nemzetisport.hu 2019.07.02 09:20 Frissítve: 2020.05.04 21:01

NB II: a 2019–20-as idény teljes menetrendje

Íme, a labdarúgó NB II 2019–2020-as idényének teljes programja!


A FÉLBESZAKÍTOTT BAJNOKSÁG ZÁRÓ TABELLÁJA 
  1. MTK Budapest 27 18 5 4 60–33 +27  59
  2. Budafoki MTE 27 16 6 5 42–23 +19  54
  3. Vasas FC 27 14 5 8 55–39 +16  47
  4. FC Csákvár 26 13 4 9 40–43 –3  43
  5. BFC Siófok 26 11 9 6 40–31 +9  42
  6. ETO FC Győr 27 11 8 8 36–32 +4  41
  7. Gyirmót FC Győr 27 10 8 9 32–29 +3  38
  8. Nyíregyháza Spartacus FC 27 11 2 14 45–45 0 35
  9. FC Ajka 26 10 5 11 41–40 +1  35
10. Soroksár SC 26 10 5 11 38–44 –6  35
11. Budaörs 26 10 4 12 38–37 +1  34
12. Szeged-Csanád Grosics 26 8 10 8 31–29 +2  34
13. Dorogi FC 26 9 6 11 29–29 0 33
14. Kazincbarcika 27 8 9 10 33–38 –5  33
15. Békéscsaba Előre 26 8 8 10 30–35 –5  32
16. Szolnoki MÁV FC 26 7 10 9 22–27 –5  31
17. Szombathelyi Haladás 27 7 9 11 32–34 –2  30
18. Tiszakécske VSE 27 7 5 15 25–50 –25  26
19. Vác FC 27 2 6 19 17–48 –31  12
20. Balmazújváros





A Balmazújvárost 2019 augusztusának végén kizárták. A koronavírus-járvány miatt a Magyar Labdarúgó-szövetség 2020. március 16-án az összes általa szervezett bajnokság lebonyolítását felfüggesztette, majd május 4-én úgy döntött, hogy a felfüggesztett bajnokságokat hivatalos végeredmény nélkül befejezettnek tekinti. A bajnoki táblázat aktuális állapota a záró táblázat, a bajnokság hivatalos végeredmény nélkül zárul le, nincs bajnok, nincsenek végső helyezések, és nincsenek végeredmény alapján feljutók és kiesők sem. Ugyanakkor a záró táblázat első két helyezettje jogosult nevezni a következő évi élvonalbeli bajnokságra, míg az utolsó három nem jogosult nevezni a következő NB II-es bajnokságra. 

1. FORDULÓ (AUGUSZTUS 2–4.)
Gyirmót–Haladás 1–1
Ajka–ETO FC Győr 0–1
Békéscsaba–Tiszakécske 0–1
Soroksár–Kazincbarcika 1–1
Dorog–Vasas 2–1
Budaörs–Nyíregyháza 0–2
Csákvár–MTK Budapest 3–2
Szolnoki MÁV–Vác 2–1
Szeged–Budafok 0–3

2. FORDULÓ (AUGUSZTUS 7.)
Haladás–Siófok 1–1
Budafok–Szolnoki MÁV 3–0
Csákvár–Vác 2–1
MTK Budapest–Budaörs 1–1
Nyíregyháza–Dorog 0–1
Vasas–FC Soroksár 5–2
Kazincbarcika–Békéscsaba 1–2
Tiszakécske–Ajka 2–1
ETO FC Győr–Gyirmót 3–0

3. FORDULÓ (AUGUSZTUS 11-12.)
Ajka–Kazincbarcika 0–2
Soroksár–Nyíregyháza 3–2
Dorog–MTK Budapest 0–4
Budaörs–Vác 4–1
Csákvár–Budafok 2–1
Szeged–Haladás 1–1
Siófok–Gyirmót 2–1
ETO FC Győr–Tiszakécske 2–1

Békéscsaba–Vasas 2–0

4. FORDULÓ (AUGUSZTUS 18.)
Siófok–ETO FC Győr 1–0
Gyirmót–Szeged 0–0
Haladás–Szolnoki MÁV 3–0
Budafok–Budaörs 2–3
Vác–Dorog 2–0
MTK Budapest–Soroksár 3–2
Nyíregyháza–Békéscsaba 3–0
Vasas–Ajka 1–1

Kazincbarcika–Tiszakécske 2–1

5. FORDULÓ (AUGUSZTUS 25.)

Ajka–Nyíregyháza 3–4
Békéscsaba–MTK Budapest 3–3
Soroksár–Vác 1–0
Dorog–Budafok 1–2
Csákvár–Haladás 3–1
Szolnoki MÁV–Gyirmót 0–3
Szeged–Siófok 1–2
Tiszakécske–Vasas 1–3
ETO FC Győr–Kazincbarcika 1–1

6. FORDULÓ (AUGUSZTUS 28.)
Szeged–ETO FC Győr 0–0
Siófok–Szolnoki MÁV 2–1
Gyirmót–Csákvár 3–0
Haladás–Budaörs 0–0
Budafok–Soroksár 1–0
Vác–Békéscsaba 0–2
MTK Budapest–Ajka 4–4
Nyíregyháza–Tiszakécske 1–2
Vasas–Kazincbarcika 1–1

7. FORDULÓ (SZEPTEMBER 1-2.)
Ajka–Vác 5–1
Békéscsaba–Budafok 0–3
Dorog–Haladás 1–1
Gyirmót–Budaörs 1–0
Csákvár–Siófok 2–1
Szolnoki MÁV–Szeged 1–1
Kazincbarcika–Nyíregyháza 2–2
Tiszakécske–MTK Budapest 0–3

ETO FC Győr–Vasas 2–0
Szabadnapos: Soroksár

8. FORDULÓ (SZEPTEMBER 15.)
Szolnoki MÁV–ETO FC Győr 0–2
Szeged–Csákvár 5–3
Siófok–Budaörs 2–0
Gyirmót–Dorog 1–2
Haladás–Soroksár 0–1
Budafok–Ajka 1–3
Vác–Tiszakécske 0–0
MTK Budapest–Kazincbarcika 1–0
Nyíregyháza–Vasas 0–2

Szabadnapos: Békéscsaba

9. FORDULÓ (SZEPTEMBER 18.)

Békéscsaba–Haladás 2–2
Soroksár–Gyirmót 0–4
Dorog–Siófok 0–2
Budaörs–Szeged 0–3
Csákvár–Szolnoki MÁV 0–1
Vasas–MTK Budapest 1–4
Kazincbarcika–Vác 2–1
Tiszakécske–Budafok 2–3
ETO FC Győr–Nyíregyháza 3–1

Szabadnapos: Ajka

10. FORDULÓ (SZEPTEMBER 29.)
Csákvár–ETO FC Győr 3–2
Szolnoki MÁV–Budaörs 2–0
Szeged–Dorog 1–0
Siófok–Soroksár 1–1
Gyirmót–Békéscsaba 2–0
Haladás–Ajka 2–4
Budafok–Kazincbarcika 2–2
Vác–Vasas 0–4
MTK Budapest–Nyíregyháza 2–1

Szabadnapos: Tiszakécske

11. FORDULÓ (NOVEMBER 27-RE HALASZTVA)
Ajka–Gyirmót 2–1
Békéscsaba–Siófok 2–1
Soroksár–Szeged 0–0
Dorog–Szolnoki MÁV 0–0
Budaörs–Csákvár 3–0
Nyíregyháza–Vác 2–1
Vasas–Budafok 0–2
Tiszakécske–Haladás 2–0
ETO FC Győr–MTK Budapest 1–0

Szabadnapos: Kazincbarcika

12. FORDULÓ (OKTÓBER 6.)
Budaörs–ETO FC Győr 2–2
Csákvár–Dorog 2–1
Szolnoki MÁV–Soroksár 1–2
Szeged–Békéscsaba 1–0
Siófok–Ajka 2–2
Gyirmót–Tiszakécske 1–0
Haladás–Kazincbarcika 0–1
Budafok–Nyíregyháza 2–0
Vác–MTK Budapest 1–3

Szabadnapos: Vasas

13. FORDULÓ (OKTÓBER 20.)

Ajka–Szeged 1–0
Békéscsaba–Szolnoki MÁV 1–1
Soroksár–Csákvár 0–1
Dorog–Budaörs 3–0
MTK Budapest–Budafok 2–1
Vasas–Haladás 3–2
Kazincbarcika–Gyirmót 1–2
Tiszakécske–Siófok 2–1
ETO FC Győr–Vác 0–0

Szabadnapos: Nyíregyháza

14. FORDULÓ (OKTÓBER 26–27.)
Október 26.
Szolnoki MÁV–Ajka 3–0
Október 27.
Dorog–ETO FC Győr 3–0
Soroksár–Budaörs* 0–3
Csákvár–Békéscsaba 1–0
Szeged–Tiszakécske 5–0
Siófok–Kazincbarcika 0–0
Gyirmót–Vasas 2–1
Haladás–Nyíregyháza 1–3
Budafok–Vác 2–0
*Felcserélték a pályaválasztói jogot.

Szabadnapos: MTK Budapest

15. FORDULÓ (NOVEMBER 3.)
Ajka–Csákvár 0–2
Békéscsaba–Budaörs 1–0
Soroksár–Dorog 1–3
MTK Budapest–Haladás 3–0
Nyíregyháza–Gyirmót 0–1
Vasas–Siófok 2–2
Kazincbarcika–Szeged 3–2
Tiszakécske–Szolnoki MÁV 1–1
ETO FC Győr–Budafok 1–3

Szabadnapos: Vác

16. FORDULÓ (NOVEMBER 6.)
Soroksár–ETO FC Győr 2–2
Dorog–Békéscsaba 4–1
Ajka–Budaörs* 2–3
Csákvár–Tiszakécske 1–1
Szolnoki MÁV–Kazincbarcika 2–0
Szeged–Vasas 1–3
Siófok–Nyíregyháza 6–1
Gyirmót–MTK Budapest 1–2
Haladás–Vác 3–0

*Felcserélték a pályaválasztói jogot.
Szabadnapos: Budafok

17. FORDULÓ (NOVEMBER 10.)

Ajka–Dorog 0–0
Békéscsaba–Soroksár 1–0
Budafok–Haladás 1–0
Vác–Gyirmót 0–0
MTK Budapest–Siófok 3–0
Nyíregyháza–Szeged 3–0
Vasas–Szolnoki MÁV 0–0
Kazincbarcika–Csákvár 3–1
Tiszakécske–Budaörs 0–5

Szabadnapos: ETO FC Győr

18. FORDULÓ (NOVEMBER 24.)
Békéscsaba–ETO FC Győr 1–1
Soroksár–Ajka 1–0
Dorog–Tiszakécske 1–2
Budaörs–Kazincbarcika 3–1
Csákvár–Vasas 2–4
Szolnoki MÁV–Nyíregyháza 0–1
Szeged–MTK Budapest 1–1
Siófok–Vác  2–0
Gyirmót–Budafok 1–1

Szabadnapos: Haladás

19. FORDULÓ (NOVEMBER 30.–DECEMBER 1.)
November 30.
Vác–Szeged 1–2
MTK Budapest–Szolnoki MÁV 1–0

December 1.
Ajka–Békéscsaba 1–4
Budafok–Siófok 0–0
Nyíregyháza–Csákvár 2–0
Vasas–Budaörs 3–0
Kazincbarcika–Dorog 0–3
Tiszakécske–Soroksár 0–3
ETO FC Győr–Haladás 2–1

Szabadnapos: Gyirmót

20. FORDULÓ (DECEMBER 8.)
ETO FC Győr–Ajka 2–1
Tiszakécske–Békéscsaba 0–1
Kazincbarcika–Soroksár 0–1
Vasas–Dorog 2–0
Nyíregyháza–Budaörs 4–0
Vác–Szolnoki MÁV 2–2
Budafok–Szeged 1–0
Haladás–Gyirmót 0–1

December 9.
MTK Budapest–Csákvár 3–0
Szabadnapos: Siófok

21. FORDULÓ (DECEMBER 15-16.)

Vasárnap:
Siófok–Haladás 2–0
Szolnoki MÁV–Budafok 0–1
Vác–Csákvár 0–3
Budaörs–MTK Budapest 1–2
Dorog–Nyíregyháza 0–3
Soroksár–Vasas 5–3
Békéscsaba–Kazincbarcika 0–1
Ajka–Tiszakécske 1–0

Hétfő:
Gyirmót FC Győr–ETO FC Győr 1–1
Szabadnapos: Szeged

22. FORDULÓ (FEBRUÁR 2.)
Kazincbarcika–Ajka 1–1
Vasas–Békéscsaba 0–0
Nyíregyháza–Soroksár 3–5
MTK Budapest–Dorog 2–1
Vác–Budaörs 0–1
Budafok–Csákvár 1–1
Haladás–Szeged 0–0
Gyirmót–Siófok 1–3
Tiszakécske–ETO FC Győr 0–2

Szabadnapos: Szolnoki MÁV

23. FORDULÓ (FEBRUÁR 9.)
ETO FC Győr–Siófok 1–2
Szeged–Gyirmót 0–0
Szolnoki MÁV–Haladás 0–0
Budaörs–Budafok 0–1
Dorog–Vác 0–0
Soroksár–MTK Budapest 3–4
Békéscsaba–Nyíregyháza 2–2
Ajka–Vasas 2–3
Tiszakécske–Kazincbarcika 2–2

Szabadnapos: Csákvár

24. FORDULÓ (FEBRUÁR 16.)
Nyíregyháza–Ajka 0–1
MTK Budapest–Békéscsaba 1–1
Vác–Soroksár 0–2
Budafok–Dorog 0–0
Haladás–Csákvár 3–0
Gyirmót–Szolnoki MÁV 1–2
Siófok–Szeged 1–1
Vasas–Tiszakécske 3–1
Kazincbarcika–ETO FC Győr 2–2

Szabadnapos: Budaörs

25. FORDULÓ (FEBRUÁR 23.)

ETO FC Győr–Szeged 1–3
Szolnoki MÁV–Siófok 1–1
Csákvár–Gyirmót 1–1
Budaörs–Haladás 1–1
Soroksár–Budafok 1–2
Békéscsaba–Vác 0–0
Ajka–MTK Budapest 2–0
Tiszakécske–Nyíregyháza 2–1
Kazincbarcika–Vasas 0–2

Szabadnapos: Dorog

26. FORDULÓ (MÁRCIUS 1.)
Vác–Ajka 0–2
Budafok–Békéscsaba 3–2
Haladás–Dorog 1–0
Gyirmót–Budaörs 4–1
Siófok–Csákvár 1–3
Szeged–Szolnoki MÁV 0–0
Nyíregyháza–Kazincbarcika 3–1
MTK Budapest–Tiszakécske 2–1
Vasas–ETO FC Győr 3–1

Szabadnapos: Soroksár

27. FORDULÓ (MÁRCIUS 8.)
ETO FC Győr–Szolnoki MÁV 0–1
Csákvár–Szeged 3–2
Budaörs–Siófok 4–1
Dorog–Gyirmót 3–1
Soroksár–Haladás 1–4
Ajka–Budafok 2–0
Tiszakécske–Vác 1–5
Kazincbarcika–MTK Budapest 3–1
Vasas–Nyíregyháza 4–1

Szabadnapos: Békéscsaba

28. FORDULÓ (MÁRCIUS 14.)
Péntek:
Gyirmót–Soroksár 0–0
Szombat:
Haladás–Békéscsaba 3–1
Siófok–Dorog 0–0
Szeged–Budaörs 1–0
Szolnoki MÁV–Csákvár 1–1
MTK Budapest–Vasas 3–1
Vác–Kazincbarcika 0–1
Budafok–Tiszakécske 0–0
Nyíregyháza–ETO FC Győr 0–1

Szabadnapos: Ajka

A koronavírus-járvány miatt a Magyar Labdarúgó-szövetség 2020. március 16-án az összes általa szervezett bajnokság lebonyolítását felfüggesztette. Az alábbi menetrend az eredetileg megállapított, a pótlásról, vagy a bajnokság további sorsáról való szövetségi döntésig ezen nem változtatunk.

29. FORDULÓ (MÁRCIUS 18.)
ETO FC Győr–Csákvár
Budaörs–Szolnoki MÁV
Dorog–Szeged
Soroksár–Siófok
Békéscsaba–Gyirmót
Ajka–Haladás
Kazincbarcika–Budafok
Vasas–Vác
Nyíregyháza–MTK Budapest
Szabadnapos: Tiszakécske

30. FORDULÓ (MÁRCIUS 22.)
Gyirmót–Ajka
Siófok–Békéscsaba
Szeged–Soroksár
Szolnoki MÁV–Dorog
Csákvár–Budaörs
Vác–Nyíregyháza
Budafok–Vasas
Haladás–Tiszakécske
MTK Budapest–ETO FC Győr
Szabadnapos: Kazincbarcika

31. FORDULÓ (ÁPRILIS 5.)
ETO FC Győr–Budaörs
Dorog–Csákvár
Soroksár–Szolnoki MÁV
Békéscsaba–Szeged
Ajka–Siófok
Tiszakécske–Gyirmót
Kazincbarcika–Haladás
Nyíregyháza–Budafok
MTK Budapest–Vác
Szabadnapos: Vasas

32. FORDULÓ (ÁPRILIS 12.)
Szeged–Ajka
Szolnoki MÁV–Békéscsaba
Csákvár–Soroksár
Budaörs–Dorog
Budafok–MTK Budapest
Haladás–Vasas
Gyirmót–Kazincbarcika
Siófok–Tiszakécske
Vác–ETO FC Győr
Szabadnapos: Nyíregyháza

33. FORDULÓ (ÁPRILIS 19.)

ETO FC Győr–Dorog
Budaörs–Soroksár
Békéscsaba–Csákvár
Ajka–Szolnoki MÁV
Tiszakécske–Szeged
Kazincbarcika–Siófok
Vasas–Gyirmót
Nyíregyháza–Haladás
Vác–Budafok
Szabadnapos: MTK Budapest

34. FORDULÓ (ÁPRILIS 26.)
Csákvár–Ajka
Budaörs–Békéscsaba
Dorog–Soroksár
Haladás–MTK Budapest
Gyirmót–Nyíregyháza
Siófok–Vasas
Szeged–Kazincbarcika
Szolnoki MÁV–Tiszakécske
Budafok–ETO FC Győr
Szabadnapos: Vác

35. FORDULÓ (ÁPRILIS 29.)
ETO FC Győr–Soroksár
Békéscsaba–Dorog
Ajka–Budaörs
Tiszakécske–Csákvár
Kazincbarcika–Szolnoki MÁV
Vasas–Szeged
Nyíregyháza–Siófok
MTK Budapest–Gyirmót
Vác–Haladás
Szabadnapos: Budafok

36. FORDULÓ (MÁJUS 3.)
Dorog–Ajka
Soroksár–Békéscsaba
Haladás–Budafok
Gyirmót–Vác
Siófok–MTK Budapest
Szeged–Nyíregyháza
Szolnoki MÁV–Vasas
Csákvár–Kazincbarcika
Budaörs–Tiszakécske
Szabadnapos: ETO FC Győr

37. FORDULÓ (MÁJUS 10.)

ETO FC Győr–Békéscsaba
Ajka–Soroksár
Tiszakécske–Dorog
Kazincbarcika–Budaörs
Vasas–Csákvár
Nyíregyháza–Szolnoki MÁV
MTK Budapest–Szeged
Vác–Siófok
Budafok–Gyirmót
Szabadnapos: Haladás

38. FORDULÓ (MÁJUS 17.)
Békéscsaba–Ajka
Siófok–Budafok
Szeged–Vác
Szolnoki MÁV–MTK Budapest
Csákvár–Nyíregyháza
Budaörs–Vasas
Dorog–Kazincbarcika
Soroksár–Tiszakécske
Haladás ETO FC–Győr
Szabadnapos: Gyirmót

2020.05.19 20:49:16

Labdarúgó NB II BORBOLA BENCE

A kétszeres gólkirály megannyi emlékezetes pillanatot tudott felidézni.

2020.05.06 22:56:51

Labdarúgó NB II MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Hát igen, a felső határ a csillagos ég.

2020.05.05 21:52:38

Labdarúgó NB II BODNÁR ZALÁN

NS-VÉLEMÉNY. A klub töretlenül fejlődött mind szakmailag, mind infrastrukturálisan.

2020.05.05 11:13:33

Labdarúgó NB II BABJÁK BENCE

Bélteky Róbert tulajdonos Ausztráliából gratulált a következő idényt az élvonalban kezdő csapatnak.

2020.04.17 18:26:49

Labdarúgó NB II POLGÁR LÁSZLÓ

Kapusként és edzőként is szolgálta a Zala megyei klubot, fia válogatottságig vitte.