HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2017.08.02 16:17 Frissítve: 2018.06.03 20:57

NB III, KÖZÉP-CSOPORT, 2017–2018

Az előző szezonnal ellentétben nem 18, hanem 16 csapatos csoportokat alakítottak ki. A bajnokság augusztus 12-én rajtolt és 2018. június 3-án ér véget. A három csoportelső feljut az NB II-be, ahonnan a 18–20. helyezett kiesik. Csoportonként a 14–16. helyezett, valamint a legrosszabb mutatóval záró 13. helyezett (összesen 10 csapat) kiesik a megyei I., illetve a budapesti I. osztályba.

HIRDETÉS

 

KELETI CSOPORT

NYUGATI CSOPORT

 A KÖZÉP-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Tiszakécske VSE 30 22 5 3 75–32 +43  71
2. Pécsi MFC 30 21 5 4 75–23 +52  68
3. Iváncsa KSE 30 17 9 4 62–41 +21  60
4. Dunaújváros 30 17 4 9 53–33 +20  55
5. SZEOL SC 30 16 5 9 42–29 +13  53
6. FC Dabas 30 13 5 12 44–40 +4  44
7. Szentlőrinc SE 30 13 5 12 43–42 +1  44
8. Szekszárdi UFC 30 10 9 11 36–41 –5  39
9. Budapest Honvéd-MFA II 30 11 5 14 47–44 +3  38
10. Paksi FC II 30 11 4 15 39–47 –8  37
11. Kozármisleny 30 9 7 14 31–45 –14  34
12. Rákosmente KSK 30 9 6 15 32–41 –9  33
13. Makói FC 30 8 7 15 34–62 –28  31
14. Hódmezővásárhelyi FC 30 8 6 16 30–49 –19  30
15. Mórahalom VSE 30 3 8 19 28–62 –34  17
16. Vecsési FC 30 3 8 19 20–60 –40  17

NB III, KÖZÉP-CSOPORT, 2017–2018
 
A 2016–2017-ES IDÉNY ADATBANKJA
KELETI CSOPORT
KÖZÉPCSOPORT
NYUGATI CSOPORT 

1. FORDULÓ – AUGUSZTUS 12-13.
Szombat

Makó–Vecsési FC 0–0
Dunaújváros–Hódmezővásárhely 1–1
Rákosmente–Szentlőrinc 2–0
Tiszakécske–Szekszárd 2–2
Kozármisleny–Iváncsa 2–0
Vasárnap
SZEOL–PMFC 2–1
FC Dabas–Bp. Honvéd MFA 1–1
Mórahalom–Paks II 1–1

2. FORDULÓ – AUGUSZTUS 18-19.
Péntek
Paks II–FC Dabas 2–1
Szombat
Iváncsa–Tiszakécske 0–2
Szekszárd–Rákosmente 2–1
Szentlőrinc–Dunaújváros 1–2
Hódmezővásárhely–Makó 2–2
Vecsési FC–Mórahalom 0–0
Bp. Honvéd MFA–SZEOL 0–1
PMFC–Kozármisleny 3–0

3. FORDULÓ – AUGUSZTUS 26-27.
Szombat
FC Dabas–Vecsési FC 2–3
Mórahalom–Hódmezővásárhely 3–0
Makó–Szentlőrinc 1–2
Dunaújváros–Szekszárd 2–0
Rákosmente–Iváncsa 1–1
Tiszakécske–Kozármisleny 4–1
Vasárnap
SZEOL–Paks II 1–0
PMFC–Bp. Honvéd MFA 0–1

4. FORDULÓ – SZEPTEMBER 2.
Péntek
Paks II–Bp. Honvéd MFA 2–1
Szombat
Tiszakécske–PMFC 3–1
Kozármisleny–Rákosmente 0–0
Iváncsa–Dunaújváros 2–1
Szekszárd–Makó 0–0
Szentlőrinc–Mórahalom 2–0
Hódmezővásárhely–FC Dabas 1–1
Vecsési FC–SZEOL 0–1

5. FORDULÓ – SZEPTEMBER 9-10.
Szombat
FC Dabas–Szentlőrinc 3–1
Mórahalom–Szekszárd 0–2
Makó–Iváncsa 2–3
Rákosmente–Tiszakécske 3–4
Dunaújváros–Kozármisleny 1–0
Vasárnap
SZEOL–Hódmezővásárhely 2–0
Bp. Honvéd MFA–Vecsési FC 3–0
PMFC–Paks II 3–2

6. FORDULÓ – SZEPTEMBER 16-17.
Szombat
Rákosmente–PMFC 0–3
Tiszakécske–Dunaújváros 2–3
Iváncsa–Mórahalom 3–2
Szekszárd–FC Dabas 1–1
Szentlőrinc–SZEOL 2–1
Kozármisleny–Makó 2–0
Vasárnap
Hódmezővásárhely–Bp. Honvéd MFA 1–1
Vecsési FC–Paks II 0–2

7. FORDULÓ – SZEPTEMBER 23-24.
Szombat
FC Dabas–Iváncsa 3–1
Mórahalom–Kozármisleny 3–4
Makó–Tiszakécske 0–3
Dunaújváros–Rákosmente 2–1
PMFC–Vecsési FC 3–0
Vasárnap
SZEOL–Szekszárd 1–0
Paks II–Hódmezővásárhely 2–1
Bp. Honvéd MFA–Szentlőrinc 2–1

8. FORDULÓ – SZEPTEMBER 30-OKTÓBER 1.
Szombat
Dunaújváros–PMFC 2–3
Rákosmente–Makó 1–0
Tiszakécske–Mórahalom 3–3
Kozármisleny–FC Dabas 0–2
Iváncsa–SZEOL 1–0
Vasárnap
Szekszárd–Bp. Honvéd MFA 1–0
Szentlőrinc–Paks II 5–2
Hódmezővásárhely–Vecsési FC 1–1

9. FORDULÓ – OKTÓBER 6–8.
Péntek
Bp. Honvéd MFA–Iváncsa 1–2
Makó–Dunaújváros 1–2
Vasárnap

SZEOL–Kozármisleny 1–0
FC Dabas–Tiszakécske 3–1
Mórahalom–Rákosmente 1–2
Vecsési FC–Szentlőrinc 1–2
Paks II–Szekszárd 0–3
PMFC–Hódmezővásárhely 3–1

10. FORDULÓ – OKTÓBER 14-15.
Szombat

Makó–Pécsi MFC 0–7
Rákosmente–FC Dabas 1–2
Tiszakécske–SZEOL SC 2–0
Szekszárdi UFC–Vecsési FC 3–3
Szentlőrinc–Hódmezővásárhely 3–1
Dunaújváros–Mórahalom 2–1
Vasárnap
Kozármisleny–Bp. Honvéd MFA 3–1
Iváncsa–Paks II 0–3

11. FORDULÓ – OKTÓBER 21-22.
Szombat

FC Dabas–Dunaújváros 3–2
Mórahalom–Makó 3–1
Vecsési FC–Iváncsa 1–4
PMFC–Szentlőrinc 2–0
SZEOL–Rákosmente 2–1
Vasárnap
Hódmezővásárhely–Szekszárd 2–1
Paks II–Kozármisleny 2–0
Bp. Honvéd MFA–Tiszakécske 1–2

12. FORDULÓ – OKTÓBER 28-29.
Szombat

Kozármisleny–Vecsési FC 2–0
Iváncsa–Hódmezővásárhely 4–0
Mórahalom–PMFC 0–0
Makó–FC Dabas 0–3
Szekszárd–Szentlőrinc 2–0
Dunaújváros–SZEOL 3–1
Vasárnap
Rákosmente–Bp. Honvéd MFA 3–1
Tiszakécske–Paks II 3–2

13. FORDULÓ – NOVEMBER 4-5.
Szombat

Szentlőrinc–Iváncsa 2–2
Vecsési FC–Tiszakécske 0–4
PMFC–Szekszárd 7–0
Vasárnap
FC Dabas–Mórahalom 4–1
SZEOL–Makó 3–0
Hódmezővásárhely–Kozármisleny 3–0
Paks II–Rákosmente 1–1
Bp. Honvéd MFA–Dunaújváros 0–1

14. FORDULÓ – NOVEMBER 11.
Szombat

Mórahalom–SZEOL SC 2–2
Rákosmente–Vecsési FC 2–1
Makó FC–Bp. Honvéd MFA 1–0
Tiszakécske–Hódmezővásárhely 3–1
Kozármisleny–Szentlőrinc 1–1
Iváncsa–Szekszárd 3–1
Dunaújváros–Paksi FC II 2–0
Vasárnap

FC Dabas–PMFC 1–3

15. FORDULÓ – NOVEMBER 18-19.
Szombat

Szekszárdi UFC–Kozármisleny FC 1–1
Szentlőrinc SE–Tiszakécske 0–0
Vecsési FC–Dunaújváros 0–1
Pécsi MFC–Iváncsa KSE 2–2
Vasárnap
SZEOL–FC Dabas 1–0
Hódmezővásárhely–Rákosmente 1–2
Paks II–Makó 4–0
Bp. Honvéd MFA–Mórahalom 4–0

16. FORDULÓ – NOVEMBER 25-26.
Szombat

Vecsési FC–Makó 0–2
Szentlőrinc–Rákosmente 1–0
Szekszárd–Tiszakécske 0–2
Iváncsa–Kozármisleny 2–0
Pécsi MFC–SZEOL SC 2–0
Vasárnap
Bp. Honvéd MFA–FC Dabas 4–3
Paksi FC II–Mórahalom 2–1
Hódmezővásárhely–Dunaújváros 0–2

17. FORDULÓ – MÁRCIUS
Március 3., szombat
Rákosmente–Szekszárd 1–1
Március 14., szerda
Dunaújváros–Szentlőrinc 2–2
Makó–Hódmezővásárhely 4–3
Március 21., szerda
Kozármisleny–PMFC 1–2
Tiszakécske–Iváncsa 1–2
Mórahalom–Vecsési FC 3–0
FC Dabas–Paksi FC II 0–1
SZEOL SC–Bp. Honvéd MFA 2–0

18. FORDULÓ – MÁRCIUS 10–11.
Szombat

Vecsési FC–FC Dabas 0–1
Szentlőrinc–Makó 1–2
Iváncsa–Rákosmente 3–0
Kozármisleny–Tiszakécske 0–3
Vasárnap
Paks II–SZEOL 1–2
Hódmezővásárhely–Mórahalom 2–0
Bp. Honvéd MFA–PMFC 1–2
Szekszárd–Dunaújváros 1–0

19. FORDULÓ – MÁRCIUS 17–18.
Szombat
PMFC–Tiszakécske 1–1
Rákosmente–Kozármisleny 1–0
Dunaújváros–Iváncsa 1–3
Makó–Szekszárd 1–1
Mórahalom–Szentlőrinc 0–0
Vasárnap
FC Dabas–Hódmezővásárhely 0–1
SZEOL–Vecsési FC 1–1
Bp. Honvéd MFA–Paks II 2–0

20. FORDULÓ – MÁRCIUS 24-25.
Szombat

Szentlőrinc SE–FC Dabas 0–1
Szekszárdi UFC–Mórahalom VSE 1–0
Iváncsa–Makó FC 3–3
Kozármisleny–Dunaújváros 1–3
Tiszakécske–Rákosmente 2–0
Vasárnap
Hódmezővásárhely–SZEOL SC 1–0
Vecsési FC–Bp. Honvéd MFA 1–2
Paks II–Pécsi MFC 0–3

21. FORDULÓ – MÁRCIUS 30-ÁPRILIS 1.
Péntek
SZEOL–Szentlőrinc 1–3
Szombat
Dunaújváros–Tiszakécske 1–3
Makó FC–Kozármisleny FC 0–0
Mórahalom VSE–Iváncsa 0–3
Pécsi MFC–Rákosmente 1–0
Vasárnap

FC Dabas–Szekszárdi UFC 2–0
Bp. Honvéd MFA–Hódmezővásárhely 3–0
Paksi FC II–Vecsési FC 0–0

22. FORDULÓ – ÁPRILIS 7-8.
Szombat

Szekszárd–SZEOL 2–1
Iváncsa–FC Dabas 1–0
Kozármisleny–Mórahalom 1–0
Tiszakécske–Makó 1–0
Rákosmente–Dunaújváros 0–2
Vecsési FC–PMFC 1–0
Vasárnap
Hódmezővásárhely–Paks II 3–0
Szentlőrinc–Bp. Honvéd MFA 2–0

23. FORDULÓ – ÁPRILIS 14-15.
Szombat

Makó FC–Rákosmente KSK 2–1
Pécsi MFC–Dunaújváros 2–1
Mórahalom VSE–Tiszakécske 2–2
FC Dabas–Kozármisleny 2–0
Vecsési FC–Hódmezővásárhely 0–2
Vasárnap
SZEOL–Iváncsa 2–2
Bp. Honvéd MFA–Szekszárd 4–4
Paks II–Szentlőrinc 1–2

24. FORDULÓ – ÁPRILIS 21-22.
Szombat
Kozármisleny–SZEOL 1–1
Tiszakécske–FC Dabas 5–2
Rákosmente–Mórahalom 3–1
Dunaújváros–Makó 2–2
Szentlőrinc–Vecsési FC 2–0
Vasárnap
Szekszárd–Paksi FC II 1–2
Iváncsa–Bp. Honvéd-MFA 2–2
Hódmezővásárhely–Pécsi MFC 0–3

25. FORDULÓ – ÁPRILIS 28-29.
Szombat

Mórahalom–Dunaújváros 0–1
Vecsési FC–Szekszárd 1–0
Pécsi MFC–Makó 6–1
Vasárnap
SZEOL SC–Tiszakécske 1–2
Bp. Honvéd MFA–Kozármisleny 2–3
Paks II–Iváncsa 2–3
Hódmezővásárhely–Szentlőrinc 0–2
FC Dabas–Rákosmente 2–1

26. FORDULÓ – MÁJUS 5-6.
Szombat

Rákosmente–SZEOL 1–1
Makó–Mórahalom 2–0
Szekszárd–Hódmezővásárhely 2–0
Iváncsa–Vecsési FC 5–4
Szentlőrinc–PMFC 2–4
Dunaújváros–FC Dabas 3–0
Vasárnap
Kozármisleny–Paks II 1–1
Tiszakécske–Bp. Honvéd MFA 4–1

27. FORDULÓ – MÁJUS 12-13.
Péntek
Vecsési FC–Kozármisleny 0–0
Szombat
PMFC–Mórahalom 6–0
Szentlőrinc–Szekszárd 1–0
Vasárnap
FC Dabas–Makó 0–3
SZEOL–Dunaújváros 1–0
Bp. Honvéd MFA–Rákosmente 1–0
Paks II–Tiszakécske 1–3
Hódmezővásárhely–Iváncsa 0–0

28. FORDULÓ – MÁJUS 19-20.
Szombat

Makó–SZEOL 1–5
Mórahalom–FC Dabas 1–1
Iváncsa–Szentlőrinc 3–1
Kozármisleny–Hódmezővásárhely 3–1
Tiszakécske–Vecsési FC 4–1
Szekszárd–PMFC 0–1
Vasárnap
Rákosmente–Paks II 2–1
Dunaújváros–Bp. Honvéd MFA 1–1

29. FORDULÓ – MÁJUS 25–27.
Péntek
Paks II–Dunaújváros 1–0
Vasárnap
Pécsi MFC–FC Dabas 0–0
SZEOL SC–Mórahalom VSE 4–0
Bp. Honvéd MFA–Makó FC 3–1
Vecsési FC–Rákosmente 1–1
Hódmezővásárhely–Tiszakécske 0–1
Szentlőrinc–Kozármisleny 2–3
Szekszárd–Iváncsa 1–1

30. FORDULÓ – JÚNIUS 3.
FC Dabas–SZEOL 0–1
Kozármisleny–Szekszárd 1–3
Tiszakécske–Szentlőrinc 3–0
Rákosmente–Hódmezővásárhely 0–1
Dunaújváros–Vecsési FC 7–0
Makó–Paks II 2–1
Mórahalom–Bp. Honvéd MFA 0–4
Iváncsa–PMFC 1–1

Az MLSZ kiírása szerint azonos pontszám esetén az alábbiak szerint rangsorolják a csapatokat:
1. a bajnokságban elért több győzelem;
2. a bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
3. a bajnoki mérkőzéseken rúgott több gól;
4. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések pontkülönbsége;
5. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
6. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzéseken az idegenben lőtt több gól;
7. a bajnokság fair play értékelésében elért jobb helyezés;
8. sorsolás.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.10.21 00:44:40

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

A Tiszakécske legyőzte a Csabát • Bravúros csákvári pontmentés • A Kaposvár a Szparit verte • A ZTE ikszelt a Barcikával.

2018.10.09 22:48:27

Labdarúgó NB II P. K.

„A Kubala Akadémián a játékos a legnagyobb érték, ezért az egyéni képzés és a kiemelt tehetséggondozás felől közelítünk.”

HIRDETÉS
HIRDETÉS