HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2017.08.02 16:17 Frissítve: 2018.06.03 20:59

NB III, KELETI CSOPORT, 2017–2018

Az előző szezonnal ellentétben nem 18, hanem 16 csapatos csoportokat alakítottak ki. A bajnokság augusztus 12-én rajtolt és 2018. június 3-án ér véget. A három csoportelső feljut az NB II-be, ahonnan a 18–20. helyezett kiesik. Csoportonként a 14–16. helyezett, valamint a legrosszabb mutatóval záró 13. helyezett (összesen 10 csapat) kiesik a megyei I., illetve a budapesti I. osztályba.

HIRDETÉS

 

KÖZÉPCSOPORT

NYUGATI CSOPORT

A KELETI CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Monori SE 28 24 4 77–18 +59  76
2. ESMTK 28 14 8 6 37–24 +13  50
3. Putnok FC 28 13 7 8 47–40 +7  46
4. Tiszaújváros 28 12 7 9 43–40 +3  43
5. Diósgyőri VTK II 28 11 5 12 41–34 +7  38
6. Jászberényi FC 28 9 11 8 36–35 +1  38
7. Nyírbátori FC 28 10 7 11 47–42 +5  37
8. Füzesgyarmati SK 28 10 6 12 38–39 –1  36
9. Gyöngyösi AK 28 9 9 10 41–45 –4  36
10. Cigánd SE 28 10 5 13 41–51 –10  35
11. Debreceni EAC 28 10 4 14 42–57 –15  34
12. MTK Budapest II 28 9 7 12 45–40 +5  34
13. Tállya KSE 28 7 8 13 32–49 –17  29
14. Balassagyarmati VSE 28 6 7 15 33–59 –26  25
15. Tiszafüredi VSE 28 7 3 18 32–59 –27  24
16. Salgótarján 0 0–0 0 0


NB III, KELETI CSOPORT, 2017–2018

 
A 2016–2017-ES IDÉNY ADATBANKJA
KELETI CSOPORT
KÖZÉPCSOPORT
NYUGATI CSOPORT 

1. FORDULÓ – AUGUSZTUS 12-13.
Szombat

Cigánd–Füzesgyarmat 4–2
Tiszaújváros–Putnok 0–1
Balassagyarmat–Nyírbátor 4–2
Salgótarján–Monor 2–2 – később törölték
Gyöngyös–Jászberény 2–2
Debreceni EAC–Tállya 1–1
Vasárnap
Tiszafüred–MTK II 1–1
ESMTK–DVTK II 2–0

2. FORDULÓ – AUGUSZTUS 19.
Péntek
Putnok–Cigánd 4–2
Szombat
Tállya–ESMTK 3–0
DVTK II–Gyöngyös 2–2
Jászberény–Tiszafüred 2–1
MTK II–Salgótarján 3–0 – később törölték
Monor–Balassagyarmat 4–0
Nyírbátor–Tiszaújváros 3–1
Füzesgyarmat–Debreceni EAC 2–3

3. FORDULÓ – AUGUSZTUS 26-27.
Szombat

Cigánd–Nyírbátor 2–1
Tiszaújváros–Monor 2–3
Salgótarján–Jászberény 2–0később törölték
Gyöngyös–Tállya 1–0
Füzesgyarmat–Putnok 1–1
Vasárnap
Balassagyarmat–MTK II 3–2
Tiszafüred–DVTK II 2–2
ESMTK–Debreceni EAC 7–1

4. FORDULÓ – SZEPTEMBER 2.
Szombat
ESMTK–Füzesgyarmat 1–0
Debreceni EAC–Gyöngyös 5–0
Tállya–Tiszafüred 0–1
DVTK II–Salgótarján 2–3később törölték
Jászberény–Balassagyarmat 1–0
MTK II–Tiszaújváros 0–1
Monor–Cigánd 6–0
Nyírbátor–Putnok 5–0

5. FORDULÓ –SZEPTEMBER 9-10.
Szombat

Tiszaújváros–Jászberény 0–0
Salgótarján–Tállya 2–1 – később törölték
Tiszafüred–Debreceni EAC 0–3
Gyöngyös–ESMTK 1–1
Putnok–Monor 0–0
Füzesgyarmat–Nyírbátor 1–0
Vasárnap
Cigánd–MTK II 1–4
Balassagyarmat–DVTK II 1–3

6. FORDULÓ – SZEPTEMBER 16-17.
Szombat

Gyöngyös–Füzesgyarmat 1–1
Debreceni EAC–Salgótarján 0–2 – később törölték
Monor–Nyírbátor 3–0
Tállya–Balassagyarmat 0–1
Vasárnap
ESMTK–Tiszafüred 1–0
DVTK II–Tiszaújváros 0–1
Jászberény–Cigánd 2–2
MTK II–Putnok 2–0

7. FORDULÓ – SZEPTEMBER 23-24.
Szombat

Tiszaújváros–Tállya 1–1
Balassagyarmat–Debreceni EAC 2–1
Salgótarján–ESMTK 5–1 – később törölték
Tiszafüred–Gyöngyös 1–3
Putnok–Jászberény 2–1
Füzesgyarmat–Monor 1–3
Vasárnap
Cigánd–DVTK II 1–0
Nyírbátor–MTK II 3–2

8. FORDULÓ – SZEPTEMBER 30-OKTÓBER 1.
Szombat

Tiszafüred–Füzesgyarmat 0–1
Gyöngyös–Salgótarján 1–2 – később törölték
Tállya–Cigánd 3–3
Debreceni EAC–Tiszaújváros 3–2
Vasárnap
MTK II–Monor 1–3
ESMTK–Balassagyarmat 3–0
DVTK II–Putnok 0–1
Jászberény–Nyírbátor 1–1

9. FORDULÓ – OKTÓBER 8.
Vasárnap

Cigánd–Debreceni EAC 2–0
Tiszaújváros–ESMTK 1–2
Balassagyarmat–Gyöngyös 2–1
Salgótarján–Tiszafüred 1–3 – később törölték
Monor–Jászberény 2–0
Nyírbátor–DVTK II 1–3
Putnok–Tállya 4–1
Füzesgyarmat–MTK II 1–2

10. FORDULÓ – OKTÓBER 14-15.
Szombat

STC Salgótarján–Füzesgyarmat 0–1 – később törölték
Tiszafüred–Balassagyarmati VSE 5–2
Gyöngyösi AK–Tiszaújváros 3–5
Debreceni EAC–Putnok FC 1–3
Tállya–Nyírbátor 2–6
Vasárnap
ESMTK–Cigánd 2–0
DVTK II–Monor 3–3
Jászberény–MTK II 0–2

11. FORDULÓ – OKTÓBER 21-22.
Szombat

Cigánd–Gyöngyös 1–2
Tiszaújváros–Tiszafüred 1–2
Balassagyarmat–Salgótarján 2–4 – később törölték
Monor–Tállya 5–1
Nyírbátor–Debreceni EAC 3–1
Putnok–ESMTK 0–1
Füzesgyarmat–Jászberény 0–3
Vasárnap
MTK II–DVTK II 2–0

12. FORDULÓ – OKTÓBER 28-29.
Szombat

Balassagyarmat–Füzesgyarmat 0–0
Salgótarján–Tiszaújváros 3–1 – később törölték
Tiszafüred–Cigánd 1–0
Gyöngyös–Putnok 1–0
Debreceni EAC–Monor 0–3
Vasárnap
ESMTK–Nyírbátor 1–1
Tállya–MTK II 1–0
DVTK II–Jászberény 1–3

13. FORDULÓ – NOVEMBER 4-5.
Szombat

Cigánd–Salgótarján 0–3 – később törölték
Tiszaújváros–Balassagyarmat 3–2
Monor–ESMTK 0–0
Nyírbátor–Gyöngyös 3–1
Putnok–Tiszafüred 1–3
Vasárnap
Jászberény–Tállya 0–0
MTK II–Debreceni EAC 2–0
Füzesgyarmat–DVTK II 2–1

14. FORDULÓ – NOVEMBER 11-12.
Szombat

Tiszaújváros–Füzesgyarmat 2–0
Balassagyarmati VSE–Cigánd 0–2
Somosi TC Salgótarján–Putnok FC 1–1 – később törölték
Tiszafüred–Nyírbátor 2–1
Gyöngyösi AK–Monori SE 1–3
Debreceni EAC–Jászberény 2–2
Vasárnap
Tállya–DVTK II 1–3
November 29-én pótolt meccs
ESMTK–MTK II 3–0

15. FORDULÓ – NOVEMBER 18-19.
Szombat

Cigánd SE–Tiszaújváros 3–2
Monori SE–Tiszafüredi VSE 1–0
Nyírbátor FC–Somosi TC Salgótarján 3–4 – később törölték
Putnok FC–Balassagyarmati VSE 6–3
Füzesgyarmati SK–Tállya KSE 2–0
Vasárnap
MTK II–Gyöngyös 0–0
DVTK II–Debreceni EAC 4–0
Jászberény–ESMTK 0–1

16. FORDULÓ – NOVEMBER 25-26.
Szombat

Füzesgyarmat–Cigánd 3–0
Putnok–Tiszaújváros 3–3
Nyírbátor–Balassagyarmat 0–0
Monor–STC Salgótarján 4–0 – később törölték
Vasárnap
MTK Budapest II–Tiszafüred 8–0
Jászberény–Gyöngyösi AK 5–1
Diósgyőri VTK II–ESMTK 0–1 (december 3-án pótolták)
Tállya–Debreceni EAC 3–1

17. FORDULÓ – MÁRCIUS
Március 3., szombat
Balassagyarmat–Monor 0–2
Március 4., vasárnap
Gyöngyös–DVTK II 2–2
Március 21., szerda
ESMTK–Tállya 1–0
Tiszafüred–Jászberény 0–1
Tiszaújváros–Nyírbátor 1–1
Cigánd–Putnok 0–3
Debreceni EAC–Füzesgyarmat 0–4
Salgótarján–MTK II – a Salgótarjánt kizárták

18. FORDULÓ – MÁRCIUS 10-11.
Szombat

Nyírbátor–Cigánd 1–1
Monor–Tiszaújváros 4–1
Debreceni EAC–ESMTK 3–1
Putnok–Füzesgyarmat 3–2
Vasárnap
DVTK II–Tiszafüred 3–1
MTK II–Balassagyarmat 3–2
Jászberény–Salgótarján 14–0 – később törölték
Tállya–Gyöngyös 2–1

19. FORDULÓ – MÁRCIUS 17-18.
Szombat

Gyöngyös–Debreceni EAC 1–1
Tiszafüred–Tállya 0–2
Balassagyarmat–Jászberény 2–2
Cigánd–Monor 0–3
Putnok–Nyírbátor 0–1
Füzesgyarmat–ESMTK 2–0
Vasárnap
Salgótarján–DVTK II – a Salgótarjánt kizárták
Tiszaújváros–MTK II 1–0

20. FORDULÓ – MÁRCIUS 24-25.
Szombat

Debreceni EAC–Tiszafüredi VSE 2–0
Tállya KSE–STC Salgótarján 10–0 – később törölték
Vasárnap
Monor–Putnok 2–2
MTK II–Cigánd 2–2
Jászberény–Tiszaújváros 1–2
DVTK II–Balassagyarmat 1–0
ESMTK–Gyöngyös 1–1
Nyírbátor–Füzesgyarmat 1–2

21. FORDULÓ – MÁRCIUS 31-ÁPRILIS 1.
Szombat

Tiszafüred–ESMTK 0–3
Balassagyarmat–Tállya 2–2
Cigánd–Jászberény 3–1
Nyírbátor–Monor 0–2
Tiszaújváros–DVTK II 1–0
Vasárnap
Putnok–MTK II 4–1
Április 25.
Füzesgyarmat–Gyöngyös
Szabadnapos: Debreceni EAC

22. FORDULÓ – ÁPRILIS 7-8.
Szombat
Debreceni EAC–Balassagyarmat 1–2
Gyöngyös–Tiszafüred 5–1
Monor–Füzesgyarmat 2–1
Tállya–Tiszaújváros 0–1
Vasárnap
DVTK II–Cigánd 2–1
MTK II–Nyírbátor 1–1
Jászberény–Putnok 1–1
Szabadnapos: ESMTK

23. FORDULÓ – ÁPRILIS 14-15.
Szombat

Füzesgyarmat–Tiszafüredi VSE 2–1
Balassagyarmat–ESMTK 1–1
Tiszaújváros–Debreceni EAC 0–1
Cigánd–Tállya 0–1
Nyírbátori FC–Jászberényi FC 1–2
Vasárnap
Putnok–DVTK II 0–4
Monor–MTK II 2–0
Szabadnapos: Gyöngyös

24. FORDULÓ – ÁPRILIS 21-22.
Szombat

Debreceni EAC–Cigánd 0–1
Gyöngyös–Balassagyarmat 1–0
Tállya–Putnok 1–1
Vasárnap
ESMTK–Tiszaújváros 1–2
Jászberény–Monor 0–5
Diósgyőri VTK II–Nyírbátor 2–0
MTK Budapest II–Füzesgyarmat 1–1
Szabadnapos: Tiszafüred

25. FORDULÓ – ÁPRILIS 28-29.
Szombat

Balassagyarmat–Tiszafüred 1–1
Cigánd–ESMTK 1–1
Putnok–Debreceni EAC 3–0
Nyírbátor–Tállya 5–2
Vasárnap
MTK II–Jászberény 0–2
Monor–DVTK II 2–0
Tiszaújváros–Gyöngyös 1–1
Szabadnapos: Füzesgyarmat

26. FORDULÓ – MÁJUS 5-6.
Szombat

Gyöngyös–Cigánd 2–0
Tiszafüred–Tiszaújváros 1–3
Debreceni EAC–Nyírbátor 3–2
Tállya–Monor 1–3
Vasárnap
DVTK II–MTK II 0–0
ESMTK–Putnok 0–0
Jászberény–Füzesgyarmat 0–0
Szabadnapos: Balassagyarmat

27. FORDULÓ – MÁJUS 12-13.
Szombat

Füzesgyarmat–Balassagyarmat 3–0
Cigánd–Tiszafüred 2–0
Putnok–Gyöngyös 1–0
Nyírbátor–ESMTK 0–0
Monor–Debreceni EAC 3–0
Vasárnap
MTK II–Tállya 0–0
Jászberény–DVTK II 1–0
Szabadnapos: Tiszaújváros

28. FORDULÓ – MÁJUS 18-20.
Péntek
Tállya–Jászberény 2–2
Szombat

Balassagyarmat–Tiszaújváros 1–1
Gyöngyös–Nyírbátor 0–1
Tiszafüred–Putnok 3–0
Vasárnap
Debreceni EAC–MTK II 6–4
ESMTK–Monor 0–1
DVTK II–Füzesgyarmat 2–0
Szabadnapos: Cigánd

29. FORDULÓ – MÁJUS 27.
Vasárnap

MTK Budapest II–ESMTK 5–0
Füzesgyarmat–Tiszaújváros 2–2
Cigánd SE–Balassagyarmati VSE 6–1
Nyírbátor–Tiszafüred 3–2
Monor–Gyöngyösi AK 3–1
Jászberény–Debreceni EAC 0–0
DVTK II–Tállya 3–0
Szabadnapos: Putnok

30. FORDULÓ – JÚNIUS 3.
Tiszaújváros–Cigánd 2–1
Debreceni EAC–DVTK II 3–0
ESMTK–Jászberény 2–1
Gyöngyös–MTK II 2–0
Tiszafüred–Monor 2–3
Balassagyarmat–Putnok 1–2
Tállya–Füzesgyarmat 2–1
Szabadnapos: Nyírbátor

Az MLSZ kiírása szerint azonos pontszám esetén az alábbiak szerint rangsorolják a csapatokat:
1. a bajnokságban elért több győzelem;
2. a bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
3. a bajnoki mérkőzéseken rúgott több gól;
4. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések pontkülönbsége;
5. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
6. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzéseken az idegenben lőtt több gól;
7. a bajnokság fair play értékelésében elért jobb helyezés;
8. sorsolás.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.12.02 00:03:29

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

A Kaposvár fölényesen nyert Soroksáron • Négyet vágott a Dorog • Kiesési helyosztót nyert a Budafok.

2018.11.22 23:11:37

Labdarúgó NB II N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Újoncként lettünk hatodikok, nagy siker volt ez, hírlett, távolabbról is jöttek „igazi” focihangulatot átélni, s Zalaegerszeg az első (meg a második?) évben amolyan labdarúgó-fellegvárnak (reménységnek?) számított.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS