SZ. R. 2022.05.13 10:43 Frissítve: 2022.05.13 10:43

Tenisz: visszalépett a genfi tornától Fucsovics

A Magyar Teniszszövetség hivatalos Facebook-oldalán számolt be arról, hogy Fucsovics Márton visszalépett a genfi ATP 250-es, salakpályás tenisztornától.

A Roland Garrosig biztos nem lép pályára Fucsovics Márton (Fotó: AFP, archív)

A szövetség közleménye szerint Fucsovics Márton fejfájásának kivizsgálása még nem fejeződött be, ezért volt kénytelen visszalépni a svájci versenytől. Ez egyben azt is jelenti, hogy az ATP-világranglistán 52. helyen rangsorolt legközelebb az év második Grand Slam-tornáján, a Roland Garroson lép majd pályára.

Fucsovics Márton 2018-ban egészen a döntőig menetelt a genfi tornán, amelyet végül 6:2, 6:2-re meg is nyert a német Peter Gojowczyk ellen.

2022.05.05 23:37:42

Tenisz MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Beckernek sohasem sikerült szilárd alapot teremtenie az életének, nem gazdagodott hasznos tapasztalatokkal, hanem felszállt egy sugárhajtású gépre, amellyel elképesztő vakrepülést mutatott be.

2022.05.03 11:35:27

Tenisz MURÁNYI DOMONKOS

A teniszvilág új spanyol csillaga idén három tornát nyert és bejutott a top 10-be a világranglistán.

2022.04.20 23:40:11

Tenisz CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Az eset nyomán bizonyára nemcsak Oszakának volt jó napja, engem is jókedvre derített e sztori, plusz eszembe juttatta azokat a sportolókat, akik saját gyengeségből vagy önhibájukon kívül képtelenek voltak profitálni a pályafutásuk dübörgése idején járó jóval átlagon felüli jövedelmükből. És persze azokat is, akik éltek a lehetőséggel, még a korábbi szabályozott rendszerek idején is.

2022.03.29 23:45:41

Tenisz RUSZANOV ANDRÁS

ALAPVONAL. Ashleigh Barty tündérmesébe illő negyedszázados élettörténete derült égből villámcsapásszerű fordulatot vett, és ahelyett, hogy az ausztrál teniszfenomén további győzelmi esélyeit latolgathatnánk, idő előtti (újabb) búcsújának okain tűnődhetünk.