Tokió 2020: Bár minden világversenyről így jönnénk haza! – Lőrincz Viktor

Vágólapra másolva!
2021.08.10. 15:17
Mint beszámoltunk róla, a Magyar Olimpiai Bizottság a BOK-csarnokban több száz szurkoló jelenlétében köszöntötte a tokiói olimpiáról hazatérő magyar sportolókat. Az ünnepi eseményen a birkózásban ezüstérmes Lőrincz Viktor, valamint az öttusában bronzérmet szerző Kovács Sarolta is mesélt élményeiről az NSO Tv stábjának.

Lőrincz Viktor elárulta, egyáltalán nem bánja, hogy mostanában számos eseményre hívják, illetve rengeteg médiamegkeresést kap testvérével, az aranyérmet szerző Lőrincz Tamással.

„Úgy látjuk, hogy nagyon sokakhoz eljutott az országban az olimpia híre, ezen belül a birkózásé is. Nagyon örülnénk, ha minél több fiatalt ösztönöznénk erre a sportágra, vagy egyáltalán a sportolásra.”

Az öttusában bronzérmet szerző Kovács Sarolta egyáltalán nem érezte rossz hangulatúnak a zárt kapus olimpiát, videónkból az is kiderül, kiktől kapott komoly támogatást.

Legfrissebb hírek

Futács Márkó: A fiataloknak meg kell tudni ragadniuk külföldön

Minden más foci
8 órája

Az öttusázó Guzi Blanka élvezi a hóban futást

Egyéb egyéni
2026.01.14. 08:50

Los Angelesben edzőtáborozik az öttusa-válogatott

Egyéb egyéni
2026.01.12. 11:24

Jótékonysági akció a sóvidéki birkózókért a Nemzeti Sport Gálán

Birkózás
2026.01.12. 08:58

Craig Burley már unja, hogy ő a „skótok Détárija”

Minden más foci
2026.01.08. 18:21

Legutóbb Szoboszlai bombája döntött az Arsenal ellen – videó

Angol labdarúgás
2026.01.08. 12:20

Ellentmondásos előjelek a férfi kéziválogatottnál az Eb előtt

Kézilabda
2026.01.07. 15:17

Az év legnézettebb videói: Szoboszlai Dominik és Cristiano Ronaldo találkozása – íme, az első helyezett!

Magyar válogatott
2026.01.02. 21:08
Ezek is érdekelhetik