nemzetisport.hu 2017.08.02 16:17 Frissítve: 2017.12.04 10:33

NB III, KELETI CSOPORT, 2017–2018

Az előző szezonnal ellentétben nem 18, hanem 16 csapatos csoportokat alakítottak ki. A bajnokság augusztus 12-én rajtolt és 2018. június 3-án ér véget. A három csoportelső feljut az NB II-be, ahonnan a 18–20. helyezett kiesik. Csoportonként a 14–16. helyezett, valamint a legrosszabb mutatóval záró 13. helyezett (összesen 10 csapat) kiesik a megyei I., illetve a budapesti I. osztályba.

 

KÖZÉPCSOPORT

NYUGATI CSOPORT

 

A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA
1. Monori SE 16 12 4 45–11 +34  40
2. ESMTK 16 11 3 2 27–12 +15  36
3. Salgótarján 16 10 2 4 34–25 +9  32
4. MTK Budapest II 16 8 2 6 32–17 +15  26
5. Putnok FC 16 7 4 5 27–25 +2  25
6. Tiszafüredi VSE 16 7 2 7 22–28 –6  23
7. Füzesgyarmati SK 16 6 3 7 18–21 –3  21
8. Jászberényi FC 16 5 6 5 22–19 +3  21
9. Cigánd SE 16 6 2 8 23–36 –13  20
10. Gyöngyösi AK 16 5 5 6 25–33 –8  20
11. Nyírbátori FC 16 5 3 8 33–32 +1  18
12. Tiszaújváros 16 5 3 8 26–29 –3  18
13. Balassagyarmati VSE 16 5 2 9 22–37 –15  17
14. Diósgyőri VTK II 16 4 3 9 24–26 –2  15
15. Debreceni EAC 16 4 2 10 22–38 –16  14
16. Tállya KSE 16 3 4 9 18–31 –13  13

NB III, KELETI CSOPORT, 2017–2018

 
A 2016–2017-ES IDÉNY ADATBANKJA
KELETI CSOPORT
KÖZÉPCSOPORT
NYUGATI CSOPORT 

1. FORDULÓ – AUGUSZTUS 12-13.
Szombat

Cigánd–Füzesgyarmat 4–2
Tiszaújváros–Putnok 0–1
Balassagyarmat–Nyírbátor 4–2
Salgótarján–Monor 2–2
Gyöngyös–Jászberény 2–2
Debreceni EAC–Tállya 1–1
Vasárnap
Tiszafüred–MTK II 1–1
ESMTK–DVTK II 2–0

2. FORDULÓ – AUGUSZTUS 19.
Péntek
Putnok–Cigánd 4–2
Szombat
Tállya–ESMTK 3–0
DVTK II–Gyöngyös 2–2
Jászberény–Tiszafüred 2–1
MTK II–Salgótarján 3–0
Monor–Balassagyarmat 4–0
Nyírbátor–Tiszaújváros 3–1
Füzesgyarmat–Debreceni EAC 2–3

3. FORDULÓ – AUGUSZTUS 26-27.
Szombat

Cigánd–Nyírbátor 2–1
Tiszaújváros–Monor 2–3
Salgótarján–Jászberény 2–0
Gyöngyös–Tállya 1–0
Füzesgyarmat–Putnok 1–1
Vasárnap
Balassagyarmat–MTK II 3–2
Tiszafüred–DVTK II 2–2
ESMTK–Debreceni EAC 7–1

4. FORDULÓ – SZEPTEMBER 2.
Szombat
ESMTK–Füzesgyarmat 1–0
Debreceni EAC–Gyöngyös 5–0
Tállya–Tiszafüred 0–1
DVTK II–Salgótarján 2–3
Jászberény–Balassagyarmat 1–0
MTK II–Tiszaújváros 0–1
Monor–Cigánd 6–0
Nyírbátor–Putnok 5–0

5. FORDULÓ –SZEPTEMBER 9-10.
Szombat

Tiszaújváros–Jászberény 0–0
Salgótarján–Tállya 2–1
Tiszafüred–Debreceni EAC 0–3
Gyöngyös–ESMTK 1–1
Putnok–Monor 0–0
Füzesgyarmat–Nyírbátor 1–0
Vasárnap
Cigánd–MTK II 1–4
Balassagyarmat–DVTK II 1–3

6. FORDULÓ – SZEPTEMBER 16-17.
Szombat

Gyöngyös–Füzesgyarmat 1–1
Debreceni EAC–Salgótarján 0–2
Monor–Nyírbátor 3–0
Tállya–Balassagyarmat 0–1
Vasárnap
ESMTK–Tiszafüred 1–0
DVTK II–Tiszaújváros 0–1
Jászberény–Cigánd 2–2
MTK II–Putnok 2–0

7. FORDULÓ – SZEPTEMBER 23-24.
Szombat

Tiszaújváros–Tállya 1–1
Balassagyarmat–Debreceni EAC 2–1
Salgótarján–ESMTK 5–1
Tiszafüred–Gyöngyös 1–3
Putnok–Jászberény 2–1
Füzesgyarmat–Monor 1–3
Vasárnap
Cigánd–DVTK II 1–0
Nyírbátor–MTK II 3–2

8. FORDULÓ – SZEPTEMBER 30-OKTÓBER 1.
Szombat

Tiszafüred–Füzesgyarmat 0–1
Gyöngyös–Salgótarján 1–2
Tállya–Cigánd 3–3
Debreceni EAC–Tiszaújváros 3–2
Vasárnap
MTK II–Monor 1–3
ESMTK–Balassagyarmat 3–0
DVTK II–Putnok 0–1
Jászberény–Nyírbátor 1–1

9. FORDULÓ – OKTÓBER 8.
Vasárnap

Cigánd–Debreceni EAC 2–0
Tiszaújváros–ESMTK 1–2
Balassagyarmat–Gyöngyös 2–1
Salgótarján–Tiszafüred 1–3
Monor–Jászberény 2–0
Nyírbátor–DVTK II 1–3
Putnok–Tállya 4–1
Füzesgyarmat–MTK II 1–2

10. FORDULÓ – OKTÓBER 14-15.
Szombat

STC Salgótarján–Füzesgyarmat 0–1
Tiszafüred–Balassagyarmati VSE 5–2
Gyöngyösi AK–Tiszaújváros 3–5
Debreceni EAC–Putnok FC 1–3
Tállya–Nyírbátor 2–6
Vasárnap
ESMTK–Cigánd 2–0
DVTK II–Monor 3–3
Jászberény–MTK II 0–2

11. FORDULÓ – OKTÓBER 21-22.
Szombat

Cigánd–Gyöngyös 1–2
Tiszaújváros–Tiszafüred 1–2
Balassagyarmat–Salgótarján 2–4
Monor–Tállya 5–1
Nyírbátor–Debreceni EAC 3–1
Putnok–ESMTK 0–1
Füzesgyarmat–Jászberény 0–3
Vasárnap
MTK II–DVTK II 2–0

12. FORDULÓ – OKTÓBER 28-29.
Szombat

Balassagyarmat–Füzesgyarmat 0–0
Salgótarján–Tiszaújváros 3–1
Tiszafüred–Cigánd 1–0
Gyöngyös–Putnok 1–0
Debreceni EAC–Monor 0–3
Vasárnap
ESMTK–Nyírbátor 1–1
Tállya–MTK II 1–0
DVTK II–Jászberény 1–3

13. FORDULÓ – NOVEMBER 4-5.
Szombat

Cigánd–Salgótarján 0–3
Tiszaújváros–Balassagyarmat 3–2
Monor–ESMTK 0–0
Nyírbátor–Gyöngyös 3–1
Putnok–Tiszafüred 1–3
Vasárnap
Jászberény–Tállya 0–0
MTK II–Debreceni EAC 2–0
Füzesgyarmat–DVTK II 2–1

14. FORDULÓ – NOVEMBER 11-12.
Szombat

Tiszaújváros–Füzesgyarmat 2–0
Balassagyarmati VSE–Cigánd 0–2
Somosi TC Salgótarján–Putnok FC 1–1
Tiszafüred–Nyírbátor 2–1
Gyöngyösi AK–Monori SE 1–3
Debreceni EAC–Jászberény 2–2
Vasárnap
Tállya–DVTK II 1–3
November 29-én pótolt meccs
ESMTK–MTK II 3–0

15. FORDULÓ – NOVEMBER 18-19.
Szombat

Cigánd SE–Tiszaújváros 3–2
Monori SE–Tiszafüredi VSE 1–0
Nyírbátor FC–Somosi TC Salgótarján 3–4
Putnok FC–Balassagyarmati VSE 6–3
Füzesgyarmati SK–Tállya KSE 2–0
Vasárnap
MTK II–Gyöngyös 0–0
DVTK II–Debreceni EAC 4–0
Jászberény–ESMTK 0–1

16. FORDULÓ – NOVEMBER 25-26.
Szombat

Füzesgyarmat–Cigánd 3–0
Putnok–Tiszaújváros 3–3
Nyírbátor–Balassagyarmat 0–0
Monor–STC Salgótarján 4–0
Vasárnap
MTK Budapest II–Tiszafüred 8–0
Jászberény–Gyöngyösi AK 5–1
Diósgyőri VTK II–ESMTK 0–1 (december 3-án pótolták)
Tállya–Debreceni EAC 3–1

17. FORDULÓ – MÁRCIUS 3-4.
Szombat

Tiszafüred–Jászberény
Balassagyarmat–Monor
Tiszaújváros–Nyírbátor
Cigánd–Putnok
Debreceni EAC–Füzesgyarmat
Vasárnap
ESMTK–Tállya
Gyöngyös–DVTK II
Salgótarján–MTK II

18. FORDULÓ – MÁRCIUS 10-11.
Szombat

Nyírbátor–Cigánd
Monor–Tiszaújváros
Debreceni EAC–ESMTK
Putnok–Füzesgyarmat
Vasárnap
MTK II–Balassagyarmat
Jászberény–Salgótarján
DVTK II–Tiszafüred
Tállya–Gyöngyös

19. FORDULÓ – MÁRCIUS 17-18.
Szombat

Füzesgyarmat–ESMTK
Gyöngyös–Debreceni EAC
Tiszafüred–Tállya
Balassagyarmat–Jászberény
Cigánd–Monor
Putnok–Nyírbátor
Vasárnap
Salgótarján–DVTK II
Tiszaújváros–MTK II

20. FORDULÓ – MÁRCIUS 24-25.
Szombat

Debreceni EAC–Tiszafüred
Monor–Putnok
Nyírbátor–Füzesgyarmat
Vasárnap
MTK II–Cigánd
Jászberény–Tiszaújváros
DVTK II–Balassagyarmat
Tállya–Salgótarján
ESMTK–Gyöngyös

21. FORDULÓ – MÁRCIUS 31-ÁPRILIS 1.
Szombat

Füzesgyarmat–Gyöngyös
Tiszafüred–ESMTK
Salgótarján–Debreceni EAC
Balassagyarmat–Tállya
Cigánd–Jászberény
Nyírbátor–Monor
Vasárnap
Tiszaújváros–DVTK II
Putnok–MTK II

22. FORDULÓ – ÁPRILIS 7-8.
Szombat

Debreceni EAC–Balassagyarmat
Gyöngyös–Tiszafüred
Monor–Füzesgyarmat
Vasárnap
DVTK II–Cigánd
Tállya–Tiszaújváros
ESMTK–Salgótarján
MTK II–Nyírbátor
Jászberény–Putnok

23. FORDULÓ – ÁPRILIS 14-15.
Szombat

Füzesgyarmat–Tiszafüred
Salgótarján–Gyöngyös
Balassagyarmat–ESMTK
Tiszaújváros–Debreceni EAC
Cigánd–Tállya
Nyírbátor–Jászberény
Vasárnap
Putnok–DVTK II
Monor–MTK II

24. FORDULÓ – ÁPRILIS 21-22.
Szombat

Debreceni EAC–Cigánd
Gyöngyös–Balassagyarmat
Tiszafüred–Salgótarján
Vasárnap
ESMTK–Tiszaújváros
Jászberény–Monor
DVTK II–Nyírbátor
Tállya–Putnok
MTK II–Füzesgyarmat

25. FORDULÓ – ÁPRILIS 28-29.
Szombat

Füzesgyarmat–Salgótarján
Balassagyarmat–Tiszafüred
Tiszaújváros–Gyöngyös
Cigánd–ESMTK
Putnok–Debreceni EAC
Nyírbátor–Tállya
Vasárnap
MTK II–Jászberény
Monor–DVTK II

26. FORDULÓ – MÁJUS 5-6.
Szombat

Gyöngyös–Cigánd
Tiszafüred–Tiszaújváros
Salgótarján–Balassagyarmat
Debreceni EAC–Nyírbátor
Vasárnap
DVTK II–MTK II
Tállya–Monor
ESMTK–Putnok
Jászberény–Füzesgyarmat

27. FORDULÓ – MÁJUS 12-13.
Szombat

Füzesgyarmat–Balassagyarmat
Tiszaújváros–Salgótarján
Cigánd–Tiszafüred
Putnok–Gyöngyös
Nyírbátor–ESMTK
Monor–Debreceni EAC
Vasárnap
MTK II–Tállya
Jászberény–DVTK II

28. FORDULÓ – MÁJUS 19-20.
Szombat

Salgótarján–Cigánd
Balassagyarmat–Tiszaújváros
Gyöngyös–Nyírbátor
Tiszafüred–Putnok
Vasárnap
Tállya–Jászberény
Debreceni EAC–MTK II
ESMTK–Monor
DVTK II–Füzesgyarmat

29. FORDULÓ – MÁJUS 27.
MTK II–ESMTK
Füzesgyarmat–Tiszaújváros
Cigánd–Balassagyarmat
Putnok–Salgótarján
Nyírbátor–Tiszafüred
Monor–Gyöngyös
Jászberény–Debreceni EAC
DVTK II–Tállya

30. FORDULÓ – JÚNIUS 3.
Tiszaújváros–Cigánd
Debreceni EAC–DVTK II
ESMTK–Jászberény
Gyöngyös–MTK II
Tiszafüred–Monor
Salgótarján–Nyírbátor
Balassagyarmat–Putnok
Tállya–Füzesgyarmat

Az MLSZ kiírása szerint azonos pontszám esetén az alábbiak szerint rangsorolják a csapatokat:
1. a bajnokságban elért több győzelem;
2. a bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
3. a bajnoki mérkőzéseken rúgott több gól;
4. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések pontkülönbsége;
5. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
6. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzéseken az idegenben lőtt több gól;
7. a bajnokság fair play értékelésében elért jobb helyezés;
8. sorsolás.

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.12.13 16:49:39

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT

Lőtávolon kívül a Csaba és a Szpari; remekelt a Vác és a Cegléd; nagy bajban a Sopron – NB II-es értékelés.

2017.12.10 17:01:33

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Magabiztos gyirmóti siker Zalában • A Csabának nem okozott gondot a Szeged.

2017.12.03 12:47:44

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

A Békéscsaba nyert a Kazincbarcika vendégeként, és ezzel már dobogós.

2017.12.02 01:59:04

Labdarúgó NB II F. B.

Rémes mutatókkal áll a Sopron és a Siófok • Derekas derekasan gyűjti a sárgákat • Visszaesőben a góllövőlista egyik vezetője.

2017.11.26 12:56:25

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Ismét nyert, és már dobogós a Cegléd • Fontos csákvári és budaörsi siker • Hármat vágott az Óvár.