosport2)
NŐK
15.00:
döntő (Tv: Eurosport2)

CSELGÁNCS
GRAND SLAM-VERSENY, OSZAKA
9.30:
2. nap (Tv: Sport1)

DARTS
PLAYERS CHAMPIONSHIP FINALS, MINEHEAD
13.45 és 21.15:
2. forduló (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (román)–UTE
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom

KÉZILABDA
NEMZETKÖZI NŐI FELKÉSZÜLÉSI TORNA, SZÖUL
2. FORDULÓ
   8.10: Szerbia–Oroszország
10.00: Dél-Korea–Magyarország
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30:
Telekom Veszprém–PGE Vive Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓK

18.00: ZTR Zaporizzsja (ukrán)–Grundfos Tatabanya KC
19.30: Abanca Ademar León (spanyol)–Balatonfüredi KSE (Tv: Sport1)
20.30: USAM Nimes Gard (francia)–Csurgói KK
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B. Braun Gyöngyös–Sport36-Komló
18.00: Budakalász–Váci KSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

14.30: Alba Fehérvár–DEAC
18.00: Egis Körmend–Jászberényi KSE
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olajbányász
18.00: OSE Lions–PVSK-Veolia 
19.00: Sopron KC–Atomerőmű SE
NŐI NB I
15.00:
PINKK-Pécsi 424–ZTE Női Kosárlabda Klub
16.30: Sopron Basket–Vasas Akadémia
17.00: Aluinvent DVTK–NKE-FCSM Csata
18.00: TFSE-MTK–Uni Győr MÉLY-ÚT
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–ELTE BEAC Újbuda
NBA, ALAPSZAKASZ
23.15:
Minnesota Timberwolves–Phoenix Suns (Tv: Sport2)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1142 (Tv: Sport2)   

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, LAS VEGAS
Vasárnap 3.00:
Deontay Wilder–Luis Ortiz (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
B-CSOPORT
16.00:
DEAC–Fino Kaposvár
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
15.00:
Vasas Óbuda–1. MCM-Diamant Kaposvár
16.00: MTK Budapest–Jászberény VT

SÍUGRÁS
VILÁGKUPA, WISLA
16.00:
csapatverseny

SPORTLÖVÉSZET
HUNGARIAN OPEN NEMZETKÖZI LÉGFEGYVERES VERSENY
9.00:
vegyescsapat puska és pisztoly

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Madrid

NOVEMBER 24., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
13. FORDULÓ
18.00:
Ferencváros–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
18. FORDULÓ
13.00:
Soroksár SC–FC Ajka
13.00: Dorogi FC–Duna Aszfalt TLC
13.00: Budaörs–Kazincbarcika
13.00: Szolnoki MÁV FC–Nyíregyháza Spartacus FC
13.00: BFC Siófok–Vác FC
15.15: Békéscsaba 1912 Előre–WKW ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)
17.00: Aqvital FC Csákvár–Vasas FC
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–MTK Budapest
17.00: Gyirmót FC Győr–Budafoki MTE

NB III
16. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.00:
FC Hatvan–ESMTK
13.00: Eger–Cegléd
13.00: Füzesgyarmat–Jászberény
13.00: Gyöngyös–Tiszaújváros
13.00: DVTK II–Balassagyarmat
13.00: DVSC II–Sényő
13.00: Putnok FC–DEAC
13.00: Tállya–Ózd
KÖZÉP-CSOPORT
13.00: Iváncsa–Dunaújváros
13.00: Kelen SC–Dabas
13.00: Szentlőrinc–Dunaharaszti MTK
13.00: Szekszárd–PMFC
13.00: Kozármisleny–THSE-Szabadkikötő
13.00: Taksony–Bp. Honvéd II
13.00: Dabas-Gyón FC–Kecskeméti TE
13.00: Rákosmente–Monor
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Bicskei TC
11.00: Mol Fehérvár FC II–BKV Előre
13.00: Hévíz SK–Érd
13.00: Sárvár FC–Veszprém
13.00: Pápai FC–Balatonlelle
13.00: Lipót SK FC–Nagykanizsa
13.00: Komárom VSE–III. Kerületi TVE
15.30: Ménfőcsanak–Mosonmagyaróvár

NŐI NB I
11. FORDULÓ
13.00:
FTC–DVTK (Tv: M4 Sport)
13.00: Haladás Viktória–ETO FC Győr
19.30: Szent Mihály–MTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
17.30:
Sheffield United–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
15:00:
Bordeaux–Monaco (Tv: Digi Sport1)
17:00: Saint-Étienne–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
21:00: Toulouse–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Hertha (Tv: Sport2)
18.00: Hoffenheim–Mainz

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
12:30:
Bologna–Parma (Tv: Digi Sport1)
15:00: AS Roma–Brescia (Tv: Digi Sport1)
15:00: Sassuolo–Lazio (Tv: Digi Sport2)
15:00: Verona–Fiorentina
18:00: Sampdoria–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20:45: Lecce–Cagliari (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
12:00:
Espanyol–Getafe (Tv: Spíler2)
14:00: Osasuna–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16:00: Eibar–Alavés (Tv: Spíler2)
18:30: Villarreal–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21:00: Valladolid–Sevilla (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Buffalo Bills–Denver Broncos
19.00: Chicago Bears–New York Giants
19.00: Cincinnati Bengals–Pittsburgh Steelers
19.00: Cleveland Browns–Miami Dolphins
19.00:
New Orleans Saints–Carolina Panthers (Tv: Sport2)
19.00: New York Jets–Oakland Raiders
19.00: Washington Redskins–Detroit Lions
22.05: Tennessee Titans–Jacksonville Jaguars
22.25: New England Patriots–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)
22.25: Philadelphia Eagles–Seattle Seahawks
Hétfő, 2.20: San Francisco 49ers–Green Bay Packers (Tv: Sport2)

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA, LEVI
10.15 és 13.15:
férfi műlesiklás

CSELGÁNCS
GRAND SLAM-VERSENY, OSZAKA
9.30:
3. nap (Tv: Sport2) 

DARTS
PLAYERS CHAMPIONSHIP FINALS, MINEHEAD
13.45 :
negyeddöntők (Tv: Sport1)
20.15: elődöntők és döntő (Tv: Sport1) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Fehérvári Titánok–Hokiklub Budapest
17.40: Schiller-Vasas HC–Gyergyói HK (romániai)
EBEL
17.30:
HC Orli Znojmo (cseh)–Hydro Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
17.00:
MAC Újbuda–HKM Zvolen (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
17.30: DTVK Jegesmedvék–HC Nové Zámky (szlovák)

KÉZILABDA
NEMZETKÖZI NŐI FELKÉSZÜLÉSI TORNA, SZÖUL
2. FORDULÓ
  8.10:
Szerbia–Oroszország
10.00: Dél-Korea–MAGYARORSZÁG
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ

A-CSOPORT
17.00:
RK Celje PL (szlovén)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
NÉMET BAJNOKSÁG
14. FORDULÓ
13.30:
THW Kiel–Leipzig (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Kaposvári KK–Naturtex-SZTE-Szedeák

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
17.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–PTE-PEAC
17.00: Vidux-Szegedi RSE–Sümegi RE
18.30: Kecskeméti RC–MAFC-BME 
B-CSOPORT
16.00:
MÁV Előre-Bericap–Szolnoki RK
17.00: Dunaferr SE–Pénzügyőr SE

SÍUGRÁS
11.30: Világkupa, Wisla

SPORTLÖVÉSZET
HUNGARIAN OPEN NEMZETKÖZI LÉGFEGYVERES VERSENY
8.00:
férfi és női puska és pisztoly

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Madrid

NOVEMBER 25.,HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
21.00:
Aston Villa–Newcastle (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
20.45:
SPAL–Genoa (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA 2
14. FORDULÓ
20.30:
Hannover–Darmstadt (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Los Angeles Rams–Baltimore Ravens (Tv: Sport2)

BILLIÁRD
MOSCONI-KUPA, LAS VEGAS
20.00:
Egyesült Államok–Európa-válogatot, 1. nap (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–DEAC (Tv: M4 Sport)
18.30: Fehérvári Titánok–Gyergyói HK (román)

KÉZILABDA
SZÖUL KUPA, NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI TORNA
3. FORDULÓ
  8.10:
MAGYARORSZÁG-Szerbia
10.00: Koreai Köztársaság-Oroszország

 

 

2019.12.07 14:47:57

Minden más foci CSILLAG PÉTER (POZSONY, összefoglaló), DÖMÖTÖR CSABA (fotó) RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A pozsonyiak nagyszerű formában futballozó magyar középpályása gólpasszt adott, csapata feledtette dunaszerdahelyi kudarcát.

2019.12.05 22:13:36

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Sok egyéb hasonló útvesztő teszi a közember számára átláthatatlanná a világ leg­egyszerűbb, ezért legszeretettebb játéka, a labdarúgás világát. Amely éppen ezen jellege révén válik vonzóvá.

2019.12.02 23:44:28

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

NS-VÉLEMÉNY. Szívfájdalmamra nem találtam az idén alapított Jasin-díjra jelöltek között az RB Leipzignél légióskodó Gulácsi Péter nevét...

2019.12.02 17:14:40

Minden más foci HATÁR DÁVID

A legjobb női játékos Rapinoe lett, Matthijs de Ligté a Kopa-díj, Alissoné az első Lev Jasin-trófea.

2019.11.27 09:37:23

Minden más foci GELEI JÓZSEF

„Az afrikai gyerekek nem is álmodhatnak olyan körülményekről, amilyenek Győrben vagy Kispesten vannak.”