nemzetisport.hu 2016.07.06 12:21 Frissítve: 2017.05.21 22:58

AZ NB II 2016–2017-ES SZEZONJÁNAK MENETRENDJE, TABELLA

Tekintse meg az immár 20 csapatos másodosztály 2016–2017-es idényének teljes párosítását, az eddig lejátszott mérkőzések eredményét!

 

AZ ÁLLÁS 
  1. Puskás Akadémia FC362111463–35+28 74
  2. Balmazújváros36207946–33+13 67
  3. Kisvárda36199852–29+23 66
  4. Soroksár SC361810860–37+23 64
  5. Békéscsaba Előre361871151–33+18 61
  6. Vác FC3616101044–36+8 58
  7. ZTE FC3614111156–49+7 53
  8. Szeged 2011361215938–22+16 51
  9. Dorogi FC361481440–35+5 50
10. Mosonmagyaróvári TE3613111245–38+7 50
11. Szolnoki MÁV FC361391446–48–2 48
12. Nyíregyháza Spartacus FC361371643–47–4 46
13. Budaörs361371645–52–7 46
14. BFC Siófok361371639–47–8 46
15. Soproni VSE3610161034–37–3 46
16. FC Csákvár368141440–53–13 38
17. Kozármisleny FC361062032–59–27 36
18. Ceglédi VSE36991841–52–11 36
19. Cigánd SE367101925–60–35 28
20. SZEOL SC36462618–56–38 18
A Cigándtól: 3 pont levonva.

 

1. FORDULÓ – JÚLIUS 31. (VASÁRNAP)
Szolnok–Kozármisleny 1–0
Soroksár–Puskás Akadémia 3–3
Budaörs–Kisvárda 0–2
Balmazújváros–Sopron 1–0
Cegléd–Békéscsaba 3–0
Szeged 2011–SZEOL 1–0
Dorog–Cigánd 2–1
Nyíregyháza Spartacus–Csákvár 0–0
Siófok–Vác 1–0
Mosonmagyaróvár–ZTE 2–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

2. FORDULÓ – AUGUSZTUS 6-7. (SZOMBAT-VASÁRNAP)
Szombat

Vác–Nyíregyháza 0–1
Vasárnap
Cigánd–Szeged 2011 0–7 
SZEOL–Cegléd 2–1 
Békéscsaba–Balmazújváros 0–1 
Kisvárda–Soroksár 3–0 
ZTE–Siófok 4–1
Puskás Akadémia–Szolnok 4–2
Csákvár–Dorog 1–1
Kozármisleny–Mosonmagyaróvár 0–0
Sopron–Budaörs 1–0

3. FORDULÓ – AUGUSZTUS 10. (SZERDA)
Szolnok–Kisvárda 3–2
Soroksár–Sopron 0–3
Budaörs–Békéscsaba 1–0
Balmazújváros–SZEOL 2–0
Cegléd–Cigánd 1–1
Szeged 2011–Csákvár 1–2
Dorog–Vác 1–2
Nyíregyháza Spartacus–ZTE 1–1
Siófok–Mosonmagyaróvár 2–1
Kozármisleny–Puskás Akadémia 2–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

4. FORDULÓ – AUGUSZTUS 14. (VASÁRNAP)

Siófok–Kozármisleny 4–1
Mosonmagyaróvár–Nyíregyháza Spartacus 0–1
ZTE–Dorog 3–1
Vác–Szeged 2011 1–0
Csákvár–Cegléd 2–1
Cigánd–Balmazújváros 2–1
SZEOL–Budaörs 1–0
Békéscsaba–Soroksár 1–1
Sopron–Szolnok 2–1
Kisvárda–Puskás Akadémia 2–2
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

5. FORDULÓ – AUGUSZTUS 19
–21. (PÉNTEK–VASÁRNAP)
Szolnok–Békéscsaba 2–0
Soroksár–SZEOL 1–0
Budaörs–Cigánd 3–0
Balmazújváros–Csákvár 2–0
Cegléd–Vác 1–0
Szeged 2011–ZTE 0–0
Dorog–Mosonmagyaróvár 2–1
Nyíregyháza Spartacus–Siófok 1–0
Puskás Akadémia–Sopron 3–2
Kozármisleny–Kisvárda 0–2
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

6. FORDULÓ – AUGUSZTUS 24. (SZERDA)

Nyíregyháza Spartacus–Kozármisleny 0–4
Siófok–Dorog 0–2
Mosonmagyaróvár–Szeged 2011 1–1
Vác–Balmazújváros 4–2
Csákvár–Budaörs 2–1
Cigánd–Soroksár 0–1
SZEOL–Szolnok 2–1
Békéscsaba–Puskás Akadémia 5–0
Soproni VSE–Kisvárda 1–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!
ZTE–Cegléd 2–0

7. FORDULÓ – AUGUSZTUS 28. (VASÁRNAP)
Soroksár–Csákvár 5–0
Budaörs–Vác 0–0
Cegléd–Mosonmagyaróvár 3–2
Szeged 2011–Siófok 1–0
Dorog–Nyíregyháza Spartacus 0–1
Kisvárda–Békéscsaba 0–2
Balmazújváros–ZTE 0–0
Kozármisleny–Soproni VSE 2–1
Szolnok–Cigánd 0–0
Puskás Akadémia–SZEOL 3–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

8. FORDULÓ – SZEPTEMBER 11. (VASÁRNAP)
Dorog–Kozármisleny 0–2
Nyíregyháza Spartacus–Szeged 2011 2–0
Siófok–Cegléd 4–2
Mosonmagyaróvár–Balmazújváros 1–2
ZTE–Budaörs 0–1
Vác–Soroksár 2–2
Csákvár–Szolnok 2–2
Cigánd–Puskás Akadémia 0–1
SZEOL–Kisvárda 0–1
Békéscsaba–Soproni VSE 1–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

9. FORDULÓ – SZEPTEMBER 14-15. (SZERDA-CSÜTÖRTÖK)

Soroksár–ZTE 1–2
Budaörs–Mosonmagyaróvár 0–2
Cegléd–Nyíregyháza Spartacus 3–5
Szeged 2011–Dorog 1–0
Kisvárda–Cigánd 3–0
Szolnok–Vác 1–2
Balmazújváros–Siófok 0–1
Soproni VSE–SZEOL 1–1
Puskás Akadémia–Csákvár 1–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!
Csütörtök
Kozármisleny–Békéscsaba 0–2

10. FORDULÓ – SZEPTEMBER 18. (VASÁRNAP)

Szeged 2011–Kozármisleny 0–0
Dorog–Cegléd 2–1
Mosonmagyaróvár–Soroksár 0–1
Vác–Puskás Akadémia 3–3
SZEOL–Békéscsaba 0–3
Cigánd–Soproni VSE 0–1
Siófok–Budaörs 2–0
ZTE–Szolnok 3–2
Csákvár–Kisvárda 0–0
Nyíregyháza Spartacus–Balmazújváros 1–3
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

11. FORDULÓ – SZEPTEMBER 25. (VASÁRNAP)

Szolnok–Mosonmagyaróvár 0–4
Soroksár–Siófok 6–1
Budaörs–Nyíregyháza Spartacus 1–0
Balmazújváros–Dorog 2–1
Cegléd–Szeged 2011 0–2
Békéscsaba–Cigánd 1–0
Soproni VSE–Csákvár 2–2
Kisvárda–Vác 1–0
Puskás Akadémia–ZTE 2–2
Kozármisleny–SZEOL 1–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

12. FORDULÓ – OKTÓBER 2. (VASÁRNAP)

ZTE–Kisvárda 0–3
Szeged 2011–Balmazújváros 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Soroksár 1–1
Mosonmagyaróvár–Puskás Akadémia 2–1
Vác–Soproni VSE 0–1
Cigánd–SZEOL 3–0
Cegléd–Kozármisleny 2–2
Dorog–Budaörs 3–0
Csákvár–Békéscsaba 3–1
Siófok–Szolnok 0–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

13. FORDULÓ – OKTÓBER 16. (VASÁRNAP)

Szolnok–Nyíregyháza Spartacus 2–1
Soroksár–Dorog 1–1
Budaörs–Szeged 2011 0–4
Balmazújváros–Cegléd 2–1
SZEOL–Csákvár 0–2
Békéscsaba–Vác 1–0
Soproni VSE–ZTE 1–4
Kisvárda–Mosonmagyaróvár 1–3
Puskás Akadémia–Siófok 1–0
Kozármisleny–Cigánd 0–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

14. FORDULÓ – OKTÓBER 22. (SZOMBAT)

Balmazújváros–Kozármisleny 1–0
Cegléd–Budaörs 3–0
Szeged 2011–Soroksár 1–2
Dorog–Szolnok 1–0
Nyíregyháza Spartacus–Puskás Akadémia 0–2
Siófok–Kisvárda 0–0
Mosonmagyaróvár–Soproni VSE 1–1
ZTE–Békéscsaba 2–2
Vác –SZEOL 1–0
Csákvár–Cigánd 1–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

15. FORDULÓ – OKTÓBER 30. (VASÁRNAP)

Soroksár–Cegléd 2–0
Budaörs–Balmazújváros 0–1
SZEOL–ZTE 0–1
Kisvárda–Nyíregyháza Spartacus 1–1
Cigánd–Vác 1–1
Békéscsaba–Mosonmagyaróvár 0–1
Soproni VSE–Siófok 1–1
Puskás Akadémia–Dorog 0–0
Kozármisleny–Csákvár 1–1
Szolnok–Szeged 2011 0–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!


16. FORDULÓ – NOVEMBER 6. (VASÁRNAP)

Budaörs–Kozármisleny 2–1
Balmazújváros–Soroksár 0–1
Cegléd–Szolnok 0–1
Szeged 2011–Puskás Akadémia 2–2
Dorog–Kisvárda 1–4
Nyíregyháza Spartacus–Soproni VSE 1–2
Siófok–Békéscsaba 0–2
Mosonmagyaróvár–SZEOL 3–1
ZTE–Cigánd 2–1
Vác–Csákvár 3–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

17. FORDULÓ – NOVEMBER 20. (VASÁRNAP)

Szolnok–Balmazújváros 1–1
Soroksár–Budaörs 5–0
Csákvár–ZTE 2–2
Cigánd–Mosonmagyaróvár 0–1
SZEOL–Siófok 0–5
Békéscsaba–Nyíregyháza Spartacus 3–0
Soproni VSE–Dorog 0–0
Kisvárda–Szeged 2011 1–0
Puskás Akadémia–Cegléd 1–0
Kozármisleny–Vác 0–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

18. FORDULÓ – NOVEMBER 27. (VASÁRNAP)

Soroksár–Kozármisleny 2–0
Budaörs–Szolnok 1–2
Balmazújváros–Puskás Akadémia 0–1
Cegléd–Kisvárda 1–2
Szeged 2011–Soproni VSE 1–2
Dorog–Békéscsaba 0–2
Nyíregyháza Spartacus–SZEOL 1–0
Siófok–Cigánd 0–2
Mosonmagyaróvár–Csákvár 4–1
ZTE–Vác 1–2
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

19. FORDULÓ – DECEMBER 4. (VASÁRNAP)
Szolnok–Soroksár 0–1
Vác–Mosonmagyaróvár 1–1
Csákvár–Siófok 3–0
Cigánd–Nyíregyháza Spartacus 0–7
SZEOL–Dorog 1–1
Békéscsaba–Szeged 2011 0–0
Soproni VSE–Cegléd 1–1
Kisvárda–Balmazújváros 0–1
Puskás Akadémia–Budaörs 4–2
Kozármisleny–ZTE 2–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

20. FORDULÓ – DECEMBER 11. (VASÁRNAP)

Kozármisleny–Szolnok 1–3
Puskás Akadémia–Soroksár 2–0
Kisvárda–Budaörs 1–3
Soproni VSE–Balmazújváros 1–1
Békéscsaba–Cegléd 4–2
SZEOL–Szeged 2011 1–3
Cigánd–Dorog 1–0
Csákvár–Nyíregyháza Spartacus 0–0
Vác–Siófok 1–0
ZTE–Mosonmagyaróvár 0–3
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

21. FORDULÓ – 2017. FEBRUÁR 19. (VASÁRNAP)

Budaörs–Sopron 1–0
Siófok–ZTE 1–1
Dorog–Csákvár 3–2
Szeged 2011–Cigánd 0–0
Cegléd–SZEOL 0–1
Soroksár–Kisvárda 1–0
Szolnok–Puskás Akadémia 1–0
Mosonmagyaróvár–Kozármisleny 1–0
Nyíregyháza Spartacus–Vác 1–3
A jegyzőkönyveket itt találja meg!
Március 26.

Balmazújváros–Békéscsaba 0–1

22. FORDULÓ – FEBRUÁR 25–26. 

Szombat
Vác–Dorog 1–0
Vasárnap
Mosonmagyaróvár–Siófok 1–2
SZEOL–Balmazújváros 0–1
Cigánd–Cegléd 1–2
ZTE–Nyíregyháza Spartacus 3–1
Sopron–Soroksár 1–1
Békéscsaba–Budaörs 1–1
Csákvár–Szeged 0–3
Puskás Akadémia–Kozármisleny 2–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!
Március 24.
Kisvárda–Szolnok 1–0

23. FORDULÓ – MÁRCIUS 5. (VASÁRNAP)

Kozármisleny–Siófok 1–0
Nyíregyháza Spartacus–Mosonmagyaróvár 1–0
Dorog–ZTE 0–0
Szeged–Vác 1–0
Cegléd–Csákvár 1–0
Balmazújváros–Cigánd 2–0
Budaörs–SZEOL 4–1
Soroksár–Békéscsaba 5–0
Szolnok–Sopron 0–0
Puskás Akadémia–Kisvárda 1–0
A jegyzőkönyveket ide kattintva találja meg!


24. FORDULÓ – MÁRCIUS 12. (VASÁRNAP)

Békéscsaba–Szolnok 0–2
SZEOL–Soroksár 0–1
Cigánd–Budaörs 1–1
Csákvár–Balmazújváros 1–2
Vác–Cegléd 1–0
ZTE–Szeged 0–0
Mosonmagyaróvár–Dorog 0–4
Siófok–Nyíregyháza Spartacus 0–1
Sopron–Puskás Akadémia 0–2
Kisvárda–Kozármisleny 3–0
A jegyzőkönyveket ide kattintva találja meg!

25. FORDULÓ – MÁRCIUS 16. (CSÜTÖRTÖK)

Kozármisleny–Nyíregyháza Spartacus 1–0
Dorog–Siófok 0–0
Szeged–Mosonmagyaróvár
Cegléd–ZTE 3–2
Balmazújváros–Vác 0–0
Budaörs–Csákvár 4–1
Soroksár–Cigánd 0–0
Szolnok–SZEOL 2–1
Puskás Akadémia–Békéscsaba 3–0
Kisvárda–Soproni VSE 1–0
A jegyzőkönyveket ide kattintva találja meg!


26. FORDULÓ – MÁRCIUS 19. (VASÁRNAP)

Cigánd–Szolnok 1–1
Csákvár–Soroksár 1–1
Vác–Budaörs 2–1
ZTE–Balmazújváros 4–1
Mosonmagyaróvár–Cegléd 0–1
Siófok–Szeged 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Dorog 0–1
Békéscsaba–Kisvárda 0–0
SZEOL–Puskás Akadémia 1–1
Soproni VSE–Kozármisleny 1–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

27. FORDULÓ – ÁPRILIS 2. (VASÁRNAP)

Kozármisleny–Dorog 0–2
Szeged 2011–Nyíregyháza Spartacus 1–0
Cegléd–Siófok 1–1
Balmazújváros–Mosonmagyaróvár 3–1
Budaörs–ZTE 2–2
Soroksár–Vác 1–0
Szolnok–Csákvár 1–1
Puskás Akadémia–Cigánd 4–0
Kisvárda–SZEOL 2–1
Soproni VSE–Békéscsaba 0–2
A jegyzőkönyveket itt találja meg!


28. FORDULÓ – ÁPRILIS 9. (VASÁRNAP)
Vác–Szolnok 33
ZTE–Soroksár 22
Mosonmagyaróvár–Budaörs 11
Siófok–Balmazújváros 2–1
Nyíregyháza Spartacus–Cegléd 1–2
Dorog–Szeged 2011 10
SZEOL–Soproni VSE 1–2
Cigánd–Kisvárda 0–2
Csákvár–Puskás Akadémia 1–1
Békéscsaba–Kozármisleny 5–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

29. FORDULÓ – ÁPRILIS 12. (SZERDA)
Kozármisleny–Szeged 2011 1–3
Cegléd–Dorog 0–0
Balmazújváros–Nyíregyháza Spartacus 2–1
Budaörs–Siófok 0–2
Soroksár–Mosonmagyaróvár 0–1
Szolnok–ZTE 3–1
Puskás Akadémia–Vác 4–1
Kisvárda–Csákvár 1–0
Soproni VSE–Cigánd 0–0
Békéscsaba–SZEOL 1–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

30. FORDULÓ –  ÁPRILIS 16. (VASÁRNAP)
Mosonmagyaróvár–Szolnok 1–2
Siófok–Soroksár 3–2
Nyíregyháza Spartacus–Budaörs 1–1
Dorog–Balmazújváros 2–0
Szeged 2011–Cegléd 0–0
Cigánd–Békéscsaba 0–5
Csákvár–Soproni VSE 1–1
Vác–Kisvárda 3–3
ZTE–Puskás Akadémia 0–1
SZEOL–Kozármisleny 0–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

31. FORDULÓ –  ÁPRILIS 23. (VASÁRNAP)

Kozármisleny–Cegléd 2–1
Balmazújváros–Szeged 2011 1–0
Budaörs–Dorog 2–1
Soroksár–Nyíregyháza Spartacus 0–1
Szolnok–Siófok 0–1
Puskás Akadémia–Mosonmagyaróvár 1–1
Kisvárda–ZTE 3–0
Soproni VSE–Vác 0–0
Békéscsaba–Csákvár 1–0
SZEOL–Cigánd 0–1

A jegyzőkönyveket itt találja meg!


32. FORDULÓ – ÁPRILIS 30. (VASÁRNAP)

Nyíregyháza Spartacus–Szolnok 4–3
Dorog–Soroksár 0–1
Szeged 2011–Budaörs 0–0
Cegléd–Balmazújváros 1–1
Csákvár–SZEOL 2–0
Vác–Békéscsaba 1–0
ZTE–Soproni VSE 0–1
Mosonmagyaróvár–Kisvárda 1–1
Siófok–Puskás Akadémia 1–2
Cigánd–Kozármisleny 3–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!


33. FORDULÓ – MÁJUS 3. (SZERDA)

Kozármisleny–Balmazújváros 1–3
Budaörs–Cegléd 1–0
Soroksár–Szeged 2011 2–1 – újrajátszott mérkőzés
Szolnok–Dorog 2–4
Puskás Akadémia–Nyíregyháza Spartacus 3–1
Kisvárda–Siófok 2–0
Soproni VSE–Mosonmagyaróvár 1–1
Békéscsaba–ZTE 0–2
SZEOL–Vác 0–0
Cigánd–Csákvár 1–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

34. FORDULÓ – MÁJUS 7. (VASÁRNAP)

Szeged 2011–Szolnok 0–0
Cegléd–Soroksár 2–3
Balmazújváros–Budaörs 3–1
Vác–Cigánd 2–0
ZTE–SZEOL 1–0
Mosonmagyaróvár–Békéscsaba 0–0
Siófok–Soproni VSE 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Kisvárda 2–0
Dorog–Puskás Akadémia 0–1
Csákvár–Kozármisleny 1–2
A jegyzőkönyveket itt találja meg!


35. FORDULÓ – MÁJUS 14. (VASÁRNAP)

Kozármisleny–Budaörs 0–6
Soroksár–Balmazújváros 1–1
Szolnok–Cegléd 1–1
Puskás Akadémia–Szeged 2011 0–0
Kisvárda–Dorog 2–1
Soproni VSE–Nyíregyháza Spartacus 2–1
Békéscsaba–Siófok 3–0
SZEOL–Mosonmagyaróvár 1–1
Cigánd–ZTE 2–4
Csákvár–Vác 1–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

36. FORDULÓ – MÁJUS 21. (VASÁRNAP)

Balmazújváros–Szolnok 1–0

Budaörs–Soroksár 4–2
ZTE–Csákvár 3–2
Mosonmagyaróvár–Cigánd 2–1
Siófok–SZEOL 2–1
Nyíregyháza Spartacus–Békéscsaba 2–2
Dorog–Soproni VSE 2–0
Szeged 2011–Kisvárda 1–1

Cegléd–Puskás Akadémia 0–0
Vác–Kozármisleny 3–2

A jegyzőkönyveket itt találja meg! 


37. FORDULÓ – MÁJUS 28. (VASÁRNAP)

Kozármisleny–Soroksár
Szolnok–Budaörs
Puskás Akadémia–Balmazújváros
Kisvárda–Cegléd
Soproni VSE–Szeged 2011
Békéscsaba–Dorog
SZEOL–Nyíregyháza Spartacus
Cigánd–Siófok
Csákvár–Mosonmagyaróvár
Vác–ZTE

38. FORDULÓ – JÚNIUS 4. (VASÁRNAP)

Soroksár–Szolnok
Mosonmagyaróvár–Vác
Siófok–Csákvár
Nyíregyháza Spartacus–Cigánd
Dorog–SZEOL
Szeged 2011–Békéscsaba
Cegléd–Soproni VSE
Balmazújváros–Kisvárda
Budaörs–Puskás Akadémia
ZTE–Kozármisleny

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.05.22 14:46:52

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

A Puskás Akadémia vezetőedzője szerint erre egyáltalán nem szolgált rá a csapata.

2017.05.13 01:45:02

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT

NB II-ES ESÉLYLESŐ. A kieséstől még öt csapat retteghet, a Cigándnak csoda, a Ceglédnek bravúr kell.

2017.04.28 00:51:09

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT

Révész Attila szerint stadion nélkül érdektelenséget hozhat az NB I • A szakember most a Fradiért sem hagyná el a klubot.