nemzetisport.hu 2016.07.06 12:21 Frissítve: 2017.06.04 22:07

AZ NB II 2016–2017-ES SZEZONJÁNAK MENETRENDJE, TABELLA

Tekintse meg az immár 20 csapatos másodosztály 2016–2017-es idényének teljes párosítását, az eddig lejátszott mérkőzések eredményét!

 

A VÉGEREDMÉNY
1. Puskás Akadémia FC 38 22 11 5 67–39 +28  77
2. Balmazújváros 38 22 7 9 49–34 +15  73
3. Kisvárda 38 20 9 9 55–30 +25  69
4. Soroksár SC 38 19 10 9 63–40 +23  67
5. Békéscsaba Előre 38 19 8 11 55–34 +21  65
6. Vác FC 38 16 11 11 45–38 +7  59
7. ZTE FC 38 14 13 11 56–49 +7  55
8. Dorogi FC 38 15 9 14 46–35 +11  54
9. Mosonmagyaróvári TE 38 14 12 12 48–40 +8  54
10. Szolnoki MÁV FC 38 14 10 14 49–50 –1  52
11. Szeged 2011 38 12 15 11 39–29 +10  51
12. Nyíregyháza Spartacus FC 38 14 8 16 48–50 –2  50
13. Soproni VSE 38 11 16 11 37–38 –1  49
14. BFC Siófok 38 13 9 16 43–51 –8  48
15. Budaörs 38 13 8 17 48–56 –8  47
16. FC Csákvár 38 8 16 14 44–57 –13  40
17. Ceglédi VSE 38 10 9 19 42–55 –13  39
18. Kozármisleny FC 38 10 7 21 33–61 –28  37
19. Cigánd SE* 38 7 11 20 27–64 –37  29
20. SZEOL SC 38 4 7 27 20–64 –44  19
*Cigánd SE: 3 pont levonva

 

1. FORDULÓ – JÚLIUS 31. (VASÁRNAP)
Szolnok–Kozármisleny 1–0
Soroksár–Puskás Akadémia 3–3
Budaörs–Kisvárda 0–2
Balmazújváros–Sopron 1–0
Cegléd–Békéscsaba 3–0
Szeged 2011–SZEOL 1–0
Dorog–Cigánd 2–1
Nyíregyháza Spartacus–Csákvár 0–0
Siófok–Vác 1–0
Mosonmagyaróvár–ZTE 2–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

2. FORDULÓ – AUGUSZTUS 6-7. (SZOMBAT-VASÁRNAP)
Szombat

Vác–Nyíregyháza 0–1
Vasárnap
Cigánd–Szeged 2011 0–7 
SZEOL–Cegléd 2–1 
Békéscsaba–Balmazújváros 0–1 
Kisvárda–Soroksár 3–0 
ZTE–Siófok 4–1
Puskás Akadémia–Szolnok 4–2
Csákvár–Dorog 1–1
Kozármisleny–Mosonmagyaróvár 0–0
Sopron–Budaörs 1–0

3. FORDULÓ – AUGUSZTUS 10. (SZERDA)
Szolnok–Kisvárda 3–2
Soroksár–Sopron 0–3
Budaörs–Békéscsaba 1–0
Balmazújváros–SZEOL 2–0
Cegléd–Cigánd 1–1
Szeged 2011–Csákvár 1–2
Dorog–Vác 1–2
Nyíregyháza Spartacus–ZTE 1–1
Siófok–Mosonmagyaróvár 2–1
Kozármisleny–Puskás Akadémia 2–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

4. FORDULÓ – AUGUSZTUS 14. (VASÁRNAP)

Siófok–Kozármisleny 4–1
Mosonmagyaróvár–Nyíregyháza Spartacus 0–1
ZTE–Dorog 3–1
Vác–Szeged 2011 1–0
Csákvár–Cegléd 2–1
Cigánd–Balmazújváros 2–1
SZEOL–Budaörs 1–0
Békéscsaba–Soroksár 1–1
Sopron–Szolnok 2–1
Kisvárda–Puskás Akadémia 2–2
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

5. FORDULÓ – AUGUSZTUS 19
–21. (PÉNTEK–VASÁRNAP)
Szolnok–Békéscsaba 2–0
Soroksár–SZEOL 1–0
Budaörs–Cigánd 3–0
Balmazújváros–Csákvár 2–0
Cegléd–Vác 1–0
Szeged 2011–ZTE 0–0
Dorog–Mosonmagyaróvár 2–1
Nyíregyháza Spartacus–Siófok 1–0
Puskás Akadémia–Sopron 3–2
Kozármisleny–Kisvárda 0–2
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

6. FORDULÓ – AUGUSZTUS 24. (SZERDA)

Nyíregyháza Spartacus–Kozármisleny 0–4
Siófok–Dorog 0–2
Mosonmagyaróvár–Szeged 2011 1–1
Vác–Balmazújváros 4–2
Csákvár–Budaörs 2–1
Cigánd–Soroksár 0–1
SZEOL–Szolnok 2–1
Békéscsaba–Puskás Akadémia 5–0
Soproni VSE–Kisvárda 1–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!
ZTE–Cegléd 2–0

7. FORDULÓ – AUGUSZTUS 28. (VASÁRNAP)
Soroksár–Csákvár 5–0
Budaörs–Vác 0–0
Cegléd–Mosonmagyaróvár 3–2
Szeged 2011–Siófok 1–0
Dorog–Nyíregyháza Spartacus 0–1
Kisvárda–Békéscsaba 0–2
Balmazújváros–ZTE 0–0
Kozármisleny–Soproni VSE 2–1
Szolnok–Cigánd 0–0
Puskás Akadémia–SZEOL 3–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

8. FORDULÓ – SZEPTEMBER 11. (VASÁRNAP)
Dorog–Kozármisleny 0–2
Nyíregyháza Spartacus–Szeged 2011 2–0
Siófok–Cegléd 4–2
Mosonmagyaróvár–Balmazújváros 1–2
ZTE–Budaörs 0–1
Vác–Soroksár 2–2
Csákvár–Szolnok 2–2
Cigánd–Puskás Akadémia 0–1
SZEOL–Kisvárda 0–1
Békéscsaba–Soproni VSE 1–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

9. FORDULÓ – SZEPTEMBER 14-15. (SZERDA-CSÜTÖRTÖK)

Soroksár–ZTE 1–2
Budaörs–Mosonmagyaróvár 0–2
Cegléd–Nyíregyháza Spartacus 3–5
Szeged 2011–Dorog 1–0
Kisvárda–Cigánd 3–0
Szolnok–Vác 1–2
Balmazújváros–Siófok 0–1
Soproni VSE–SZEOL 1–1
Puskás Akadémia–Csákvár 1–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!
Csütörtök
Kozármisleny–Békéscsaba 0–2

10. FORDULÓ – SZEPTEMBER 18. (VASÁRNAP)

Szeged 2011–Kozármisleny 0–0
Dorog–Cegléd 2–1
Mosonmagyaróvár–Soroksár 0–1
Vác–Puskás Akadémia 3–3
SZEOL–Békéscsaba 0–3
Cigánd–Soproni VSE 0–1
Siófok–Budaörs 2–0
ZTE–Szolnok 3–2
Csákvár–Kisvárda 0–0
Nyíregyháza Spartacus–Balmazújváros 1–3
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

11. FORDULÓ – SZEPTEMBER 25. (VASÁRNAP)

Szolnok–Mosonmagyaróvár 0–4
Soroksár–Siófok 6–1
Budaörs–Nyíregyháza Spartacus 1–0
Balmazújváros–Dorog 2–1
Cegléd–Szeged 2011 0–2
Békéscsaba–Cigánd 1–0
Soproni VSE–Csákvár 2–2
Kisvárda–Vác 1–0
Puskás Akadémia–ZTE 2–2
Kozármisleny–SZEOL 1–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

12. FORDULÓ – OKTÓBER 2. (VASÁRNAP)

ZTE–Kisvárda 0–3
Szeged 2011–Balmazújváros 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Soroksár 1–1
Mosonmagyaróvár–Puskás Akadémia 2–1
Vác–Soproni VSE 0–1
Cigánd–SZEOL 3–0
Cegléd–Kozármisleny 2–2
Dorog–Budaörs 3–0
Csákvár–Békéscsaba 3–1
Siófok–Szolnok 0–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

13. FORDULÓ – OKTÓBER 16. (VASÁRNAP)

Szolnok–Nyíregyháza Spartacus 2–1
Soroksár–Dorog 1–1
Budaörs–Szeged 2011 0–4
Balmazújváros–Cegléd 2–1
SZEOL–Csákvár 0–2
Békéscsaba–Vác 1–0
Soproni VSE–ZTE 1–4
Kisvárda–Mosonmagyaróvár 1–3
Puskás Akadémia–Siófok 1–0
Kozármisleny–Cigánd 0–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

14. FORDULÓ – OKTÓBER 22. (SZOMBAT)

Balmazújváros–Kozármisleny 1–0
Cegléd–Budaörs 3–0
Szeged 2011–Soroksár 1–2
Dorog–Szolnok 1–0
Nyíregyháza Spartacus–Puskás Akadémia 0–2
Siófok–Kisvárda 0–0
Mosonmagyaróvár–Soproni VSE 1–1
ZTE–Békéscsaba 2–2
Vác –SZEOL 1–0
Csákvár–Cigánd 1–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

15. FORDULÓ – OKTÓBER 30. (VASÁRNAP)

Soroksár–Cegléd 2–0
Budaörs–Balmazújváros 0–1
SZEOL–ZTE 0–1
Kisvárda–Nyíregyháza Spartacus 1–1
Cigánd–Vác 1–1
Békéscsaba–Mosonmagyaróvár 0–1
Soproni VSE–Siófok 1–1
Puskás Akadémia–Dorog 0–0
Kozármisleny–Csákvár 1–1
Szolnok–Szeged 2011 0–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!


16. FORDULÓ – NOVEMBER 6. (VASÁRNAP)

Budaörs–Kozármisleny 2–1
Balmazújváros–Soroksár 0–1
Cegléd–Szolnok 0–1
Szeged 2011–Puskás Akadémia 2–2
Dorog–Kisvárda 1–4
Nyíregyháza Spartacus–Soproni VSE 1–2
Siófok–Békéscsaba 0–2
Mosonmagyaróvár–SZEOL 3–1
ZTE–Cigánd 2–1
Vác–Csákvár 3–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

17. FORDULÓ – NOVEMBER 20. (VASÁRNAP)

Szolnok–Balmazújváros 1–1
Soroksár–Budaörs 5–0
Csákvár–ZTE 2–2
Cigánd–Mosonmagyaróvár 0–1
SZEOL–Siófok 0–5
Békéscsaba–Nyíregyháza Spartacus 3–0
Soproni VSE–Dorog 0–0
Kisvárda–Szeged 2011 1–0
Puskás Akadémia–Cegléd 1–0
Kozármisleny–Vác 0–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

18. FORDULÓ – NOVEMBER 27. (VASÁRNAP)

Soroksár–Kozármisleny 2–0
Budaörs–Szolnok 1–2
Balmazújváros–Puskás Akadémia 0–1
Cegléd–Kisvárda 1–2
Szeged 2011–Soproni VSE 1–2
Dorog–Békéscsaba 0–2
Nyíregyháza Spartacus–SZEOL 1–0
Siófok–Cigánd 0–2
Mosonmagyaróvár–Csákvár 4–1
ZTE–Vác 1–2
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

19. FORDULÓ – DECEMBER 4. (VASÁRNAP)
Szolnok–Soroksár 0–1
Vác–Mosonmagyaróvár 1–1
Csákvár–Siófok 3–0
Cigánd–Nyíregyháza Spartacus 0–7
SZEOL–Dorog 1–1
Békéscsaba–Szeged 2011 0–0
Soproni VSE–Cegléd 1–1
Kisvárda–Balmazújváros 0–1
Puskás Akadémia–Budaörs 4–2
Kozármisleny–ZTE 2–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

20. FORDULÓ – DECEMBER 11. (VASÁRNAP)

Kozármisleny–Szolnok 1–3
Puskás Akadémia–Soroksár 2–0
Kisvárda–Budaörs 1–3
Soproni VSE–Balmazújváros 1–1
Békéscsaba–Cegléd 4–2
SZEOL–Szeged 2011 1–3
Cigánd–Dorog 1–0
Csákvár–Nyíregyháza Spartacus 0–0
Vác–Siófok 1–0
ZTE–Mosonmagyaróvár 0–3
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

21. FORDULÓ – 2017. FEBRUÁR 19. (VASÁRNAP)

Budaörs–Sopron 1–0
Siófok–ZTE 1–1
Dorog–Csákvár 3–2
Szeged 2011–Cigánd 0–0
Cegléd–SZEOL 0–1
Soroksár–Kisvárda 1–0
Szolnok–Puskás Akadémia 1–0
Mosonmagyaróvár–Kozármisleny 1–0
Nyíregyháza Spartacus–Vác 1–3
A jegyzőkönyveket itt találja meg!
Március 26.

Balmazújváros–Békéscsaba 0–1

22. FORDULÓ – FEBRUÁR 25–26. 

Szombat
Vác–Dorog 1–0
Vasárnap
Mosonmagyaróvár–Siófok 1–2
SZEOL–Balmazújváros 0–1
Cigánd–Cegléd 1–2
ZTE–Nyíregyháza Spartacus 3–1
Sopron–Soroksár 1–1
Békéscsaba–Budaörs 1–1
Csákvár–Szeged 0–3
Puskás Akadémia–Kozármisleny 2–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!
Március 24.
Kisvárda–Szolnok 1–0

23. FORDULÓ – MÁRCIUS 5. (VASÁRNAP)

Kozármisleny–Siófok 1–0
Nyíregyháza Spartacus–Mosonmagyaróvár 1–0
Dorog–ZTE 0–0
Szeged–Vác 1–0
Cegléd–Csákvár 1–0
Balmazújváros–Cigánd 2–0
Budaörs–SZEOL 4–1
Soroksár–Békéscsaba 5–0
Szolnok–Sopron 0–0
Puskás Akadémia–Kisvárda 1–0
A jegyzőkönyveket ide kattintva találja meg!


24. FORDULÓ – MÁRCIUS 12. (VASÁRNAP)

Békéscsaba–Szolnok 0–2
SZEOL–Soroksár 0–1
Cigánd–Budaörs 1–1
Csákvár–Balmazújváros 1–2
Vác–Cegléd 1–0
ZTE–Szeged 0–0
Mosonmagyaróvár–Dorog 0–4
Siófok–Nyíregyháza Spartacus 0–1
Sopron–Puskás Akadémia 0–2
Kisvárda–Kozármisleny 3–0
A jegyzőkönyveket ide kattintva találja meg!

25. FORDULÓ – MÁRCIUS 16. (CSÜTÖRTÖK)

Kozármisleny–Nyíregyháza Spartacus 1–0
Dorog–Siófok 0–0
Szeged–Mosonmagyaróvár
Cegléd–ZTE 3–2
Balmazújváros–Vác 0–0
Budaörs–Csákvár 4–1
Soroksár–Cigánd 0–0
Szolnok–SZEOL 2–1
Puskás Akadémia–Békéscsaba 3–0
Kisvárda–Soproni VSE 1–0
A jegyzőkönyveket ide kattintva találja meg!


26. FORDULÓ – MÁRCIUS 19. (VASÁRNAP)

Cigánd–Szolnok 1–1
Csákvár–Soroksár 1–1
Vác–Budaörs 2–1
ZTE–Balmazújváros 4–1
Mosonmagyaróvár–Cegléd 0–1
Siófok–Szeged 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Dorog 0–1
Békéscsaba–Kisvárda 0–0
SZEOL–Puskás Akadémia 1–1
Soproni VSE–Kozármisleny 1–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

27. FORDULÓ – ÁPRILIS 2. (VASÁRNAP)

Kozármisleny–Dorog 0–2
Szeged 2011–Nyíregyháza Spartacus 1–0
Cegléd–Siófok 1–1
Balmazújváros–Mosonmagyaróvár 3–1
Budaörs–ZTE 2–2
Soroksár–Vác 1–0
Szolnok–Csákvár 1–1
Puskás Akadémia–Cigánd 4–0
Kisvárda–SZEOL 2–1
Soproni VSE–Békéscsaba 0–2
A jegyzőkönyveket itt találja meg!


28. FORDULÓ – ÁPRILIS 9. (VASÁRNAP)
Vác–Szolnok 33
ZTE–Soroksár 22
Mosonmagyaróvár–Budaörs 11
Siófok–Balmazújváros 2–1
Nyíregyháza Spartacus–Cegléd 1–2
Dorog–Szeged 2011 10
SZEOL–Soproni VSE 1–2
Cigánd–Kisvárda 0–2
Csákvár–Puskás Akadémia 1–1
Békéscsaba–Kozármisleny 5–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

29. FORDULÓ – ÁPRILIS 12. (SZERDA)
Kozármisleny–Szeged 2011 1–3
Cegléd–Dorog 0–0
Balmazújváros–Nyíregyháza Spartacus 2–1
Budaörs–Siófok 0–2
Soroksár–Mosonmagyaróvár 0–1
Szolnok–ZTE 3–1
Puskás Akadémia–Vác 4–1
Kisvárda–Csákvár 1–0
Soproni VSE–Cigánd 0–0
Békéscsaba–SZEOL 1–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

30. FORDULÓ –  ÁPRILIS 16. (VASÁRNAP)
Mosonmagyaróvár–Szolnok 1–2
Siófok–Soroksár 3–2
Nyíregyháza Spartacus–Budaörs 1–1
Dorog–Balmazújváros 2–0
Szeged 2011–Cegléd 0–0
Cigánd–Békéscsaba 0–5
Csákvár–Soproni VSE 1–1
Vác–Kisvárda 3–3
ZTE–Puskás Akadémia 0–1
SZEOL–Kozármisleny 0–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

31. FORDULÓ –  ÁPRILIS 23. (VASÁRNAP)

Kozármisleny–Cegléd 2–1
Balmazújváros–Szeged 2011 1–0
Budaörs–Dorog 2–1
Soroksár–Nyíregyháza Spartacus 0–1
Szolnok–Siófok 0–1
Puskás Akadémia–Mosonmagyaróvár 1–1
Kisvárda–ZTE 3–0
Soproni VSE–Vác 0–0
Békéscsaba–Csákvár 1–0
SZEOL–Cigánd 0–1

A jegyzőkönyveket itt találja meg!


32. FORDULÓ – ÁPRILIS 30. (VASÁRNAP)

Nyíregyháza Spartacus–Szolnok 4–3
Dorog–Soroksár 0–1
Szeged 2011–Budaörs 0–0
Cegléd–Balmazújváros 1–1
Csákvár–SZEOL 2–0
Vác–Békéscsaba 1–0
ZTE–Soproni VSE 0–1
Mosonmagyaróvár–Kisvárda 1–1
Siófok–Puskás Akadémia 1–2
Cigánd–Kozármisleny 3–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!


33. FORDULÓ – MÁJUS 3. (SZERDA)

Kozármisleny–Balmazújváros 1–3
Budaörs–Cegléd 1–0
Soroksár–Szeged 2011 2–1 – újrajátszott mérkőzés
Szolnok–Dorog 2–4
Puskás Akadémia–Nyíregyháza Spartacus 3–1
Kisvárda–Siófok 2–0
Soproni VSE–Mosonmagyaróvár 1–1
Békéscsaba–ZTE 0–2
SZEOL–Vác 0–0
Cigánd–Csákvár 1–1
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

34. FORDULÓ – MÁJUS 7. (VASÁRNAP)

Szeged 2011–Szolnok 0–0
Cegléd–Soroksár 2–3
Balmazújváros–Budaörs 3–1
Vác–Cigánd 2–0
ZTE–SZEOL 1–0
Mosonmagyaróvár–Békéscsaba 0–0
Siófok–Soproni VSE 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Kisvárda 2–0
Dorog–Puskás Akadémia 0–1
Csákvár–Kozármisleny 1–2
A jegyzőkönyveket itt találja meg!


35. FORDULÓ – MÁJUS 14. (VASÁRNAP)

Kozármisleny–Budaörs 0–6
Soroksár–Balmazújváros 1–1
Szolnok–Cegléd 1–1
Puskás Akadémia–Szeged 2011 0–0
Kisvárda–Dorog 2–1
Soproni VSE–Nyíregyháza Spartacus 2–1
Békéscsaba–Siófok 3–0
SZEOL–Mosonmagyaróvár 1–1
Cigánd–ZTE 2–4
Csákvár–Vác 1–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

36. FORDULÓ – MÁJUS 21. (VASÁRNAP)

Balmazújváros–Szolnok 1–0

Budaörs–Soroksár 4–2
ZTE–Csákvár 3–2
Mosonmagyaróvár–Cigánd 2–1
Siófok–SZEOL 2–1
Nyíregyháza Spartacus–Békéscsaba 2–2
Dorog–Soproni VSE 2–0
Szeged 2011–Kisvárda 1–1

Cegléd–Puskás Akadémia 0–0
Vác–Kozármisleny 3–2

A jegyzőkönyveket itt találja meg! 


37. FORDULÓ – MÁJUS 28. (VASÁRNAP)

Kozármisleny–Soroksár 1–2
Szolnok–Budaörs 1–1
Puskás Akadémia–Balmazújváros 1–2
Kisvárda–Cegléd 3–0
Soproni VSE–Szeged 2011 3–0
Békéscsaba–Dorog 0–0
SZEOL–Nyíregyháza Spartacus 2–2
Cigánd–Siófok 1–1
Csákvár–Mosonmagyaróvár 1–1
Vác–ZTE 0–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

38. FORDULÓ – JÚNIUS 4. (VASÁRNAP)

Soroksár–Szolnok 1–2
Mosonmagyaróvár–Vác 2–1
Siófok–Csákvár 3–3
Nyíregyháza Spartacus–Cigánd 3–1
Dorog–SZEOL 6–0
Szeged 2011–Békéscsaba 1–4
Cegléd–Soproni VSE 1–0
Balmazújváros–Kisvárda 1–0
Budaörs–Puskás Akadémia 2–3
ZTE–Kozármisleny 0–0
A jegyzőkönyveket itt találja meg!

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.10.27 18:27:31

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT, PÓR KÁROLY

A 17 éves csatár góllal debütált, a kapus 19 évesen válhat alapemberré – túlszárnyalják a „fiatalszabályt”.

2017.10.24 23:09:17

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Az U20-as vb-bronzérmes Gosztonyi András jövőre már az NB I-ben szeretné bizonyítani, hogy érdemes a címeres mezre.

2017.10.15 12:28:11

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Egyre jobban sűrűsödik a tabella alja • A Kisvárda, a Kazincbarcika és a Szolnok sem tudott nyerni.

2017.10.12 12:58:21

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT

Supka Attila nagyon kiakadt gyirmóti kollégájára, aki most reagált: „Egy futballmeccs nem babazsúr.”

2017.10.04 09:36:05

Labdarúgó NB II PÓR KÁROLY

Terjék Lajos elismeri, nagyképű hülye gyerek volt, de tanult belőle – sportvezetőként másoknak segítene.