HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.04.16 15:30 Frissítve: 2018.04.19 18:17

Heti program: Barca–Sevilla; Juve–Napoli; jégkorong-vb

Minden napra jut labdarúgás. A spanyol Király-kupában döntőznek, hazánkban és a legtöbb helyen a kupafinálé a tét, de folytatódnak az NB I és a topligák küzdelmei is, többek között: Bp. Honvéd–Újpest, Videoton–DVSC, Juventus–Napoli és Manchester United–Tottenham meccset láthatunk. Számos csapatunknak szurkolhatunk a nemzetközi kupákban: a Sopron női kosárlabdacsapata hazai pályán küzdhet az Euroliga négyes döntőjében, az FTC vízilabdázói címvédésre készülnek az Eurokupában, az ETO az UEFA Futsal Kupa, az UVSE a női vízilabda Euroliga négyes döntőjében szerepel. A hét végén megkezdődik Budapesten a divízió 1/A csoportos jégkorong-világbajnokság, amelyen a magyar csapat a feljutásért harcol. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

HIRDETÉS

 

KEDD
SZERDA
CSÜTÖRTÖK
PÉNTEK
SZOMBAT
VASÁRNAP

ÁPRILIS 16., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM 

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
21.00: West Ham United–Stoke City (Tv: Spíler Tv)

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
20.30: Mainz 05–Freiburg (Tv: Eurosport2)

FUTSAL
NB I, rájátszás, 4. forduló
B-csoport
18.30: Veszprém–Rába ETO
18.30: Bőny–Aramis SE

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
15.30:
Boston maratoni

JÉGKORONG
KHL
Döntő, 2. mérkőzés
18.00:
Ak Barsz–CSZKA Moszkva (Tv: Sport2)
NHL
Rájátszás, 3. mérkőzés
kedd, 1.00:
Toronto Maple Leafs–Boston Bruins (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
14.00: Tour of the Alps, Olaszország, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
Férfi NB I
Elődöntő, 5. mérkőzés
20.00:
HÉP-Kecskeméti RC–Fino Kaposvár SE (Tv: M4 Sport)

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport1)

ÁPRILIS 17., KEDD

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00:
Újpest FC–Balmazújváros (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
20.45:
Brighton & Hove Albion–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA KUPA
ELŐDÖNTŐ
21.00:
Les Herbiers (III.)–Chambly (III.)

NÉMET KUPA
ELŐDÖNTŐ
20.45:
Bayer Leverkusen–Bayern München (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
20.45:
Internazionale–Cagliari (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
19.30:
Deportivo La Coruna–Sevilla
21.00: Celta Vigo–FC Barcelona (Tv: Sport2)
21.30: Villarreal–Leganés

BELGA BAJNOKSÁG
20.30:
Gent–Genk (Tv: Digi Sport3)

CONCACAF BAJNOKOK LIGÁJA
Döntő, 1. mérkőzés
szerda, 2.30:
Toronto FC (kanadai)–Chivas Guadalajara (mexikói) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
EBEL
20.20:
döntő, 6. mérkőzés: HC Bozen–Red Bull Salzburg
NHL
Rájátszás, 3. mérkőzés
szerda, 1.30:
Columbus Blue Jackets–Washington Capitals (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of the Alps, Olaszország, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.30: Tour of Croatia, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
18.00:
a női Bajnokok Ligája négyes döntőjének sorsolása (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
Női NB I
Az 5–8. helyért, 2. mérkőzés
19.15:
PINKK-Pécsi 424–Aluinvent DVTK Miskolc
Férfi Euroliga
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
19.00:
CSZKA Moszkva (orosz)–Himki Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport2)
20.15: Panathinaikosz (görög)–Real Madrid (spanyol)

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport1)


ÁPRILIS 18., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.15:
Puskás Akadémia–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)

NŐI NB I
1. FORDULÓ
Alsóház
18.00:
Újpest FC–Kóka

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
20.45:
AFC Bournemouth–Manchester United (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA KUPA
ELŐDÖNTŐ
21.05:
Caen–Paris Saint-Germain

NÉMET KUPA
ELŐDÖNTŐ
20.45:
Schalke 04–Eintracht Frankfurt

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
18.00:
Benevento–Atalanta (Tv: Digi Sport3)
20.45: Sampdoria–Bologna
20.45: SPAL–Chievo
20.45: Roma–Genoa
20.45: Crotone–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.45: Fiorentina–Lazio
20.45: Torino–Milan (Tv: Digi Sport3)
20.45: Hellas Verona–Sassuolo
20.45: Napoli–Udinese (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
19.30:
Espanyol–Eibar
19.30: Valencia–Getafe
21.30: Real Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
Premier League
20.00:
Rotterdam (Tv: Sport2)
Benne:
Michael Smith (angol)–Gary Anderson (skót)
Rob Cross (angol)–Daryl Gurney (északír)
Raymond van Barneveld (holland)–Simon Whitlock (ausztrál)
Peter Wright (skót)–Michael van Gerwen (holland)
Rob Cross (angol)–Gary Anderson (skót)

JÉGKORONG
Felkészülési mérkőzés, Vasas Jégcentrum
17.30:
MAGYARORSZÁG–Ukrajna (Tv: Sport1)
NHL
Rájátszás, 4. mérkőzés
csütörtök, 4.30:
San Jose Sharks–Anaheim Ducks (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
13.00:
Tour of the Alps, Olaszország, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
14.30: Fleche Wallonne, Belgium (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
19.00:
Flensburg (német)–Montpellier (francia)

KOSÁRLABDA
Női NB I
Elődöntő, 2. mérkőzés
17.30:
ZTE Női KK–Atomerőmű KSC Szekszárd
Férfi NB I, középszakasz
Felsőház, 4. forduló
18.00:
Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.30: Szolnoki Olaj KK–Alba Fehérvár
Középház, 4. forduló
18.00:
Kaposvári KK–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Atomerőmű SE–Pécsi VSK-Veolia
Alsóház, 3. forduló
18.00:
MAFC–Sopron KC
Férfi Euroliga
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
19.15:
Fenerbahce (török)–Baskonia (spanyol)
20.15: Olympiakosz (görög)–Zalgiris Kaunas (litván)

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport1)
18.15: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
Férfi Eurokupa
Döntő, visszavágó
19.00:
Banco BPM SM Busto (olasz)–FTC-PQS Waterpolo (Tv: Digi Sport2)
Az első mérkőzés végeredménye: 9–8 az FTC javára
Férfi Bajnokok Ligája
Csoportkör, 12. forduló
A-csoport
18.30:
A-Híd OSC-Újbuda–Barceloneta (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
B-csoport
16.30:
Szolnoki Dózsa–Spandau Berlin (német) (Tv: Sport2)
18.30: ZF-Eger–Jadran Carine (montenegrói) (Tv: M4 Sport)

ÁPRILIS 19., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
20.45:
Burnley–Chelsea (Tv: Spíler Tv)
35. FORDULÓ
20.45: Leicester City–Southampton

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
19.30:
Real Sociedad–Atlético Madrid (Tv: Sport1)
19.30: Deportivo Alavés–Girona
21.30: Levante–Málaga
21.30: Real Betis–Las Palmas

BELGA BAJNOKSÁG
20.30:
FC Bruges–Charleroi (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
Premier League
20.00:
Rotterdam, 12. állomás (Tv: Sport2)
Benne:
Simon Whitlock (ausztál)–Michael Smith (angol)
Daryl Gurney (északír)–Gary Anderson (skót)
Rob Cross (angol)–Peter Wright (skót)
Michael van Gerwen (holland)–Raymond van Barneveld (holland)
Daryl Gurney (északír)–Simon Whitlock (ausztrál)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 2.05:
rájátszás (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of the Alps, Olaszország, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.30:
Tour of Croatia, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Női NB I
18.00:
Budaörs–Békéscsabai ENKSE  (Tv: M4 Sport)
Férfi Bundesliga
19.00:
Hannover–Rhein-Neckar Löwen (Tv: Digi Sport3)

KOSÁRLABDA
Férfi Euroliga
Negyeddöntő, 2. mérkőzés
19.00:
CSZKA Moszkva (orosz)–Himki Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport2)
20.15:
Panathinaikosz (görög)–Real Madrid (spanyol)
NBA
péntek, 1.00:
rájátszás (Tv: Sport1)

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport1)

ÁPRILIS 20., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
3. FORDULÓ
Felsőház
11.00:
ETO FC Győr–Diósgyőri VTK

FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
19.30:
Nantes–Rennes
21.00: Dijon–Lyon (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
20.30:
Borussia Mönchengladbach–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
21.00:
Leganés–Deportivo La Coruna

FUTSAL
UEFA Futsal Kupa
Négyes döntő, Zaragoza
Elődöntő
18.00:
Rába ETO–Sporting CP (portugál) (Tv: M4 Sport)
21.00:
Inter Movistar (spanyol)–Barcelona (spanyol)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL
Döntő, 4. mérkőzés
18.30:
CSZKA Moszkva–Ak Barsz (Tv: Sport2)
NHL
szombat, 2.05:
rájátszás (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of the Alps, Olaszország, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.30:
Tour of Croatia, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Eger SBS Eszterházy–Dabas KC    
Női NB I
18.00:
DVSC-TVP–Dunaújvárosi Kohász KA

KOSÁRLABDA
Női Euroliga, négyes döntő, Sopron
Elődöntő
17.00:
Dinamo Kurszk (orosz)–UGMK Jekatyerinburg (orosz)
20.00: Sopron Basket–Yakin Dogu Üniversitesi (török) (Tv: M4 Sport)
Férfi Euroliga
Negyeddöntő, 2. mérkőzés
19.45:
Fenerbahce (török)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
20.15:
Olympiakosz (görög)–Zalgiris Kaunas (litván) (Tv: Digi Sport2)

MOTORSPORT
15.00:
Supersport-vb, Assen, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
16.00:
Moto3, Austin, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
16.55:
MotoGP, Austin, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
17.55:
Moto2, Austin, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
20.10:
Moto3, Austin, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
21.05:
MotoGP, Austin, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
22.05:
Moto2, Austin, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
Női Euroliga, négyes döntő, Kirisi
16.30:
Sabadell (spanyol)–UVSE (Tv: M4 Sport)
18.00: Kirisi (orosz)–Ekipe Orizzonte (olasz)


ÁPRILIS 21., SZOMBAT


FUTBALLPROGRAM

NB I
27. FORDULÓ

17.00: Budapest Honvéd–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
17.00: Vasas FC–Mezőkövesd
17.00: Ferencváros–Paksi FC
17.00: Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia FC
17.00: Haladás–Balmazújváros
19.30: Videoton FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)

NB III
24. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.30: Debreceni EAC–Cigánd
16.30: Gyöngyösi AK–Balassagyarmati VSE
16.30:
Tállya–Putnok FC
KÖZÉP-CSOPORT
16.30:
Kozármisleny–SZEOL SC
16.30: Tiszakécske–FC Dabas
16.30: Rákosmente–Mórahalom
16.30: Szentlőrinc–Vecsési FC
18.00: Dunaújváros–Makó FC
NYUGATI CSOPORT
16.30:
Pénzügyőr SE–Kaposvári Rákóczi
16.30: FC Ajka–III. kerületi TVE
16.30: Pápai Perutz FC–Dunaharaszti
16.30: Érdi VSE–BKV Előre
16.30: Csorna–Veszprém

NŐI NB I
3. FORDULÓ
Felsőház
15.00:
Ferencváros–MTK
Alsóház
15.00:
Haladás Viktória–Újpest FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
13.30:
West Bromwich Albion–Liverpool (Tv: Spíler Tv)
16.00:
Watford–Crystal Palace (Tv: Spíler Tv)

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
18.15:
Manchester United–Tottenham Hotspur (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
17.00: Marseille–Lille (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Strasbourg
20.00: Guingamp–Monaco (Tv: Digi Sport3)
20.00: Metz–Caen
20.00: Toulouse–Angers

NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
15.30:
RB Leipzig–Hoffenheim
15.30: Eintracht Frankfurt–Hertha BSC
15.30: Hamburger SV–Freiburg
15.30: Hannover 96–Bayern München (Tv: Eurosport2)
15.30: VfB Stuttgart–Werder Bremen
18.30: Borussia Dortmund–Bayer Leverkusen (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
15.00:
SPAL–Roma (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sassuolo–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Benevento (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
13.00:
Eibar–Getafe (Tv: Sport1)
16.15: Celta Vigo–Valencia (Tv: Sport2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
DÖNTŐ
21.30:
Sevilla–FC Barcelona (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
7.40:
V8 Supercars-bajnokság, Phillip Island, 1. futam (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Sport36-Komló–Balatonfüredi KSE
18.00: B.Braun Gyöngyös–Csurgói KK
18.00: Orosházi FKSE–Ferencvárosi TC
18.00:
CYEB Budakalász–Mol-Pick Szeged
Női NB I
15.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Érd HC (Tv: M4 Sport)
17.00: Kecskeméti NKSE–Siófok KC
17.00: Alba Fehérvár KC–Vasas SC
18.00: Kisvárda Master Good SE–Győri Audi ETO KC
18.00: GVM Europe-Vác–MTK Budapest
Férfi Bajnokok Ligája
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
18.30:
Tauron Kielce (lengyel)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport2)
Férfi EHF-kupa
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
19.00:
RK Nexe (horvát)–Füchse Berlin (német)
20.30:
Saint-Raphaël (francia)–Granollers (spanyol) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
Középszakasz, alsóház
3. forduló
18.00:
JP Auto-JKSE–DEAC
Női NB I
Rájátszás, alsóház
18.00:
Vasas Akadémia–MTK-Budapest

MOTORSPORT
10.30:
Superbike-vb, Assen, superpole (Tv: Eurosport2)
12.45:
Superbike-vb, Assen, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.45:
FIM Endurance-vb, Le Mans (Tv: Eurosport2)
16.00:
Moto3, Austin, 3. szabadedzés
16.55: MotoGP, Austin, 3. szabadedzés
17.55: Moto2, Austin, 3. szabadedzés
19.35: Moto3, Austin, időmérő (Tv: Spíler Tv)
20.30:
MotoGP, Austin, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
20.30: FIM Endurance-vb, Le Mans (Tv: Eurosport2)
21.10:
MotoGP, Austin, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
21.35:
MotoGP, Austin, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
22.05:
Moto2, Austin, időmérő (Tv: Spíler Tv)

ÖKÖLVÍVÁS
21.00:
Amir Khan–Phil Lo Greco (Tv: Sport2)

RÖGBI
Európai Nemzetek Kupája, Százhalombatta
12.00:
MAGYARORSZÁG–Litvánia (Tv: Digi Sport2)

TENISZ
12.00:
Fed-kupa, Németország–Csehország (Tv: Digi Sport3)
13.30:
ATP-torna, Monte-Carlo, elődöntő (Tv: Digi Sport1)

SZNÚKER
11.00, 14.00, 15.30 és 20.00:
világbajnokság, Sheffield, 1. nap (Tv: Eurosport1)

UFC
vasárnap, 4.00:
Edson Barboza–Kevin Lee (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Középszakasz, 8. (utolsó) forduló
Felsőház
17.00:
MKB-Euroleasing-BVSC–PannErgy-Miskolci VLC
19.00: A-Híd OSC-Újbuda–FTC-PQS Waterpolo
Alsóház
17.00:
AVUS Szombathely–EBP Tatabánya
18.00: Metalcom-Szentes–VasasPlaket
19.00: PVSK Mecsek-Füszért–Kaposvári VK
19.00: UVSE–ContiTech Szeged-Diapolo
Női Euroliga, négyes döntő, Kirisi
11.30:
bronzmérkőzés
13.00: döntő

ÁPRILIS 22., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
31. FORDULÓ

17.00: Gyirmót FC Győr–Békéscsaba Előre
17.00: Vác FC–Ceglédi VSE
17.00:
Szolnoki MÁV FC–Csákvár
17.00: Budafoki MTE–BFC Siófok
17.00: Budaörs–Kisvárda
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Zalaegerszegi TE FC
17.00: Dorogi FC–ETO FC Győr
17.00: Soroksár SC–Mosonmagyaróvári TE
17.00: Kazincbarcika–Soproni VSE
17.00: Szeged 2011-GA–MTK Budapest

NB III
24. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.30:
ESMTK–Tiszaújváros
16.30: Jászberény–Monor
16.30: Diósgyőri VTK II–Nyírbátor
16.30:
MTK Budapest II–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
16.30:
Szekszárd–Paksi FC II
16.30: Iváncsa–Bp. Honvéd-MFA
16.30: Hódmezővásárhely–Pécsi MFC
NYUGATI CSOPORT
13.00:
Puskás Akadémia FC II–THSE-Szabadkikötő
16.30: Videoton FC II–Andráshida
16.30: Gyirmót FC Győr II–Csepel FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
14.30:
Arsenal–West Ham United (Tv: Spíler Tv)
14.30: Stoke City–Burnley
17.30: Manchester City–Swansea City (Tv: Spíler Tv)

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
16.00:
Chelsea–Southampton (Tv: Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
15.00:
Nice–Montpellier
17.00: Saint-Étienne–Troyes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Bordeaux–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Mainz 05 (Tv: Eurosport2)
18.00: 1. FC Köln–Schalke 04 (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
12.30:
Cagliari–Bologna (Tv: Digi Sport2)
15.00: Udinese–Crotone
15.00: Chievo–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Sampdoria (Tv: Digi Sport3)
15.00: Atalanta–Torino
20.45: Juventus–Napoli (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
12.00:
Girona–Espanyol
16.15: Málaga–Real Sociedad
18.30: Las Palmas–Deportivo Alavés (Tv: Sport2)
20.45: Atlético Madrid–Real Betis (Tv: Sport1)

BELGA BAJNOKSÁG
18.00:
FC Bruges–Standard Liege (Tv: Digi Sport1)
20.30:
Charleroi–Gent (Tv: Digi Sport3)

HOLLANDIA
Kupadöntő
18.00:
AZ–Feyenoord

MLS
22.00:
Seattle Sounders FC–Minnesota United (Tv: Eurosport2)
hétfő, 0.15:
Portland Timbers–New York City FC (Tv: Eurosport1)

FUTSAL
UEFA Futsal Kupa, négyes döntő, Zaragoza
17.00:
bronzmérkőzés
20.00: döntő

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Divízió 1/A világbajnokság, Budapest, Papp László Sportaréna
1. forduló
12.30:
Nagy-Britannia–Szlovénia
16.00: MAGYARORSZÁG–Kazahsztán (Tv: Sport1)
19.30: Lengyelország–Olaszország

AMERIKAI FUTBALL
HFL
12.00:
Budapest Wolves–Budapest Cowbells (Tv: Digi Sport1)
14.00:
DAK Acél Dunaújváros Gorillaz–Fehérvár Enthroners

ATLÉTIKA
10.00:
London maratoni (Tv: Eurosport2)

AUTÓSPORT
5.45:
V8 Supercars-bajnokság, Phillip Island, 2. futam (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
14.00:
Liege–Bastogne–Liege (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Váci KSE–Grundfos Tatabánya KC
Férfi Bajnokok Ligája
17.00:
THW Kiel (német)–Vardar Szkopje
19.00:
Nantes (francia)–Skjern (dán) (Tv: Sport1)
Férfi EHF-kupa
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
17.00:
Chambéry (francia)–Göppingen (német)

KOSÁRLABDA
Női Euroliga, négyes döntő, Sopron
17.00:
a 3. helyért (Tv: M4 Sport)
20.00: döntő (Tv: M4 Sport)
Férfi NB I
Középszakasz, felsőház
A 8. fordulóból előrehozott mérkőzés
18.00:
KTE-Duna Aszfalt–Szolnoki Olaj KK
NBA
21.30:
rájátszás (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
7.00 és 13.30:
FIM Endurance-vb, Le Mans (Tv: Eurosport2)
11.20:
Supersport-vb, Assen, futam (Tv: Spíler Tv)
13.00:
Superbike-vb, Assen, 2. futam (Tv: Spíler Tv)
18.00:
Moto3, Austin, futam
19.20: Moto2, Austin, futam (Tv: Spíler Tv)
21.00:
MotoGP, Austin, futam (Tv: Spíler Tv)

RÖPLABDA
Férfi NB I
A 9–11. helyért
16.00:
DEAC–PTE-PEAC

SZNÚKER
11.00, 17.15 és 20.00:
világbajnokság, Sheffield, 2. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00:
Fed-kupa, Németország–Csehország (Tv: Digi Sport3)
14.30:
ATP-torna, Monte-Carlo, döntő (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Középszakasz, 8. (utolsó) forduló
Felsőház
15.00:
ZF-Eger–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport)
18.00: Debreceni VE–RacioNet-Honvéd

 

ÁPRILIS 23., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
21.00:
Everton–Newcastle United

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
20.45:
Genoa–Hellas Verona

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
21.00:
Athletic Bilbao–Levante

FUTSAL
NB I, rájátszás, 5. forduló
A-csoport
18.00:
Nyírgyulaj–DEAC
B-csoport
18.40:
Aramis–Veszprém

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Divízió 1/A világbajnokság, Budapest, Papp László Sportaréna
2. forduló
16.00:
Szlovénia–Lenygelország (Tv: Sport1)
19.30: Olaszország–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1)

SZNÚKER
11.00, 15.30 és 20.00:
világbajnokság, Sheffield, 3. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00, 13.00, 15.00 és 17.00:
ATP-torna, Barcelona, 1. nap (Tv: Sport2)

HIRDETÉS

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

HIRDETÉS
2018.04.23 18:37:58

Minden más foci nemzetisport.hu

Folytatódik a hazai rendezésű jégkorong-vb, valamint a Budapest Open tenisztorna.

2018.04.23 18:34:01

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyarország–Nagy-Britannia a hoki-vb zárónapján • Internazionale–Juventus.

2018.04.23 18:30:08

Minden más foci nemzetisport.hu

Manchester United–Arsenal • WTCR a Hungaroringen • Formula–1.

2018.04.22 22:53:21

Minden más foci DLUSZTUS IMRE

ALAPVONAL. Csak azért nem következett még be a futball nyílt és zárt társadalmának zajos összeütközése, mert az előbbi jelentős erőfölényben van, utóbbi pedig még nem ismerte föl önmaga erőforrásait.

2018.04.22 16:00:52

Minden más foci ILYÉS SZABOLCS (Zaragoza), KÁNTOR BARNABÁS (tudósítás)

Így is le a kalappal a győriek előtt, akik nagyszerűen helytálltak a világ elitcsapatai ellen!

HIRDETÉS
HIRDETÉS